• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

همکاری با ما

همکاری در انجام پروژه های دانشجویی

کار دانشجویی

همکاری انجام پروژه

همکاری انجام پروژه دانشجویی

سایت دانش گستر با دوستانی که در زمینه های تخصصی رشته خود دارای مهارت هستنند یا روی نرم افزار خاصی مهارت دارند، مایل به همکاری می باشد. شما با دسترسی به اینترنت در خانه می توانید با ما همکاری در انجام پروژه های دانشجویی داشته باشید و کسب درآمد کنید.

موارد همکاری انجام پروژه با ما

ترجمه متن و ترجمه مقالات تخصصی و عمومی در کلیه رشته ها

نرم افزار های رشته های برق، انجام پروژه کامپیوتر ، انجام پروژه عمران و معماری و انجام پروژه های این رشته ها

پروژه های رشته های شیمی، روانشناسی ، مدیریت و حقوق به صورت حرفه ای

انجام پروژه های گرافیک و طراحی صنعتی در تمام مقاطع

گردآوری و نگارش مطالب و کارهای تحقیقاتی

پروژه های برنامه نویسی

انجام پروژه متلب

تایپ و ویرایش در نرم افزار ورد

انجام پروژه های نرم افزار اکسل

تهیه پاورپوینت پایان نامه مناسب برای ارائه

پروژه های نرم افزار اکسس

پروژه های مدیریتی با نرم افزار msp

انجام تحلیل های آماری در مقطع ارشد و دکتری با نرم افزار های لیزرل،مکس کیودا،پی ال اس،اس پی اس اس و آموس

ملزومات همکاری پروژه با ما

دسترسی همه روزه به اینترنت حتی روزهای تعطیل

دستری به تلگرام و کنترل همه روزه کانال سایت دانش گستر برای بررسی پروژه های ارسالی و اعلام قیمت

داشتن تعهد کاری و تعیین قیمت در کمترین زمان ممکن و تحویل پروژه های ارسالی در زمان تعیین شده

مدارک لازم برای همکاری با ما

شما باید اطلاعات خود شامل نام و نام خانوادگی مقطع تحصیلی نام دانشگاه محل تحصیل شماره همراه و ثابت و رزومه خود را برای ما از طریق لینک تلگرام پایین صفحه ارسال کنید .

منظور از رزومه نرم افزارهایی است که شما کاملا روی آن ها تسلط دارید و سعی کنید نرم افزار هایی که تا حدودی رو آنها مسلط هستید را ننویسید

در زمینه هایی که متخصص هستید و فعالیت می کنید لطفا برای ما نمونه کار همراه رزومه خود ارسال کنید .

چگونه از نتیجه کار مطلع شویم؟

پس از اینکه رزومه خود را مطابق شرایط گفته شده در بالا برای ما ارسال کردید ما شروع به بررسی رزومه شما خواهیم کرد و در صورت داشتن صلاحیت لازم طی پیامی شما را مطلع خواهیم ساخت و نیازی به پیگیری شما نخواهد بود . این امر به دلیل در خواست ها ممکن است چند روز زمان بر باشد از صبر شما سپاس گذاریم .

ارسال رزومه

شما می توانید مطابق شرایط ذکر شده رزومه خود را به نشانی تلگرام ما daneshgostarprj ارسال کنید .

همکاری با شما مایه افتخار ما است

منتظر شما هستیم

فضایی صمیمانه در همکاری انجام پروژه

سایت دانش گستر با دارا بودن تیم پشتیبانی بسیار قوی توانسته رابطه بسیار خوبی با محققین خود داشته باشد . این مسئله نیز باعث شده که محققین با روحیه و انگیزه بالا تمایل به همکاری با سایت ما داشته باشند .

تمام محققانی که با سایت ما کار کرده اند و همچنان در حال همکاری هستند از روند کار راضی بوده اند و ما نیز همواره در تلاش بوده ایم که در کنار محیط کاری محیط صمیمانه ایجاد کنیم تا تمام افراد احساس خوبی از همکاری انجام پروژه داشته باشند . 

احترام به اصول و قوانین سایت

یکی از اصلی ترین رسالت های سایت دانش گستر ارائه بهترین خدمات با بالاترین سطح کیفیت می باشد . چراکه ما معتقدیم مهم ترین بخش فعالیت سایت باید دقت در کیفیت کارهای ارائه شده باشد . فقط زمانی می توانیم همیشه درخواست کار از مشتری داشته باشم که خدمات با کیفیتی ارائه کرده باشیم .

پس عزیزانی که تمایل دارند با ما همکاری کنند باید به اصول و قوانین سایت در حوزه همکاری در انجام پروژه دانشجویی احترام بگذارند . مطمئن باشید درصورت جلب رضایت مشتری و ارائه کارهایی با کیفیت بالا قطعا خود شما محققین عزیز نیز منتفع خواهید شد . شک نکنید بهترین تبلیغ تبلیغات کلمای است ، این نوع از تبلیغات فقط زمانی اتفاق خواهد افتاد که مشتری از کیفیت خدمات راضی باشد .

نکات مهم در همکاری انجام پروژه

محققین عزیزی که تمایل به همکاری انجام پروژه با سایت دانش گستر دارند باید به چند نکته دقت کنند .

1 – ابتدا باید دسترسی مستمر به اینترنت و تلگرام و همچنین واتس آپ داشته باشند ، چراکه روزانه پروژه ها از طریق کانال تلگرام سایت دانش گستر ارسال می شود ، و لازم است که روزانه پروژه ها بررسی و اعلام قیمت شوند . دقت کنید که به دلیل مناقصه ای بودن روند تعیین قیمت ، شانس موفقیت بیشتر با افرادی است که مستمر فعال باشند و برای پروژه ها روزانه اعلام آمادگی کنند .

2 – یکی دیگر از مواردی که اهمیت دارد استمرار در تعیین قیمت می باشد ، چراکه تعدادی از دوستان شکایت دارند که چرا پس از تعیین قیمت به توافق نرسیدیم . باید این نکته را در نظر داشته باشید ، به دلایل مختلف ممکن است یک پروژه کنسل شود و غالبا اصلی ترین دلیل قیمت می باشد . پس سعی کنید با اعلام قیمت های رقابتی شانس موفقیت خود را افزایش دهید .

3 – مهم ترین نکته پشتیبانی از پروژه ها می باشد . محققان عزیز باید دقت کنند که اعتبار سایت به پشتیبانی از پروژه ها می باشد ، و لازم است پس از تحویل پروژه ها پشتیبانی کامل از پروژه خود داشته باشید . البته در مواردی که کارفرما تقاضای پشتیبانی از مواردی را داشته باشد که قبلا اعلام نکرده ، باشد می تواند شامل افزایش قیمت گردد ولی بازهم با افزایش قیمت باید از روند پروژه پشتیبانی شود . دقت کنید چناچه از پروژه انجام شده پشتیبانی حاصل نشود متاسفانه از گروه دانش گستر حذف خواهید شد .