ترجمه تخصصی زیست شناسی

گروه خبره و متخصص دانش گستر با گرد هم آوردن بهترین مترجمین و متخصصین حوزه زیست شناسی ، در صدد این برآمده تا ترجمه تخصصی زیست شناسی را با کیفیت فوق العاده تقدیم حضور شما عزیزان کند.
ثبت سفارش ترجمه

ترجمه تخصصی رشته زیست شناسی

زیست شناسی همان طور که از نام آن مشخص و هویدا است علم تحقیق درباره پیرامون و موجودات زنده است. همین حالا که در سال 2021 هستم با این حجم از پیشرفت علم و تکنولوژی ، هنوز هم  موجوداتی در این کره خاکی هستند که کشف نشده اند.

در اعماق اقیانوس ها و یا قله رشته کوه ها ، در دل طبیعت مکان­های بکر و فوق العاده ای وجود دارد که هنوز بشر به آن ها دست پیدا نکرده است . علم زیست شناسی به شناخت این موجودات و طریقه زندگی آنها می­پردازد.

از این رو متون گرد آوری شده در رشته زیست شناسی ، متن هایی ناب و خاص و یکتا هستند . زیرا هر دانشمند اکتشافات مخصوص به خود را به رشته تحریر درآورده و مینویسد. ترجمه تخصصی متون زیست شناسی امری بسیار حساس است.

این حساسیت به دلیل این است که متن اصلی توسط یک فرد خاص و با کشفیات و مشاهدات او نوشته شده است. اگر در ترجمه این متن خطایی رخ بدهد ، بازگردانی و اصلاح این خطا درواقع کاری ناممکن است. متن ترجمه شده مانند دومینو دست به دست شده و نویسنده اصلی آن قادر به اصلاح ترجمه نیست.

برای جلو گیری از این اتفاق باید همان اول کار ، ترجمه تخصصی متون زیست شناسی را به کسی بسپارید که در این حوزه متخصص باشد و توانایی کامل را در امر ترجمه این متون داشته باشد. برترین و بهترین پیشنهاد پیش روی شما مترجمین متخصص دانش گستر می­باشند.

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

ترجمه تخصصی زیست شناسی در گرایش های مختلف

  • ترجمه متون زیست شناسی گرایش میکروبیولوژی

  • ترجمه تخصصی زیست شناسی عمومی

  • ترجمه زیست شناسی گرایش زیست دریا

  • ترجمه تخصصی زیست شناسی گرایش فیزیولوژی

  • ترجمه تخصصی زیست شناسی گرایش علوم گیاهی

  • ترجمه متن زیست شناسی گرایش بیوشیمی

  • ترجمه تخصصی زیست شناسی گرایش گرایش علوم جانوری

  • ترجمه متون زیست شناسی گرایش ژنتیک

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

انجام برنامه نویسی جاوا

معرفی تیم متخصص دانش گستر

اعضا تشکیل دهنده گروه مترجمین دانش گستر ، افراد نمونه و شاخص در سطح کشور هستند . اعضا این تیم از برترین دانشگاه های کشور اخذ مدرک کرده اند. دارای بهترین بهره هوشی و علمی هستند و درجه یک در امر ترجمه تخصصی متون زیست شناسی هستند.
پرسنل بخش ترجمه تخصصی باید افرادی باشند که علاوه بر تخصص در حوزه ترجمه ، در زمینه رشته مورد ترجمه تجربه و سطح علمی بالایی داشته باشند. همچنین تمام واژگان تخصصی در حوزه مورد نظر را فرا گرفته و احاطه کامل در این زمینه داشته باشد.
تیم فوق تخصص دانش گستر با تکیه بر مهارت و تخصص اعضا تیم خود ، تمامی این نکات را کامل و جامع پاسخ گو است. تعهد ما این است که ترجمه صحیح و با کیفیت به شما تحویل بدهیم.

ترجمه کردی به فارسی

تضمین کیفیت ترجمه متون تخصصی

تیم دانش گستر برای تمام ترجمه های خروجی از این تیم ضمانت کیفیت می دهد. ضمانت نامه برای ترجمه تخصصی متون زیست شناسی تجربه و مهارت و تخصص پرسنل این گروه است. خروجی کار ترجمه ، خود بازگو کننده قدرت و سطح علم تیم ترجمه دانش گستر می باشد.
شما کافیست فقط یک بار از خدمات ترجمه تیم دانش گستر استفاده کنید تا به این امر واقف آیید که سطح کیفیت متون ترجمه شده تخصصی در گروه ما بسیار بالاست.
همچنین استخدام بهترین ها برای مجموعه ترجمه تخصصی متون هم بی تاثیر در این سطح کیفیت بالا نبوده است. زمان استخدام این افراد ، هیئت تشخیص صلاحیت ثبت نام بسیار سخت گیرانه عمل کرده است . تمامی مدارک و سوابق کاری پرسنل به دقت چک شده و در چند مرحله آزمون استخدامی شرکت کرده اند .
بعد از گذراندن این مراحل پرسنل تیم دانش گستر استخدا شده و گروه ما را تشکیل داده اند .

گارانتی ترجمه دانشگاهی و دانشجویی

ارسال گارانتی همراه ترجمه

ما در تیم دانش گستر برای تمامی خدمات ترجمه خود گارانتی 48 ساعته ارسال خواهیم کرد . شما کاربر عزیز میتوانید که بعد از تحویل متن ترجمه شده خود ، آن را به دقت مورد مطالعه قرار داده و اگر خطا احتمالی در آن مشاهده کردید آن را سریعا به پشتیبانان ما ارجاع دهید.
پشتیبانان پس از بررسی ، متن را به مترجم خود تحویل میدهند و بعد از رفع مشکل ، متن برای شما ارسال خواهد شد. برای بار دوم هم اگر شما خطایی را در متن ترجمه شده خود مشاهده کردید می¬توانید به ما گزارش دهید. حتی این امکان برای شما فراهم شده است که در صورت نارضایتی بتوانید مترجم خود را تغییر دهید.
تیم دانش گستر تا لحظه ای که رضایت شما از متن ترجمه شده حاصل شود همراه شما خواهد ماند.

به شما کاربران گرامی این اطمینان خاطر را می دهیم که تیم دانش گستر برترین و پیشرو  در ترجمه متون تخصصی است.

هزینه ترجمه کاتالوگ و بروشور

هزینه ترجمه متون تخصصی زیست شناسی

مقدار هزینه شما کاربران گرامی به انتخاب شما در نوع ترجمه خود دارد. خدمات ترجمه در تیم دانش گستر در دو سطح طلایی و نقره ای ارئه میشود . این دو سطح هیچ تفاوتی با هم در تمامی مراحل خود از ثبت تا ارسال ندارند . اگر می خواهید از قیمت دقیق ترجمه مقاله خود مطلع شوید سفارش ترجمه مقاله خود را همین حالا برای ما ثبت کنید .
تنها تفاوت که این دو سطح را از هم متمایز میکند در مرحله آخر است . در سطح طلایی متن قبل از فرستاده شدن مورد بررسی دقیق کارشناس فوق تخصص قرار میگیرد اما این مرحله در سطح نقره ای وجود ندارد.
کماکان در هر دو سطح از برترین مترجمان استفاده می شود و تمام تلاش مترجمین ما بخاطر این است که شما بعد از مطالعه متن ترجمه شده خود لبخند رضایت بر چهره داشته باشید.

سعی گروه دانش گستر بر این است که بالاترین کیفیت را تحویل دهد تا رضایت کامل مشتری خود را جلب کند .

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله هم اکنون کلیک کنید

ترجمه رشته زیست شناسی – گرایش علوم جانوری

گرایش علوم جانوری به بررسی و شناخت جانوارن سطح کره زمین می­پردازد . در این گرایش تمامی جنبه های زندگی جانواران اعم از : رشد و تکامل جنین ، روند های تکاملی و … مورد مطالعه قرار می­گیرد. گرایش علوم جانواری باز به زیر مجموعه هایی تقسیم می­شود . چراکه زندگی جانوران را میتوان از چندین حیث مورد بررسی و تحقیق قرار دهیم.

پدر علم زیست جانوری ارسطو فیلسوف یونانی است . او به بررسی و کشف و شهود درباره زندگی موجودات پرداخته و کتب زیادی را در این زمینه از خود به جایی گذاشته است. که نیازمند ترجمه تخصصی و صحیح است .

زیر مجموعه زیست جانوری : آناتومی مقایسه ای – جغرافیای حیوانی – فیزیولوژی حیوانی – رفتار شناسی جانوری است . هر کدام از این شاخه ها دنیایی از علم و کتب مرجع را در دل خود جایی داده اند. برای فهمیدن و مطالعه این متون با ارزش ، نیازمند مترجم با ترجمه صحیح و قوی هستیم.

تیم مترجم دانش گستر با تکیه بر علم و تجربه مترجمین خود بهترین و کامل ترین ترجمه تخصصی زیست شناسی را تقدیم حضور شما عزیزان دل می­کند.

ترجمه رشته زیست شناسی – گرایش سلولی ملکولی

زیست‌شناسی‌ سلولی‌ و مولکولی از رشته های جذابی است که در گروه علوم تجربی قرار دارد . این گرایش به بررسی ژنتیک و عوامل موثر بر آن می­پردازد. کتاب هایی که در حوزه موضوعاتی چون عوامل ژنتیکی ، DNA و کروموزوم ها نوشته شده اند عموما به زبان بیگانه از فارسی هستند.

گرایش سلولی ملکولی از حساسیت خاصی برخوردار است زیرا با ذرات وجودی و تشکیل دهنده هر انسان ارتباط مستقیم دارد . اگر اشتباهی در ترجمه متون تخصصی زیست شناسی ایجاد شود ، مستقیما بر سلامت و ژنتیک افراد تاثیر دارد.

مشاغلی که افراد پس از  فارق التحصیل شدن در گرایش سلولی ملکولی فرا می­گیرند ب شرح زیر است :

“کارشناس آزمایشگاه غذا، دارو و بهداشت، کارشناس آزمایشگاه واکسن و سرم و کارشناس مواد خوراکی، آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی ”

با توجه به این مشاغل و حساسیتی که در جامعه دارند باید به اهمیت متون تخصصی زیست شناسی پی ببریم .

با استناد به مطالب گفته شده اهمیت وجایگاه مترجم متخصص برای ما آشکار و روشن شده است . تیم متخصص و مجرب دانش گستر با نهایت توان خود برای رضایت مندی شما مشتریان گرامی تلاش می­کند.

مترجم متخصص زیست شناسی

ترجمه حوزه­ای است که هر کسی نمی­تواند در آن موفق باشد . زیرا علاوه بر علاقه و مهارت نیاز به پشتکار و تلاش برای به روز نگه داشتن سطح علمی فرد دارد . خصوصا اگر ترجمه برای متون تخصصی و علمی باشد. زیرا باید توجه و دقت بسیار بالایی در ترجمه واژگان فنی داشته باشند .

کلمات و اصطلاحاتی در متون تخصصی وجود دارد که معنایی بسیار متفاوت با معنی اصلی و عمومی خود دارد . این نکته باعث می­شود که بر دقت و توجه مترجم باید افزوده شود . تا مبادا که خطایی و اشتباهی در ترجمه رخ دهد .

اشتباه در متونی که پایه آن پزشکی و سلامت افراد جامعه است عواقب جبران ناپذیری را به دنبال خواهد داشت. پس باید در انتخاب مترجم سخت گیرانه عمل کرد تا از اشتباهات آینده جلوگیری کنیم.

تیم مجرب و فوق العاده قوی دانش گستر برای تمامی متون شما تعهد می­کند که ترجمه صحیح و کاملی را تحویل دهد و تا پایان امر ترجمه با شما همراه باشد.

ترجمه تخصصی مکانیک

ترجمه فوری متون تخصصی

گاهی امکان دارد که برای تحویل ترجمه خود زمان کمی داشته باشید . اصلا جای هیچ نگرانی و اضطرابی نیست زیرا تیم دانش گستر بستری فراهم آورده تا که ترجمه متون تخصصی شما را فوری و ضرب العجل تحویل دهد.

برای تحویل فوری متن تخصصی شما به جای اینکه فقط به دست یک مترجم سپرده شود ، بین چندین مترجم متخصص تقسیم می­شود. در نهایت که کار ترجمه اتمام یافت ، کل ترجمه را به صورت یک جا برای کارشناس متخصص زیست شناسی ارسال می­کنیم.

پس از تایید کارشناس متن ترجمه شده برای شما کاربر گرامی ارسال خواهد شد . نکته دیگر اینکه در تیم دانش گستر متون زیر ده صفحه را طی فقط 24 ساعت به شما تحویل می­دهیم.

کاربرد رشته زیست شناسی

پزشکان و محققان با بررسی ژنتیک و عوامل موثر بر آن در رشته زیست شناسی ، ریشه بیماری ها و راه درمان آنها را کشف میکنند . عوامل ژنتیکی وراثتی و شناخت بیماری هایی که از طریق DNA والدین به فرزند منتقل می­شود از حوزه های کاربرد رشته زیست شناسی است.

تحقیق و پژوهش بر روی بیماری هایی مانند سرطان ، HIV و پیدا کردن راه کنترل و غلبه بر این بیماری ها از حوزه فعالیت زیست شناسان است . البته این تحقیقات فقط بر روی انسان و بیماری های انسانی خاتمه نمی­یابد و در تمامی زمینه ها و موجودات زنده روی زمین را در بر می­گیرد.

حوزه ای با این گسترش و این اهمیت بالا قطعا دارای متون ارزشمندی در سراسر دنیا است . که نیاز به ترجمه برای استفاده پزشکان ، زیست شناسان و دانشجویان رشته زیست شناسی دارد . برای بالا بردن سطح دانش و آگاهی باید روزانه مطالعه داشت و مطالب به روز سراسر دنیا را  بخوانیم.

گروه دانش گستر همراه شماست تا که شما را برای این افزایش سطح علمی کمک کند . متون تخصصی زیست شناسی را به بهترین نثر و روان ترین قلم باز گردانی می­کنیم . تا که برای استفاده شما بسیار راحت و قابل درک باشد. تلاش ما جلب رضایت مندی کاربران عزیزمان است .

ابزار رشته زیست شناسی

آزمایشگاه ها محل نشان دادن هنر و علم زیست شناسان و دانشمندان است . در آزمایشگاه است که تمام آنچه را که از علم پیرامون خود کسب کرده اند به شکل مواد شیمیایی درآورده و آزمایش میکنند.

میکروب شناسی و یا حتی شبیه سازی جنین در دستگاه های مخصوص در محیط آزمایشگاه انجام میشود . یکی از ابزار های بسیار مهم و مورد استفاده محققان ، میکروسکوپ است . این دستگاه از لحظه اختراع شدن تحولات بسیار عظیمی در حوزه زیست شناسی را به وجود آورده است.

دنیا با ویروسی که حتی با چشم هم نمیتوان دید زمین گیر شد . این نشان می­دهد علم زیست شناسی چقدر حائز اهمیت و مهم است . ویروس ها و باکتری ها سراسر زندگی ما را احاطه کرده اند . روزانه محققان به کشفیات جدید تری از ویروس ها دست پیدا می­کنند. با کشف خطر در صدد ساخت دارو و پادزهری برای  مقابله با ویروس هستند.

تیم دانش گستر خدمت تمامی پزشکان و دارو سازان و محققان این رشته ادای احترام می­کند. و تلاش بر این داریم که با ترجمه صحیح متون تخصصی زیست شناسی بتوانیم کمک کوچکی به این جامعه محترم بکنیم.

کیفیت ترجمه تخصصی زیست شناسی را چگونه تضمین می کنید ؟

همانطور که اشاره کردیم زیست شناسی دارای گرایش های مختلفی هست که هرکدام از این گرایش ها سرشار از کلمات و لغات تخصصی می باشد . ما برای اینکه بتوانیم خدمات ترجمه تخصصی زیست شناسی را به بهترین شکل ارائه کنیم راهکاری اتخاذ کردیم که مترجمین فقط می توانند در حوزه ای که تحصیل کرده اند کار ترجمه را انجام دهند .

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت دانش گستر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

آیا در زمینه ترجمه کتاب رشته زیست شناسی هم فعالیت می کنید ؟

بله ، ما در این رشته به صورت تخصصی سفارش ترجمه کتاب را پذیرش میکنیم و با بالاترین سطح کیفیت به شما عزیزان تحویل خواهیم داد .

یک پاسخ بگذارید