انجام پروژه دانشجویی شیمی

متخصصان مجرب مهندسی شیمی دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه های تخصصی مهندسی شیمی را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . انجام پروژه دانشجویی شیمی با نرم افزار های گسترده ای صورت می گیرد که لازم است با بعضی از آن ها آشنا شوید .

اگر به دنبال سایت ترجمه مقاله رشته خود هستید می توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

نرم افزار انسیس (Ansys)

نرم افزار انسیس (Ansys) محصولی از شرکت ANSYS Inc می باشد. انسیس یک ابزار تحلیلی است که از روش اجزا محدود جهت مدل سازی و تحلیل استفاده می کند . مهندسان و طراحان با کمک این نرم افزار قادر اند تا به سادگی بهینه سازی ساختاری، حرارتی، دینامیکی، تعادل وزنی و عملکردی و همچنین شبیه سازی های مُد ارتعاشی و ضریب اطمینان و ایمنی را در طرح‌ هایشان گام به گام اعمال کنند.

نرم افزار انسیس
دانش گستر

نرم افزار اسپن (Aspen)

به کمک نرم افزار اسپن (Aspen) که نرم افزار شبیه ساز است، می توان واحدهای پیچیده ای همچون پالایشگاه ها را نیز مدل سازی و شبیه سازی کرد . از کاربردهای نرم افزار Aspen در صنعت می توان به طراحی، توسعه، بهبود شرایط عملیاتی و بهینه سازی فرآیندهای پتروشیمیایی و پالایشگاهی اشاره کرد. نقطه قوت این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزارهای شبیه سازی، بانک اطلاعاتی قوی این نرم افزار در زمینه خواص فیزیکی و شیمیایی جامدات، مایعات و گازها می باشد.

نرم افزار ایتبس
دانش گستر

نرم افزار الگا (Olga )

نرم افزار الگا (Olga ) كه ابتدا توسط شركت Statoil در سال 1983 توسعه يافت مي‌تواند جريان چندفازي را كه يك پديده ديناميك است مدل‌سازي كند. شبكه‌هاي خطوط لوله كه داراي تجهيزات فرآيندي مانند پمپ، كمپرسور، مبدل حرارتي، تفكيك‌ كننده، شير، و ... است به راحتي به صورت ديناميك قابل شبيه‌سازي شدن هستند . این نرم افزار یکی از قویترین نرم افزارهای موجود برای شبیه سازی جریان درون خطوط لوله نفت و گاز است و قابلیت شبیه‌سازی دینامیک لوله‌ها در شرایط مختلف را دارد .

نرم افزار سیف
دانش گستر

نرم افزار فلوئنت (fluent)

نرم افزار فلوئنت (fluent) یک نرم افزار مهندسی کمک رایانه ای است که در زمینه دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) در جهت مدل کردن و نمایش دادن جریان های سیال و همچنین انتقال حرارت در هندسه های پیچیده شبیه سازی شده است .

نرم افزار سپ
دانش گستر

زمینه های فعالیت سایت ما به شرح زیر است:

شیمی

انجام پروژه شبیه سازی با Aspen

انجام پروژه اسپن

انجام پروژه هایسیس (Hysys)

انجام پروژه پینچ

انجام پروژه Petro-sym

انجام پروژه OLGA

انجام پروژانسیس

شبیه سازی با Hysys, PV Elite

انجام پروژهای تحلیلی و مدل سازی دروس ترمودینامیک، انتقال جرم، مکانیک سیالات، انتقال حرارت، سینتیک و راکتو

انجام کلیه های پروژه های کنترلی

مبدل­های حرارتی و نانو سیالات

طراحی مبدل های حرراتی با PV Elite و Aspen

انجام پروژه فرایند بیولیچینگ و لیچینگ

انجام پروژه سنتز کاتالیست

انجام پروژه کراکینگ

انجام پروژه کار با GC

طراحی آزمایش با نرم افزار design expert

انجام پروژه های مهندسی شیمی با نرم افزار cfx و فلوئنت(fluent)

انجام پروژه های CFD

انجام پروژه با نرم افزار Carrier

انجام پروژه دانشجویی مهندسی شیمی

انجام پروژه های دانشجویی مهندسی شیمی