انجام پروژه متلب

متخصصان مجرب نرم افزار متلب سایت دانش گستر آمادگی دارند پروژه های نرم افزار متلب شما را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . متلب نرم افزاری با امکانات فراوان است که قصد داریم کمی این امکانات را برای شما عزیزان معرفی کنیم .

نرم افزار متلب (Matlab)

نرم افزار متلب بدون شک، امروزه یکی از ابزارهای حیاتی برای مطالعات علمی در رشته های مختلف علمی و فنی به حساب می آید. با توجه به نیاز کاربران متلب در ایران، که شامل تعداد قابل توجهی از دانشجویان و متخصصین کشور است، برای دسترسی به منابع آموزشی مناسب و کامل، مجموعه کاملی از فیلم های آموزش برنامه نویسی متلب تولید و در اختیار مخاطبان محترم قرار گرفته است .

نرم افزار متلب از پنج بخش اصلی تشکیل شده است:

1_ زبان متلب:متلب یک زبان سطح بالای ماتریس آرایه‌ای است که ویژگی‌های برنامه‌نویسی شی گرا را شامل می‌شود. به کمک این ویژگی می‌توان برنامه‌های ساده و پیچیده را ایجاد کرد.

2_ محیط کاری متلب:مجموعه‌ای از ابزار و امکانات که شما به‌عنوان کاربر متلب یا برنامه‌نویس متلب با آن‌ها تعامل دارید. این محیط شامل امکاناتی برای مدیریت متغیرها در فضای کاری و ابزاری جهت توسعه، مدیریت، رفع خطا و ایجاد فایل‌ها در برنامه‌های متلب می‌باشد .

3_ کنترل گرافیک:همان سیستم گرافیکی متلب است که شامل دستورات سطح بالا برای تجسم داده‌های دوبعدی و سه‌بعدی، پردازش تصویر، انیمیشن و گرافیک می باشد. همچنین شامل دستورات سطح پایین است که به شما اجازه ‌دهد ظاهر گرافیکی برنامه‌های خود را به‌صورت سفارشی طراحی کنید .

4_ کتابخانه توابع ریاضی متلب: مجموعه گسترده‌ای از الگوریتم‌های محاسباتی اعم از توابع ابتدایی مانند سینوس، کسینوس تا توابع پیچیده مانند ماتریس معکوس، مقادیر ویژه ماتریس و تبدیل فوریه سریع را داراست .

5_ رابط برنامه‌های کاربردی متلب (API): کتابخانه‌ای است که امکان نوشتن برنامه‌های فرترن و C که با متلب در تعامل باشند را فراهم می‌کند. این رابط شامل امکاناتی نظیر فراخوانی روال از متلب (اتصال پویا)، فراخوانی متلب به‌عنوان یک موتور محاسباتی و خواندن و نوشتن به فایل‌های mat می باشد .

این نرم افزار ویژگی های فراوانی دارد که به زودی به آنها خواهیم پرداخت ......

مواردی که سایت ما با نرم افزار متلب پشتیبانی خواهد کرد :

انجام پروژه الگوریتم های بهینه سازی

انجام پروژه سیمولینک

انجام پروژه شبکه عصبی

انجام پروژههوش مصنوعی

انجام پروژه دینامیک سازه

انجام پروژه متلب غیر خطی

انجام پروژه خرپا

انجام پروژه دانشجویی الگوریتم ژنتیک

انجام پروژه پردازش سیگنال

انجام پروژه سیمولینک متلب

انجام پروژه انتقال حرارت

انجام پروژه ارتعاشات

انجام پروژه دانشجویی سیستم های فازی

انجام پروژه محاسبات عددی

انجام پروژه پردازش سیگنال