ترجمه تخصصی

تیم ترجمه دانش گستر با دارا بودن زیر ساخت های مناسب، ترجمه تخصصی انواع متون در تمامی رشته ها را با بالاترین کیفیت ارائه می کند.
ثبت سفارش ترجمه

ترجمه تخصصی

ترجمه تخصصی به ترجمه هایی از متون تخصصی گفته می شود که دارای کلمات و واژگان تخصصی منحصر به یک رشته و شاخه خاص هستند . برای مثال در رشته پزشکی متونی که صرفا در مورد شاخه اعصاب و روان نوشته شده اند ، متون تخصصی پزشکی از شاخه اعصاب و روان هستند .

به همین ترتیب متون مربوط به هر حوزه تخصصی دسته بندی شده و در ترجمه تخصصی هم این تفکیک رعایت می شود . ترجمه تخصصی متون از حساسیت بالایی برخوردار است . زیرا متون تخصصی در یک حوزه مشخص استفاده شده و پایه اتفاقات بزرگی در زمینه کاری خود هستند .

برای نمونه ترجمه تخصصی شیمی را در نظر می گیریم ؛ تصور کنید که در ترجمه یکی از فرمول های ترکیب یک عنصر اشتباه کوچکی رخ دهد ، این خطا کوچک ممکن است که منجر به اتفاق خطرناک و یا حتی تهدید جان یک انسان شود .

مترجم متخصص کیست؟

فردی مترجم متخصص است که در موارد ذکر شده در خطوط بعدی مهارتن فوق العاده  داشته باشد و در این موارد به اشراف کامل و جامع دست یافته باشد . اولین و بارز ترین مهارتی که یک مترجم باید در خود تقویت کند ، یادگیری زبان های دیگر به صورت تخصصی و کاربردی است .

مهارت دوم که نقش اساسی را در متمایز کزدن مترجم عمومی از مترجم متخصص دارد ، داشتن تخصص در یک حوزه مشخص است . مثلا کسی که مترجم تخصصی متون اقتصادی است ، قطعا باید در این رشته تحصیل کرده و یا به قدری تجربه داشته باشد که تمام اصطلاحات و واژگان تخصصی در این زمینه را بشناسد .

با این تعاریف در نتیجه مترجم متخصص را میتوان از نوع مهارت او در حوزه مشخصی ، دسته بندی و تفکیک کنیم . یعنی مترجم متخصص حوزه اقتصاد توانایی ترجمه متون تخصصی حوزه صنعت را ندارد . در مجموعه دانش گستر این تفکیک به صورت جدی و دقت بالا ، با توجه به مدارک تحصیلی پرسنل انجام شده است .

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

اقساط در بخش ترجمه تخصصی برای متون با حجم بالا کاربرد دارد . شما میتوانید متون تخصصی حجیم خود را به قسمت های کوچکتر تقسیم کرده و هر دفعه مقدار کمی از آن را برای ترجمه به مترجم خود ارسال کنید . با این روش شما از پرداخت یکجا و سنگین یک مبلغ کلی نجات یافته و آن مبلغ را به صورت خرد و مبالغ کوچکتر پرداخت خواهید کرد .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

مجموعه دانش گستر با اطمینان کامل از تجربه و مهارت مترجمین خود اعلام می کند ، اگر شما کاربر گرامی کوچکترین نارضایتی از خدمات ترجمه تخصصی داشتید ، وجه پرداخت شده را به صورت تمام و کمال به شما عودت بخشد . در صورت نارضایتی فقط کافی است علت آن را بیان کرده و درخواست برگشت وجه را به پشتیبانان اطلاع دهید .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

شما کاربر گرامی به هر دلیل و در هر مرحله از ترجمه مقاله که بودید ، در صورت عدم رضایت از مترجم متخصص خود می توانید درخواست تغییر مترجم را در سایت دانش گستر ثبت کنید . به محض اینکه درخواست شما ثبت شود ، فورا و بدون معطلی ترجمه تخصصی شما به مترجم جدید سپرده خواهد شد .

انجام برنامه نویسی جاوا

گارانتی 72 ساعته ترجمه تخصصی

سایت ترجمه دانش گستر به دلیل اعتماد کامل به پرسنل مترجم خود و همچنین اطمینان صد در صدی از کیفیت فوق العاده محصول خروجی ، برای تمام خدمات خود گارانتی 72 ساعته صادر خواهد کرد .
شما پس از تحویل فایل ترجمه تخصصی خود به مدت 72 ساعت فرصت دارید که در کمال آرامش جزئیات متن ترجمه شده خود را مورد بررسی قرار دهید . اگر احیانا به موردی برخوردید که برای شما ابهامی به وجود آمد و یا اینکه خطایی را مشاهده کردید سریعا به پشتیبانان ما اطلاع دهید .
در تیم دانش گستر ، تمامی پرسنل آماده خدمت رسانی و رفع نیاز شما مخاطبان گرامی هستند . به هیچ عنوان نگران گزارش خطا نباشید ، زیرا تمام همت گروه دانش گستر تنها جلب رضایت کامل مشتریان گرامی است .

ترجمه کردی به فارسی

ارتباط با مترجم متخصص

مجموعه دانش گستر ، بستری را برای کاربران خاص خود فراهم نموده است .شما می توانید با استفاده از این گزینه با مترجم متخصص خود به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای ارتباط بگیرید . با برقراری این ارتباط شما میتوانید نیاز اصلی خود را از ترجمه تخصصی برای مترجم واضح و شفاف بیان کنید .
این ارتباط باعث می شود که نتیجه نهایی از ترجمه مقاله خیلی بیشتر باب میل مشتری عزیز دانش گستر باشد . شما حتی میتوانید در صورتی که رضایت کامل از مترجم متخصص خود نداشتید ، درخواست تغییر مترجم را داشته باشید .
تمام این خدمات ارزنده به دلیل این است که شما عزیزان ازبهترین کیفیت ترجمه بهره مند شوید . مجموعه دانش گستر ، پیشرو ترین گروه مترجمین تخصصی را در کادر ترجمه خود قرار داده است . شما با ثبت سفارش در سایت دانش گستر از علم این عزیزان در حوزه ترجمه تخصصی بهره مند خواهید شد .

گارانتی ترجمه دانشگاهی و دانشجویی

مترجم متخصص پیشنهادی

شما بعد از ثبت سفارش می توانید رزومه مترجمین را مطالعه کرده و یکی از آنها را برای ترجمه تخصصی خود انتخاب نمایید . به این دلیل که گزینش بین چند مترجم برای شما شاید کاری وقت گیر باشد ، مجموعه دانش گستر در وهله اول چند مترجم خاص خود را که برای موضوع سفارش داده شده از سمت شما مناسب تر هستند را پیشنهاد می دهد .
حالا شما مختار هستید که از پیشنهادات دانش گستر استفاده کنید و یا خود با مطالعه مترجم خویش را گزینش کنید . ارائه این خدمت برای جلب هرچه بیشتر اعتماد شما کاربران عزیز است . حق انتخاب برای اینکه کدام مترجم ، ترجمه تخصصی شما را انجام دهد این حس اعتماد را بیشتر در مشتری القا می کند .
امیدواریم که این خدمات بتوانند که شما عزیزان را از مجموعه دانش گستر راضی و خشنود کنند . مهم ترین رکن اصلی در تیم دانش گستر رضایت مشتریان از خدمات ارسالی است .

مترجم متخصص کامپیوتر

ترجمه فوری متون تخصصی

مجموعه دانش گستر با تدبیری که در تقسیم بندی مترجمین خود قرار داده است ، گروهی از برترین مترجمین خود را برای بخش ترجمه تخصصی فوری انتخاب کرده است . با ثبت سفارش مشتری در بخش ترجمه فوری ، متن اصلی بین مترجمین تقسیم شده و همزمان شروع به ترجمه می کنند .
در انتها که امر ترجمه به پایان می رسد ، متن ترجمه شده به صورت کامل به دست کارشناس فوق حرفه ای بررسی و اشکال زدایی می شود . سپس برای شما عزیزان در کمترین زمان ممکن ارسال خواهد شد . متون تخصصی کمتر از ده صفحه نیز در مجموعه دانش گستر در مدت زمان 24 ساعت ترجمه می شود .
همراه خانواده بزرگ دانش گستر کیفیت و سرعت فوق العاده را در ترجمه تخصصی متون خود تجربه کنید . تیم بزرگ دانش گستر برای همراهی شما عزیزان مشتاقانه منتظر است . فقط کافیست که سفارش ترجمه خود را ثبت کنید .

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

نمونه کاربفرست ، نتیجه تحویل بگیر ، مقایسه کن

خدمت بسیار جالب دیگری که مجموعه دانش گستر برای مشتریان خود تعبیه کرده است طبق شرح زیر می باشد :

شما کاربر گرامی پس از انتخاب یک مترجم برای انجام امر ترجمه تخصصی خود ، می توانید قسمتی از متن اصلی را که در اختیار دارید برای نمونه به مترجم ارسال کنید . پس از ترجمه قسمت نمونه و دریافت آن ، شما که از صحت و کیفیت نهایی مطمئن شدید ، حالا کل متن خود را برای انجام ترجمه ارسال نمایید .

این گزینه هم برای دریافت اطمینان قلبی کامل شما مشتریان گرامی در نظر گرفته شده است . ما میخواهیم که شما عزیزان در زمان ثبت سفارش هیچ گونه تردید و شکی از کیفیت ترجمه مقاله خود نداشته باشید . موفقیت دانش گستر روزی است که اطمینان کاربران به این مجموعه صد در صد باشد .

ترجمه تخصصی پله ای

خدمت دیگری که مجموعهخ دانش گستر برای مشتریان خود فراهم نموده است دریافت مرحله به مرحله ترجمه تخصصی است . در این بخش شما میتوانید که کل متن حجیم و قطور خود را برای ترجمه ارسال کنید .

اما برای دریافت ترجمه تخصصی آن سقف و تعداد اوراق مشخص کنید و مترجم موضف است پس از شروع ترجمه با رسیدن به سقف تعیین شده از سمت کاربر ، به او اطلاع دهد و فایل ترجمه را برای شما ارسال نماید .

شما پس از بررسی دقیق و موشکافانه و رفع اشکالات و ایرادات احتمالی ، مبلغ فقط همان مقدار ترجمه شده را پرداخت کرده و برای ادامه کار درخواست خود را ثبت می کیند . با این روش مشکلاتی چون هزینه زیاد و یکجا برای مشتری رفع خواهد شد و مزیت دیگر آن بررسی دقیق تر با مدت زمان بیشتر است .

طریقه استخدام مترجم متخصص

در انتخاب مترجمین متخصص ، کارشناسان دانش گستر بسیار سخت گیرانه عمل کرده اند . در مرحله اول از بین چند صد نفر که برای استخدام مدارک و رزومه خود را صادر کرده بودند ، افراد واجد شرایط گزینش شده اند و طی چندین مرحله آزمون های تخصصی برای مصاحبه حضور انتخاب شده اند.

تمام توانایی هخای اینم افراد بررسی و مورد آزمایش قرار گرفته است . برای هر حوزه تخصصی مترجم متخصص در همان زمینه استخدام شده است . یعنی کسی که مدرک تحصیلی دانشگاهی کامپیوتر دارد فقط در بخش ترجمه تخصصی کامپیوتر فعالیت می کند .

نتیجه این سخت گیری را امروز در کیفیت ترجمه تخصصی حاصل از زحمات پرسنل خود ناظر هستیم . مجموعه دانش گستر تشکیل شده از بهترین مترجمین متخصص و کارشناسان فوق حرفه ای در زمینه های مختلف است .

معرفی تیم متخصص دانش گستر

مجموعه دانش گستر با بیش از 10 سال تجربه در حوزه انجام خدمات ترجمه ، با به کارگیری مهارت برترتین مترجمین سطح کشور سعی بر این دارد که بالاترین سطح از کیفیت را در زمینه ترجمه تخصصی برای شما کاربران گرامی تهیه کند.

برای شناخت بهتر و کامل تر به شما پیشنهاد می دهیم که رزومه پرسنل را مورد مطالعه قرار دهید . با مطالعه این بخش شما به صحت این ادعا واقف خواهید آمد . با مجموعه دانش گستر شما هم همراه برترین ها خواهید بود .

پرسنل مجموعه دانش گستر کاملا از افراد تحصیل کرده و مجرب هستند که در زمینه ترجمه و فرا گرفتن زبان های بیگانه پیشرو و درجه یک هستند . مجموعه دانش گستر برای داشتن چنین همکارانی در مجموعه خود بسیار خرسند است .

ترجمه تخصصی مقاله

خدمت ارزنده بعدی که تیم دانش گستر در آن فعالیت موثر و چشمگیری داشته است ، ترجمه مقالات به رزو و مهم دنیا است . تیم تحقیقاتی دانش گستر روزانه در جست و جو بهترین و پرطرفدارترین مقالات منتشر شده ISI می باشد .

در مجموعه دانش گستر قسمتی وجود دارد که آرشیو کاملی از ترجمه این مقالات را برای شما عزیزان در آن قرار داده ایم . شمتا میتوانید به راحتی و انجام یک جست و جو ساده به ترجمه مقاله مورد نظر خود دست پیدا کنید .

حال اگر مقاله شما در بین آرشیو مقالات دانش گستر وجود نداشت چه باید کرد ؟ هیچ مشکلی وجود ندارد شما به بخش ترجمه مقاله مراجعه می کنید و سفارش ترجمه تخصصی مقاله خود را ثبت خواهید کرد . به کمک آرشیو این مزیت برای شما وجود دارد که در صورت موجود بودن ترجمه یک مقاله خاص دیگر نیاز به ثبت سفارش و صبر کردن برای تحویل ترجمه نخواهید داشت .

ترجمه تخصصی کتاب

حوزه فعالیتی دیگری که مجموعه دانش گستر در بین رقبای خود حرف اول را می زند ، ترجمه کتاب است . علم و دانش مترجمین دانش گستر باعث شده که این بخش از ترجمه به یکی از پرکار ترین و بهترین لاین های ترجمه تخصصی تبدیل شود .

ترجمه کتاب ها چه با محوریت دانشگاهی و یا کتاب های مرجع قطور ، برای مترجمین دانش گستر از راحت ترین بخش های ترجمه است . مجموعه دانش گستر بستری است برای دستیابی به بهترین ترجمه کتاب های شما عزیزان .

تمام سعی دانش گستر برای ایجاد طرح لبخند رضایت مندی بر چهره مشتریان عزیز است .

ترجمه تخصصی سایت ها

دنیای امروزه با سرعت به سمت تکنولوژی و مجازی شدن می رود . مجموعه دانش گستر هم در این مسیر دست از تلاش برنداشته و ترجمه تخصصی سایت های برتر جهان را برای شما کاربران گرامی انجام داده است .

با به روز شدن هر صفحه از این سایت ها ، مجموعه دانش گستر هم ترجمه تخصصی خود را به تبع آن به روز رسانی میکند . پویا و فعال ترین بخش مجموعه ترجمه تخصصی ، بخش ترجمه وب سایت ها و صفحات وب است .

همچنین شما می توانید به صورت اختصاصی وبسایت خود را برای ترجمه به دانش گستر ارسال نمایید . ممکن است خود شما برنامه نویس باشید و سایت بسیار قدرتمندی را طراحی کرده و حالا خواهان ترجمه مطالب سایت خود به زبان مختلف هستید . دانش گستر با کمال میل این خدمت را برای شما انجام خواهد داد .

هزینه ترجمه تخصصی

موسسه دانش گستر برای همراهی هرچه بهتر شما عزیزان خدمات ترجمه خود را به دو سطح کلی تقسیم کرده است . شما با توجه به متن تخصصی خود سطح مورد نظر را انتخاب کنید و سفارش خود را ثبت کنید .

سطوح مورد نظر ، دو سطح خوب و عالی هستند که در تمامی مراحل ترجمه تخصصی به شکل هم بوده و تنها تفاوت این دو سطح در مرحله آخر می باشد . در سطح عالی قبل از ارسال متن ترجمه شده به کاربر، فایل ترجمه به صورت کامل و حرفه ای توسط کارشناسان مورد بررسی قرار می گیرد .

موسسه دانش گستر برای هر مشکل و مشغله ذهنی که شما عزیزان داشته باشید راهکاری مناسب را پیشنهاد می کند . همراه با مجموعه دانش گستر خیال راحت و آرامش را از نتیجه نهایی تجربه کنید و حتما این حس را به اطرافیانتان منتقل کنید .

ترجمه بروشور و کتابچه ها

یکی دیگر از لاین های فعال ترجمه در گروه دانش گستر ، قسمت ترجمه بروشور ها و کتابچه های راهنما است . در این حوزه مهارت و تجربه کاری بی بدیل مترجمین دانش گستر بسیار موثر واقع شده است .

برای مثال مترجمین تخصصی حوزه مکانیک بسیار در این بخش راحت و با اطمینان کامل ترجمه تخصصی را انجام می دهند . زیرا تجربه کاری که آنها با استفاده از ابزار مکانیکی داشته اند در این جا بسیار کمک کننده است . این تجربه عالی ، امر ترجمه تخصصی را سهولت می بخشد .

مجموعه دانش گستر ، روز به روز در حال گسترش حوزه ترجمه خود است و این از لطف پرسنل مجرب و کار آمد و همچنین داشتن کاربران و مشتریان قدردانی چون شماست . باشد که بتوانیم پاسخی در خور این قدردانی شما عزیزان بدهیم .

ترجمه زیر نویس فیلم و پادکست های صوتی

فعالیت های موسسه دانش گستر بسیار وسعت گرفته است . ما در تیم دانش گستر تمامی فیلم های تخصصی و آموزشی سراسر جهان را به صورت زیرنویس ترجمه می کنیم . همچنین فایل های صوتی شما عزیزان را به صورت صوتی و یا فایل متن بنا به درخواست شما ، ترجمه کرده و تقدیم حضورتان خواهیم کرد .

شما هر نوع از متن ، فیلم ،صوت و …  را که اراده به ترجمه آن داشته باشید ، خدمات مجموعه دانش گستر آن را پوشش داده و عمل ترجمه تخصصی آن را با بالاترین سطح از کیفیت برای شما انجام خواهیم داد .

مجموعه دانش گستر با گرد هم آوردن پرچمداران حوزه ترجمه تخصصی ، قادر است که هر نوع از ترجمه را که کاربران درخواست انجام آنرا داشته باشند به صورت کامل و جامع انجام دهد . با ثبت سفارش در سایت دانش گستر شما هم عضو این مجموعه بزرگ خواهید شد .

همچنین ما در سایت دانش گستر خدمات ترجمه کتاب را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ارائه می کنیم که می توانید از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید.

ترجمه تخصصی شفاهی

قسمت بسیار جذاب دیگری که در مجموعه دانش گستر وجود دارد ، بخش ترجمه تخصصی شفاهی است . در این بخش شما میتوانید که به صورت انلاین و مستقیم با یکی از مترجمین متخصص رشته خود ارتباط بگیرید و در لحظه برای شما امر ترجمه را انجام خواهیم داد .

در مواقعی که شما در سفر هستید و یا جلسات کاری در خارج از کشور دارید و یا به متنی کوتاه و مختصری برخورد کرده اید ، این روش بسیار کارآمد و مفید است . مترجمین مجموعه دانش گستر در تمام زمان ها ، آمادگی کامل را برای پاسخ گویی به تماس شما را دارند .

درواقع با وجود این بخش ، شما از هر نوع مترجم دیگر بی نیاز هستید و به راحتی و در هر زمان و مکان با خیال آسوده می توانید به ترجمه تخصصی مد نظر خود ، با کیفیت باورنکردنی دست پیدا کنید .

مترجم متخصص همراه

در مواردی هم وجود دارد که کاربران نیاز به مترجمی دارند که شخصا همراه آنها باشد . مثلا جلسات سیاسی که مفاد آنها سری است و یا جلسات دادگاه که در خارج از کشور برگزار می شوند . در این موارد بسیار صحیح تر است که مترجم متخصص در این حوزه ، همراه مشتری باشد .

در این حوزه هم مجموعه دانش گستر به فعالیت خود ادامه داده است و در تیم خود بخشی از مترجمین با تجربه و کاربلد را مامور کرده تا در بخش مترجم همراه نقش خود را ایفا کنند . تنها با ثبت سفارش و درخواست مترجم همراه ، مترجمین گروه دانش گستر تا لحظه آخر سفر همراه شما خواهند بود .

با انتخاب مجموعه دانش گستر ، شما دیگر به هیچ ابزاری برای ترجمه تخصصی نیازمند و وابسته نخواهید بود . مجموعه دانش گستر فکر همه چیز را برای نیاز های کاربران خود کرده است .

ترجمه اخبار و روزنامه ها

از اخبار روزانه و رسانه های خبر رسانی که نمیتوان به راحتی گذر کنیم . مجموعه دانش گستر هم در این زمینه هم فعالیت دارد و تمام اخبار تخصصی هر رشته و شاخه تخصصی را به صورت جداگانه پیگیری دقیق روزانه میکند و تماما این اخبار و اطلاعیه ها را ترجمه کرده و برای کاربران خود آماده می سازد .

روزنامه ها و مجلات که به صورت هفتگی منتشر می شوند هم در این بخش قرار دارند . سر خط اخبار روزانه هر حوزه را می توانید به راحتی در سایت دانش گستر به زبان شیرین فارسی مطالعه کنید . اخبار به تفکیک رشته و موضوع به دست مترجمین مخصوص به خود ترجمه می شوند .

تفاوت ترجمه عمومی با ترجمه تخصصی

در جوامع عمومی و افکار مردم عادی مترجم متخصص و مترجم عادی به یک فرد گفته می شود . به فردی که صرفا به یک زبان دیگر تسلط کافی دارد !! اما در واقعیت و در درجه بالاتر و برای افرادی که درک بسیار کمی هم از ترجمه داردند به صورت واضح و روشن خط جدا کننده مترجم معمولی با مترجم متخصص نمایان است .

مرز جدا کننده این دو رده شغلی از هم تخصص مترجمین متخصص در یک حوزه مشخص است . یعنی فردی که برای ترجمه تخصصی کشاورزی در مجموعه دانش گستر استخدام شده است ، فقط و فقط متون تخصصی کشاورزی را ترجمه خواهد کرد و به هیچ عنوان متن تخصصی دیگری را در راستای کار خود قرار نمی دهد .

زیرا اصلا دانش کافی را برای ترجمه تخصصی متون دیگر ندارد . این اصل در تمام حوزه های تخصصی مجموعه دانش گستر به شدت رعایت شده و اگر نقض آن صورت بگیرد با فرد متخلف برخورد بسیار جدی خواهد شد .

ترجمه مدارک و رزومه

خدمت باارزش دیگر مجموعه دانش گستر ترجمه مدارک تحصیلی و شغلی و همچنین رزومه کاری شما عزیزان است . مدارک و رزومه ها معمولا برای افراد بسیار مهم و با ارزش هستند چراکه نتیجه سالها تلاش یک فرد را در خود گنجانده اند .

کادر ترجمه این اهمیت ویژه را به خوبی درک کرده و برای شما عزیزان تمام تلاش و مهارت خود را در ترجمه تخصصی مدارک و رزومه به کار می گیرند . تمام تلاس و سعی مجموعه دانش گستر بر این اصل استوار است که شما پس از دریافت فایل سفارش خود راضی و خشنود باشید.

حفظ امنیت و محرمانگی

 بعضی از متون مانند ، قراردادها و یا مذاکرات سیاسی و یا متون دیگری مانند رای دادگاه و … امنیت خاصی را به خود جلب کرده اند و نباید تا مدت مشخصی افراد معمولی از جملات و تصمیمات نوشته شده بر آن مطلع شوند .

اگر متن تخصصی شما دارای چنین ویژگی باشد ، شما اصلا نگران حفظ امنیت و محرمانگی آن از سمت مجموعه دانش گستر نباشید . تنها کافیست که در زمان ثبت سفارش گزینه متن تخصصی محرمانه را فعال کنید .

با فعال کردن این دکمه تمام واسطه ها میان شما و مترجم برای حفظ هرچه بیشتر امنیت متن شما برداشته خواهد شد و شما مستقیما به مترجم متخصص واجد شرایط خود متصل خواهید شد و از لحظه ثبت سفارش تا لحظه تحویل ترجمه فقط و فقط با ایشان در تماس خواهید بود .

ترجمه دائمی و تخصصی

بعضی از شما عزیان مشتری پایه ثابت و همیشگی مجموعه دانش گستر هستید و یا اینکه از افرادی هستید که نیاز به مترجم متخصص به وفور در حیطه شغلی شما پیدا خواهد شد . مجموعه دانش گستر برای افرادی که بیش از دوبار در یک ماه ثبت سفارش انجام دهند تخفیفات و خدماتی ارزنده ارائه می دهد .

و همچنین خدمات و اشتراک های 3 ماهه ، 9 ماهه و یک ساله نیز برای آن دسته از مشتریان که از از خدمات مجموعه دانش گستر زیاد استفاده میکنند در نظر گرفته است . شما با ثبت سفارش می توانید جزء کسانی باشید که این اشتراک ها به آنها تعلق می گیرد .

مترجم گوگل گزینه مناسبی است ؟

شاید اکثر افراد به این فکر کنند ، وقتی که  مترجم گوگل به آسانی و راحت در اختیار است چه نیاز به مترجم متخصص ؟! این تفکر بسیار اشتباه است . زیرا مترجم گوگل فقط ترجمه کلمات را به صورت عمومی به شما نشان می دهد .

در متون تخصصی ، واژگان معنایی غیر از مفهوم عمومی خود دارند . شاید کلمه ای در متون عمومی معنی حرکت کردن داشته باشد اما وقتی همان کلمه در متون تخصصی به کار برده شود معنی بسیار متفاوت را به خواننده القا کند .

پس با استناد به این موضوع ، مترجم گوگل به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای ترجمه تخصصی متون نمی باشد . شما قطعا باید مترجمی را برای ترجمه تخصصی خود انتخاب کنید که در حوزه موضوع متن شما هم دارای تجربه باشد .

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله هم اکنون کلیک کنید

کیفیت ترجمه تخصصی را چگونه تضمین می کنید ؟

ما برای اینکه بتوانیم خدمات ترجمه تخصصی را به بهترین شکل ارائه کنیم راهکاری اتخاذ کرده ایم که مترجمین فقط می توانند در حوزه ای که تحصیل کرده اند کار ترجمه را انجام دهند .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت دانش گستر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

یک پاسخ بگذارید