• تلفن: 09154896434
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

ترجمه تخصصی علوم اجتماعی

برترین گروه مترجم ایران ، این افتخار را دارد که ترجمه تخصصی علوم اجتماعی را به صورت کاملا صحیح و با تضمین کیفیت تقدیم حضور شما کاربران گرامی کند .
ثبت سفارش ترجمه

ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی

در علوم اجتماعی به بررسی جامعه و روابط بین افراد در جامعه می پردازند .علوم اجتماعی را اگر یک تنه درخت در نظر بگیریم ، در دل خود شاخه های بسیار متعددی جای داده است. مانند : انسان شناسی ، باستان شناسی ، حقوق ، علوم سیاسی ، سلامت عمومی و … .

درواقع علوم اجتماعی تمام جامعه بشری را در برگرفته است . عبارت علوم اجتماعی بسیار کلی است و ممکن است به هر کدام از علوم اجتماع مربوط شود . و در این شاخه ها مجزا صاحب نظران بسیار سرشناس و مشهوری وجود دارند ، افرادی مثل دورکیم ، اگوست کنت ، مارکس و وبر و بسیار افراد دیگر .

با این تفاسیر پی خواهیم برد که متون تخصصی علوم اجتماعی زمینه گسترده ای دارند و در تمامی نقاط جهان کتابها و مقالات زیادی نوشته میشود که به ترجمه شدن به صورت تخصصی نیاز دارد . تیم مجرب دانش گستر تمامی متون تخصصی علوم اجتماعی را بدون هیچ نقصی ترجمه کرده و تقدیم حضورتان میکند .

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

ترجمه تخصصی علوم اجتماعی در گرایش های مختلف

  • ترجمه علوم اجتماعی گرایش مطالعات فرهنگی

  • ترجمه مقاله علوم اجتماعی گرایش مردم‌ شناسی

  • ترجمه تخصصی علوم اجتماعی گرایش جمعیت ‌شناسی

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

انجام برنامه نویسی جاوا

اعضا تیم دانش گستر چه کسانی هستند؟

اعضا تشکیل دهنده تیم بزرگ دانش گستر ، تماما افراد خبره و درجه یک در حوزه ترجمه تخصصی هستند . اعضا تیم دانش گستر با توجه به تخصص خود در بخش مربوط به خود شروع به فعالیت میکنند . امر سفارش گیری هم به نحوی است که شما به مترجم مربوطه خود متصل خواهید شد .
این افراد با دقت و وسواس بسیار بالا زیر نظر کارشناسان ، استخدام شده اند . درواقع از میان چندصد نفر ما برترین ها را برگزیده ایم تا بتوانیم با به کارگیری تجربه و مهارت این افراد متخصص نتیجه دلخواه شما را در حوزه ترجمه تخصصی علوم اجتماعی ، تحویل دهیم .

ترجمه کردی به فارسی

ضمانت کیفیت محصول

ترجمه ها و محصولاتی که تیم دانش گستر به مشتریان خود تحویل می دهد از بالاترین سطح کیفیت برخوردار هستند . این برای مشتریان ما ثابت شده است و این اعتماد و اطمینانی که تیم دانش گستر به نتیجه محصول خروجی خود دارد ناشی از تجربه ، مهارت و تخصص مترجمین است.
ما به شما این ضمانت را می دهیم که صحیح ترین و کامل ترین ترجمه تخصصی علوم اجتماعی را تقدیم حضورتان خواهیم کرد . کافیست که سفارش خود را ثبت کنید و طعم کیفیت عالی را همراه ما تجربه کنید.

گارانتی ترجمه دانشگاهی و دانشجویی

گارانتی متون ترجمه شده

تمامی محصولات تولید شده در گروه دانش گستر ، اعم از : ترجمه کتاب ، ترجمه مقالات تخصصی ، ترجمه متون و … دارای گارانتی 48 ساعته هستند . شما کاربر گرامی میتوانید پس ازتحویل سفارش خود به مدت زمان 48 ساعت هر گونه اشکال و خطای احتمالی را مشاهده نمودید بلافاصله به پشتیبان ما اطلاع داده تا خطا برطرف شود.
پس از ثبت گزارش خطا ، به مترجم اطلاع داده خواهد شد و سریعا برای رفع اشکال عمل خواهیم کرد . بعد از تایید کارشناس متن دوباره برای شما ارسال خواهد شد . شما حتی میتوانید که درصورت نداشتن رضایت کافی از خروجی کار ، درخواست تغییر مترجم خود را داشته نباشید.
تمام تلاش تیم دانش گستر برای ثبت رضایت مندی شماست.

مترجم متخصص کامپیوتر

هزینه ترجمه

اصلا نگرانی بابت هزینه ترجمه متون تخصصی خود نداشته باشید. دانش گستر برای شما راهکاری را ترتیب داده است که می توانید هزینه متن های با حجم بالا را که شاید پرداخت آن به صورت یک جا برای شما مقدور نباشد ، خیلی راحت بپردازید.
شما می توانید از طرح طلایی استفاده کنید . در این طرح شما میتوانید متن خود را به قسمت هایی تقسیم کنید و پس از اتمام ترجمه یک قسمت ، مبلغ آن را بپردازید و بعد از تایید شما کار بر روی قسمت بعدی متن آغاز خواهد شد . با این ترفند شما هم به راحتی می توانید متن خود را مورد بررسی قرار دهید و همچنین از نظر مالی خیالتان راحت است .
علاوه بر طرح طلایی ، ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی را در دو سطح به شما تقدیم می کنیم . سطح عالی و سطح خوب ، در این دو سطح متون شما به دست برترین مترجمان ما ترجمه خواهد شد . تنها تفاوت که این دو سطح را از یک دیگر متمایز میکند مرحله آخر و قبل از ارسال است.
در سطح عالی قبل از ارسال ، متون توسط کارشناس مربوطه بررسی می شود . اما در سطح خوب این مرحله وجود ندارد .

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله هم اکنون کلیک کنید

ترجمه فوری متن تخصصی علوم اجتماعی

تیم دانش گستر با تدبیر کارشناسان خود امکان ترجمه فوری را برای شما عزیزان فراهم کرده است . به این صورت که متن شما بین چند مترجم متخصص تقسیم شده و همزمان شروع به امر ترجمه می­کنند . با این روش متن شما به سرعت آماده برای تحویل خواهد.

در تیم مترجم دانش گستر ، متن های کمتر از 10 صفحه را در زمان 24 ساعت آماده ارسال برای کاربر است .  این نکته را فراموش نکنیم که متون قبل از ارسال ، چه با حجم کم یا حجم زیاد ، تحت بررسی دقیق کارشناسان ما قرار می­گیرند.

لزوم استفاده از مترجم متخصص

شما وقتی که سرماخوردگی ساده دارید به دکتر عمومی مراجعه می­کنید اما وقتی بیماری کمی وخیم تر باشد به دکتر متخصص مراجعه کرده و درمان را شروع می­کنید . این مثال درباره ترجمه مقاله تخصصی هم صدق می­کند .

شما اگر متن ساده و معمولی داشته باشید ، بازگردانی و ترجمه آن فقط نیازمند این است که به زبانی که متن نوشته شده تسلط کافی داشته باشیم . اما وقتی متن شما درباره یک موضوع تخصصی است باید آن را به مترجم متخصص همان حوزه بسپارید.

زیرا ترجمه صحیح واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی فقط از عهده کسی برمی­آید که هم تخصص کافی در زمینه ترجمه داشته باشد و همچنین علم کافی درباره موضوع متن مورد ترجمه داشته باشد . تیم متخصص دانش گستر سابقه بسیار درخشان و عالی در حوزه ترجمه تخصصی علوم اجتماعی دارد.

با خیال راحت متن تخصصی خود را به ما سپرده و بهترین نتیجه را تحویل بگیرد .

زمینه های فعالیت رشته علوم اجتماعی

انسان موجودی است که قالبا در اجتماع زندگی میکند و نمی­توان انسان را از جامعه جزئی جدا دانست . حتی از زمان انسان های اولیه که انسان ها در غار زندگی میکردند به صورت دسته جمعی بوده ، با کشف و بررسی بقایای اجساد انسان های گذشته هم این ادعا تایید می­شود.

همین زندگی اجتماعی دلیل بر پیدایش علوم اجتماعی شد . این علوم در هر زمینه که به جامعه مربوط شود فعالیت دارد . مانند : مردم شناسی، دانش های دینی ، جامعه شناسی و … و هر آنچه که به انسان و زندگی اجتماعی آن ارتباط دارد .

با این سطح گسترده از فعالیت رشته علوم اجتماعی ، بی شک متون تخصصی بسیار با ارزشی وجود دارد که وابسته به ترجمه صحیح و تخصصی هستند . گروه مجرب دانش گستر در این حوزه سرآمد تمام رقیب های خود است . زیرا برترین و با کیفیت ترین ترجمه متون تخصصی علوم اجتماعی را  برای کاربران خود فراهم می­کند.

فواید ولازمه وجود علوم اجتماعی

برای بررسی حالات و رفتار انسان ها در جامعه و اجتماع علوم اجتماعی پدیدار شد . علمی که با آن میتوان مشکلات جامعه که حل آنها بسیار دشوار است را دسته بندی کرد ، تحت کنترل درآورد و برای حل آنها اقدام کرد . این علم با فرهنگ جامعه گره خورده است ، هرچه یک جامعه از نظر فرهنگی رشد کند بیشتر به سمت و سوی کمال و پیشرفت گام برمی­دارد.

با توضیحاتی که گفته شد اهمیت علوم اجتماعی روشن و واضح است . زیرا در سرنوشت یک جامعه یا یک کشور جامعه شناسان و محققان حوزه جامعه شناسی و مردم شناسی دخیل هستند . پس قطعا باید با مطالب و متون صحیح آموزش دیده باشند و فقط محدود به مطالب نوشته شده داخل کشور هم نباشند.

این موضوع امر ترجمه تخصصی متون علوم اجتماعی را برای محصلان در این رشته ضروری میکند. نیاز به یک مترجم متخصص در این حوزه بسیار مشهود است و تیم دانش گستر دقیقا برای رفع چنین مشکلی در خدمت شما عزیزان است.

رشته علوم اجتماعی – گرایش مردم شناسی

در این گرایش به مطالعه و بررسی فرهنگ جوامع مختلف در تمامی اجتماع ها در تمام زمان ها پرداخته می­شود . نحوه زندگی و فرهنگ اسنان از زمان قدیم و انسان اولیه تا به امروز را مورد بحث قرار می­دهند . سیر تغییر و تحول فرهنگی را در جوامع مختلف ثبت و بررسی میکنند.

علوم اجتماعی بدون اطلاع دقیق از  فرهنگ یک جامعه با مشکلات زیادی برخورد خواهد کرد . زیرا فرهنگ گذشتگان پایه و اساس رفتار انسان های در جامعه الان است. درواقع لازمه مطالعات اجتماعی ، مطالعه فرهنگ آن جامعه است.

بررسی فرهنگ یک کشور نیازمند مطالعات و تحقیق و بررسی در کتوب و تاریخ آن جامعه است . تحقیق و بررسی نیازمند این است که متون شما به زبان فارسی بازگردانی شود . متخصصین دانش گستر برای اینکه شما را در این راه همراهی کنند آماده و مصمم هستند .

اسلام و علوم اجتماعی

اسلام ، کامل ترین دین بشریت ، انسان ها را به همبستگی و یکپارچگی فرا می­خواند . درواقع بعد زندگی اجتماعی را در نظر دارد . انسان باید در اجتماع تاثیر گذار باشد و مبنای این اصل که دین دارای نظام هنجاری اخلاقی و حقوقی است و هیچ ساحتی از ساحات فردی و اجتماعی را فروگذار نکرده است.

در میان ابعاد بشر ، بعد اخلاقیات مشکل ساز و دشواری آفرین است . اخلاقیات افراد کم کم به نوعی عادت در جامعه تبدیل خواهد شد و برای اینکه جامعه به سوی کمال پیش رود باید روی خلق و خوی افراد جامعه تحقیق و بررسی صورت بگیرد.

الگوهای درست و کامل را در جامعه ترویج داد و آهسته آهسته اخلاقیات و فطرت انسان ها را به سویی هدایت کرد که راه شکوفا شدن آنان است . دین اسلام دقیقا همان راهی است که انسان را به اوج شگفتی خلقت میرساند . برای مثال جامعه ای که باور قوی و راسخ به مهدویت داشته باشد بسیاری از مشکلات آن به راحتی حل خواهد شد.

با توجه به این مسائل امر ترجمه بار دیگر ضرورت خود را نمایان می­کند . برای اینکه اصول و قوائد اسلامی را به جهانیان نشان دهیم نیاز به ترجمه کردن متون تخصصی علوم اجتماعی اسلامی داریم .

دین اسلام ارتباط بسیار تنگاتنگی با علوم اجتماعی دارد . نقد و بررسی این موضوع مورد بحث این مقاله نیست .

رشته علوم اجتماعی – گرایش پژوهشگر اجتماعی

افرادی که در این حوزه فارغ التحصیل شده اند به تحقیق و مطالعه علمی زندگی جمعی بشر ، برای پیش­بینی  و کنترل رفتار جوامع می­پردازند . پژوهشگر اجتماعی کسی است که با تحقیقات خود به اصلاح اجتماع کمک کند و راهکارهایی در زمان بحران ارائه دهد تا جامعه به راحتی از مشکلات عبور کند.

در واقع هدف این پژوهش ها یافتن راهی برای ایجاد نظم اجتماعی در جامعه است . پژوهشگر مستندات خود را بر پایه دیده ها ، شنیده ها و تجربیات خود می­نویسد . در سراسر دنیا پژوهشگران زیادی هستند که وقایع و تجربیات خود را ثبت می­کنند .

تیم دانش گستر برای اینکه شما عزیزان بتوانید از تمامی منابع علوم اجتماعی در سراسر استفاده کامل را داشته باشید این متون را به بهترین نحو ممکن ترجمه کرده و در اخیار شما عزیزان قرار می­دهد.

تاثیر علوم اجتماعی در جامعه

مشکلاتی که در جامعه با آنها رو به رو هستیم مثل : مشکلات در بحث توسعه ، سیاست ، سبک زندگی و مسائلی از این دست ، عدتا با علوم اجتماعی حل شدنی هستند . در واقع علوم اجتماعی امری لازم و ضروری برای ثبات و پایداری یک جامعه و کشور هستند.

جامعه مانند کشتی است و افراد جامعه مانند مسافران این کشتی ، اگر گروهی در جامعه تاثیر منفی بگذارند کل جامعه تحت تاثیر آن اتفاق قرار خواهد گرفت . مثل یک فردی که فقط یک گوشه کشتی را سوراخ کرده با این تفکر که این قسمت از کشتی محدوده من است .

اهمیت والا علوم اجتماعی بر هیچ کس پوشیده نیست و گروه دانش گستر هم این اهمیت به خوبی درک کرده و برترین مترجمان در این حوزه خاص را استخدام کرده است . تا اینکه از کوچکترین خطایی در این مورد جلو گیری کند.

ترجمه مجله های پژوهشی

هفتگی و ماهانه مجلات بسیار ارزشمندی در باب علوم اجتماعی منتشر می­شود . پژوهشگران برای اینکه اطلاعات  خود را به روز کنند و با علم روز دنیا پیش بروند به مطالعه این مجلات نیازمند هستند. تیم دانش گستر با قلم روان و بسیار با کیفیت این مجلات را ترجمه می­کند.

فقط کافی است که یک بار سفارش ترجه تخصصی علوم اجتماعی خود را در سایت دانش گستر ثبت کنید و بعد از آن از کیفیت محصولات و ترجمه های خود لذت ببرید…

کیفیت ترجمه تخصصی علوم اجتماعی را چگونه تضمین می کنید ؟

همانطور که قبلا اشاره کردیم رشته علوم اجتماعی دارای گرایش های مختلفی هست که هرکدام از این گرایش ها سرشار از کلمات و لغات تخصصی می باشد . ما برای اینکه بتوانیم خدمات ترجمه تخصصی اقتصاد را به بهترین شکل ارائه کنیم راهکاری اتخاذ کرده ایم که مترجمین فقط می توانند در حوزه ای که تحصیل کرده اند کار ترجمه را انجام دهند .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت دانش گستر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه در زمینه علوم اجتماعی وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

یک پاسخ بگذارید

با پاسخ به سوال این صفحه از 10 درصد تخفیف ویژه دانش گستر بهره مند شوید
This is default text for notification bar