انجام پروژه دانشجویی معماری

متخصصان مجرب مهندسی معماری دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه های تخصصی مهندسی عمران را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . انجام پروژه دانشجویی معماری با نرم افزار های گسترده ای صورت می گیرد که لازم است با بعضی از آن ها آشنا شوید .

نرم افزار اتوکد (AutoCAD)

نرم افزار اتوکد (AutoCAD) توسط شرکت Autodesk ساخته شده است . این شرکت در سال 1982 میلادی در ایالت کالیفرنیا واقع در کشور آمریکا تاسیس شد . نرم افزار اتوکد (AutoCAD) یکی از پرکاربردترین نرم افزار های رشته عمران، معماری، مکانیک و... به حساب می آید . این نرم افزار بسیار مناسب برای طراحی و نقشه کشی ساختمان است . در رشته عمران برای ارائه نقشه های اجرایی ساختمان از این نرم افزار استفاده می کنند. سایت دانش گستر در زمینه پروژه دانشجویی عمران نیز فعالیت می کند و میتوانید پروژه های اتوکد خود را به ما بسپارید.

نرم افزار اتوکد
دانش گستر

نرم افزار تری دی مکس (3D MAX)

قطعا نرم افزار تری دی مکس (3D MAX) یکی از بهترین ها در زمینه طراحی سه بعدی به شمار می آید . معماران و گرافیست ها می توانند از این نرم افزار برای طراحی نمای ساختمان و نمای داخلی آن استفاده کنند . این نرم افزار به صورت 3 بعدی تصور دقیقی از آنچه ساخته خواهد شد را به کاربر می دهد . این نرم افزار این امکان را به شما می دهد که در این محیط 3 بعدی حرکت کنید و خود را در محیط فرض کنید . مهندسین معماری بی شک از این نرم افزار استفاده های زیادی خواهند کرد .

نرم افزار تری دی مکس
دانش گستر

نرم افزار فتوشاپ (photoshop )

نرم افزار فتوشاپ (photoshop ) بسیار مناسب برای طراحی گرافیکی و ویرایش عکس است . این نرم افزار دارای قابلیت های بی شماری در این زمینه هاست و کمی یادگیری آن دشوار است . این نرم افزار در بین رقبای خود جزء محبوبترین ها به حساب می آید . فتوشاپ ابزارهای بی شماری دارد که به کمک آن ها ایجاد هر طرح گرافیکی ممکن می شود . اگر شما به فتوشاپ مسلط شوید قطعا کار کردن با دیگر نرم افزارها برای شما آسان خواهد بود .

سفارش پروژه فتوشاپ خود را به ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان با بهترین کیفیت طرح مطلوب خود را تحویل بگیرید.

نرم افزار فتوشاپ
دانش گستر

نرم افزار ایلوستریتور (Illustrator)

نرم افزار ایلوستریتور (Illustrator) مانند فتوشاپ مناسب برای کارهای گرافیکی و ایجاد وکتور است . این نرم افزار همانند فتوشاپ به صورت برداری است و می توان لایه باز هر نرم افزار را در دیگری باز کرد و آن را ویرایش کرد . این نرم افزار بسیار مناسب برای طراحی لوگو ها و وکتور هاست به این دلیل که با زوم کردن کیفیت ثابت است و افت نمی کند .

نرم افزار ایلوستریتور
دانش گستر

زمینه های فعالیت سایت ما به شرح زیر است:

معماری

دیزاین داخلی و نما

انجام پروژه با راینو

طراحی های دو بعدی و سه بعدی و مشاوره طراحی

پروژه دانشجویی معماری فرهنگسرا

محوطه سازی و فضای سبز

انجام پروژه فتوشاپ

طراحی واحد های تجاری اداری و مسکونی

انجام پروژه های دانشجویی معماری ماکت هتل و مجتمع تجاری

معماری مدرسه موزه و خوابگاه دانشجوی

پروژه با تری دی مکس (3dmax)

طراحی ساختمان های اداری ٬ سالن ورزشی ٬ آشپزخانه صنعتی رستوران

طراحی معماری سالن تیر اندازی بادی استخر

طراحی انواع پلان

طراحی معماری داخلی

طراحی و تغییر کاربری کلیه فضاهای فروشگاهی

شیت بندی با فتوشاپ

ایده پردازی

طراحی دستی

رندرینگ

ساخت ماکت به صورت حرفه ای

پروژه ایلوستریتور