انجام پروژه دانشجویی عمران

متخصصان مجرب مهندسی عمران دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه های تخصصی مهندسی عمران را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . انجام پروژه دانشجویی عمران با نرم افزار های گسترده ای صورت می گیرد که لازم است با بعضی از آن ها آشنا شوید .

اگر به دنبال ترجمه مقاله رشته خود هستید می توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

نرم افزار اتوکد (AutoCAD)

نرم افزار اتوکد (AutoCAD) توسط شرکت Autodesk ساخته شده است . این شرکت در سال 1982 میلادی در ایالت کالیفرنیا واقع در کشور آمریکا تاسیس شد . نرم افزار اتوکد (AutoCAD) یکی از پرکاربردترین نرم افزار های رشته عمران، معماری، مکانیک و... به حساب می آید . این نرم افزار بسیار مناسب برای طراحی و نقشه کشی ساختمان است . در رشته عمران برای ارائه نقشه های اجرایی ساختمان از این نرم افزار استفاده می کنند. سایت دانش گستر در زمینه پروژه دانشجویی معماری نیز فعالیت می کند و میتوانید پروژه های اتوکد خود را به ما بسپارید.

نرم افزار اتوکد
دانش گستر

نرم افزار ایتبس (Etabs)

نرم افزار ایتبس مناسب برای آنالیز و طراحی ساختمان های فولادی و بتنی است . این نرم افزار تمام المان های ساختمانی مانند تیر، ستون خرپا و ... را پشتیبانی می کند . نرم افزار Etabs سه بعدی بسیار کاربردی جهت تجزیه و تحلیل بنیادی و طراحی سازه های ساختمانی و مورد استفاده مهندسین عمران و معماری است . این نرم افزار به خوبی تحلیل های استاتیکی و دینامیکی را انجام می دهد . پس از انجام تحلیل ها براساس آیین نامه های مشخص شده می توانید طراحی خود را انجام داده و مقاطع خود را تیپ بندی کنید . اگر چناچه تمایل دارید این نرم افزار را آموزش ببینید میتوانید با مراجعه به لینک آموزش آنلاین ایتبس از این آموزش ها بهره مند شوید.

نرم افزار ایتبس
دانش گستر

نرم افزار سیف (Safe)

نرم افزار سیف مناسب برای آنالیز و طراحی انواع پی ها و فونداسیون ها است . به کمک سیف می توانید فنداسیون ساختمان های فولادی و بتنی را طراحی کنید . یکی دیگر از قابلیت های این نرم افزاری طراحی شمع های بتنی در زیر پی های می باشد . شما می توانید شمع های بتنی با ابعاد و اندازه ی دلخواه را طراحی کنید و در جای مناسب زیر فنداسیون قرار دهید . همچنین این نرم افزار خروجی نسبی از حجم بتن و میل گرد های مصرفی در فنداسیون را نمایش می دهد البته باید اشاره کرد که خیلی دقیق نیست!!! . این نرم افزار قابلیت مدل سازی و طراحی دال های بتنی را نیز دارد و به خوبی می تواند آن ها را تجزیه تحلیل کند و دیاگرامی از خیز دال ها نیز ارائه کند .

نرم افزار سیف
دانش گستر

نرم افزار سپ (Sap)

نرم افزار سپ مناسب برای طراحی اعضای خرپایی مانند سوله ها و یا سقفهای خرپایی مانند شیروانی ها است . شما می توانید با مدل کردن سقف خرپایی خود و اعمال کردن بارها از قبیل بار مرده و زنده و بار زلزله آن را تحلیل و طراحی کنید . همچنین در شرایطی که بار برف و یا باد در منطقه قالب باشد، می توانید طبق ائین نامه آن ها را برای نرم افزار تعریف کرده و به سازه خود اعمال کنید .

نرم افزار سپ
دانش گستر

زمینه های فعالیت سایت ما به شرح زیر است:

عمران

انجام پروژه با اتوکد

انجام پروژه با ايتبس

انجام پروژه با sap

انجام پروژه راهسازی با civil 3d

انجام پروژه متلب عمران

انجام پروژه فرترن فلوئنت

انجام پروژه آباکوس عمران

انجام پروژه متره و برآورد عمران سازه

انجام پروژه بتن

انجام پروژه فولاد

انجام پروژه خاک و سازه

انجام پروژه آب و سازه

نجام پروژه نقشه برداري

انجام پروژه مهندسی پی پيشرفته (تحليل استاتيکی و ديناميکی پی ها)

انجام پروژه هيدروليک پيشرفته

انجام پروژه بارگزاری بر اساس مبحث ششم مقررات ملی ساختمان

انجام پروژه پل‌سازی (تحليل و طراحی)

تحليل و طراحی سازه‌های بتنی و فولادی با استفاده از نرم‌افزارهای SAP، ETABS، SAFE و ارائه دفترچه محاسبات و نقشه اجرايی

انجام پروژه‌های EXCEL + ماکرونويسی در اکسل