انجام پروژه دانشجویی حقوق

کارشناسان رشته حقوق سایت دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه های حقوق را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد به نه گرایش حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق مالکیت فکری، حقوق اقتصادی، حقوق محیط زیست، حقوق عمومی‌، حقوق بین‌الملل، حقوق تجارت بین‌الملل و حقوق بشر تقسیم می شود‌‌. توضیح بعضی از این گرایش ها برای آشنایی شما عزیزان در زیر آمده است.

حقوق خصوصی

حقوق خصوصی از قديمی ترين رشته‌های دانش حقوق و اساس بسياری از رشته‌هايی است، كه در سال‌های اخير به دليل توسعه اين دانش در نظام آموزشی كشور به عنوان رشته مستقل تدريس می‌شود، در واقع موضوع حقوق داخلی در تقسيم‌بندی كلی سنتی به دو حوزه حقوق خصوصی و حقوق‌عمومی تقسيم می گردد.

عکس قانون
دانش گستر

حقوق تجارت بین الملل

با رشد امكانات ارتباطی بين جوامع مختلف ، روابط بازرگانی از مرزهای كشورها فراتر رفته و جنبه‌ی بين‌المللی پيدا كرده‌ است. در روابط بازرگانی بين‌المللی به دليل دخالت عنصر خارجی ، قواعد حاكم بر رابطه و نظام حقوقی حل و فصل اختلافات ناشی از آن ، با روابط تجاری داخلی تفاوت پيدا می‌كند. حقوق تجارت بين‌الملل از قواعدی بحث می‌كند كه بر روابط تجاری فرامرزی و شيوی حل و فصل اختلافات ناشی از آن حاكم است. در تقسيم‌بندی كلی مباحث مطرح در اين رشته به سه حوزه‌ي : 1ـ قراردادهای تجاری بين المللی 2ـ داوری تجاری بين‌المللی 3ـ ورشكستگی بين‌المللی قابل تقسيم‌بندی است.

حقوق تجارت بین الملل
دانش گستر

زمینه های فعالیت سایت ما به شرح زیر است:

حقوق

انجام پروژه حقوق خصوصی

انجام پروژه حقوق عمومی

انجام پروژه حقوق بین الملل

انجام پروژه فقه و حقوق

انجام اغلب پروژه های حقوق