انجام پروژه ام اس پی

انجام مدیریت پروژه و کنترل پروژه توسط تیم ما بسیار دقیق و تحت نرم افزار Microsoft Projrct انجام میشود. لازم به ذکر است که اگر سوالی در مورد پروژه های مدیریت ساخت یا کنترل پروژه برایتان پیش آمد یا قبل از شروع ، نیاز به تماس با ما داشتید ، با خیال آسوده با ما تماس بگیرید صمیمانه پاسخگوی شما هستیم . در ادامه می خواهیم کمی درباره این نرم افزار توضیح دهیم

برخی از قابلیت های نرم افزار ام اس پی

نرم افزار ام اس پی در ابتدا توسط مدیر توسعه محصول مایکروسافت الن ام بوید به عنوان یک ابزار داخلی برای کمک به مدیریت شمار زیادی از پروژه های نرم افزاری که در درون شرکت در حال توسعه بودند، پیشنهاد شد. آقای بوید مشخصات آن را نوشت و یک شرکت محلی سیاتل را برای توسعه دادن نمونه اولیه این نرم افزار مشغول کرد.نرم افزار ام اس پی ابزاری ارزشمند برای سازماندهی طرح ها، زمان بندی کارها، اختصاص منابع و هزینه‌ کارها، تنظیم طرح برای برآورد کردن محدودیت ها و آماده کردن گزارش ها برای انتقال طرح نهایی به همه کسانی که باید طرح مورد نظر را اجرا کنند است .

در بیانی دیگر نرم افزار msp یک وسیله مدیریت پروژهای طولانی است، که می تواند مورد کاربرد معلمان، دانش آموزان، سرپرستان و کارمندان جهت مدیریت زمان و کنترل جریان کار در هر گونه پروژه یا کار باشد.استفاره از جداول و فهرست پروژه ها می تواند انجام کارهای بزرگ را مدیریت کند و همچنین قابلیت مدیر را در تغییر جدول کاری و زیر پروژه ها افزایش دهد .

اساس کار بدین صورت است که ابتدا با وارد کردن فعالیت های پروژه در نرم افزار و مشخص کردن ارتباط بین این فعالیت ها، منابع مورد استفاده در پروژه ها را نیز روی فعالیت ها اعمال می کنیم. سپس نرم افزار با توجه به رابطه بین فعالیت ها و منابع، فعالیت ها را طوری زمان بندی می کند که پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام رسد. و اگر هزینه استفاده از منابع را نیز به نرم افزار بدهیم برآورد کلی هزینه پروژه را نیز خواهیم داشت . قابل ذکر است که این نرم افزار مشخص می کند که تک تک فعالیت ها در چه زمانی باید شروع شوند و در چه زمانی خاتمه پیدا کند .

تمام مواردی که در پروژه های ام اس پی سایت لحاظ خواهد شد به شرح زیر است:

برنامه ريزی زمان با استفاده از نرم افزار ام اس پی

تهيه جداول پيشرفت روزانه ، هفتگی ، ماهيانه بر اساس وزن زمانی و ريالی

تهيه نمودار S- Curve ( نمودار پيشرفت تجمعی - هفتگی و ماهيانه )

تخصيص منابع