• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

ترجمه فارسی به اسپانیایی و ترجمه اسپانیایی به فارسی

مجموعه عظیم دانش گستر ، با افزایش حوزه های ترجمه در گروه خود توانسته که با جذب مترجمین قهار و ماهر ، ترجمه فارسی به اسپانیایی و همچین ترجمه اسپانیایی به فارسی را در راستای کار خود قرار دهد .
ثبت سفارش ترجمه

زبان اسپانیایی

زبان اسپانیایی ، یکی از شش زبان اصلی دنیا شناخته شده است و بیش از 500 میلیون سخنور در سطح جهان دارد . این زبان در کشور اسپانیا و قاره آمریکا بیشترین تراکم را دارد . این زبان دومین زبان از نظر تعداد سخنورهای بومی در جهان است و رتبه چهارمین زبان اصلی جهان را در تراکم کلی سخنوران جهان دارد .

زبان اسپانیایی در 20 کشور جهان به رسمیت شناخته شده است . کشورهایی مانند آرژانتین ،کلمبیا ، مکزیک ، شیلی ، کوبا و… . با مطالعات و پژوهش هایی که زبان شناسان انجام داده اند قوائد و ویژگی های زبان اسپانیایی با زبان های رومی شباهت بسیاری دارد . درواقع اسپانیایی یک زبان ترکیبی محسوب می شود .

با توجه به این تعاریف ، فردی که مترجم زبان اسپانیای است باید اطلاعات بسیار زیادی در زمینه ترجمه اسپانیایی به فارسی داشته باشد . یعنی علاوه بر شناخت واژگان و معنای صحیح هر کلمه ، توانایی تشخیص قوائد درست نوشتاری را هم در هر دو زبان مبدا و مقصد داشته باشد .

برای ثبت سفارش ترجمه هم اکنون کلیک کنید

خدمات ترجمه زبان های مختلف

  • ترجمه استانبولی به فارسی و فارسی به استانبولی

  • ترجمه چینی به فارسی و فارسی به چینی

  • ترجمه اسپانیایی به فارسی و فارسی به اسپانیایی

  • ترجمه روسی به فارسی و فارسی به روسی

  • ترجمه ایتالیایی به فارسی و فارسی به ایتالیایی

تضمین کیفیت ترجمه

پرداخت مرحله به مرحله وجه ترجمه

پرداخت اقساطی وجه

در شرایطی که ترجمه مقاله شما حجیم باشد و تعداد صفحات زیاد باشد می توانید مبلغ ترجمه را به صورت گام به گام پرداخت کنید و در هر مرحله بخش ترجمه شده را تحویل بگیرید و چناچه نیازمند تغییر و اصلاح ترجمه باشد پشتیبانی خواهد شد . پرداخت مرحله به مرحله ترجمه باعث میشود شما بتوانید کار ترجمه خود را مرحله به مرحله تحویل بگیرید و کیفیت کار را ارزیابی کنید .

تضمین بازگشت وجه ترجمه مقاله

بازگشت وجه درصورت عدم رضایت شما

ترجمه های انجام شده در سایت ما به کمک برترین مترجمین که تجربه زیادی در امر ترجمه دارند انجام می گیرد و به همین خاطر کیفیت ترجمه بسیار بالاست و نگرانی از کیفیت کار نیست اما اگر تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید و با تغییر محقق همچنان نظر شما جلب نشد ما وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد .

ترجمه

تضمین تغییر مترجم

در شرایطی که از کیفیت ترجمه انجام شده راضی نباشید در مرحله اول کار ترجمه شما به دست مترجمی که روی مقاله شما کار کرده دوباره بازخوانی خواهد شد و ایرادات برطرف می گردد . اگر همچنان از کیفیت ترجمه رضایت نداشه باشید ما این تضمین را می دهیم که پروژه شما را به مترجم دیگری واگذار کنیم تا رضایت شما کسب گردد .

ترجمه فارسی به کردی

ترجمه اسپانیایی به فارسی

شاید باید گفته شود که دشوار ترین بخش ترجمه در مجموعه دانش گستر بخش ترجمه اسپانیایی به فارسی است . اما این نکته فراموش نشود که مترجمان گروه دانش گستر به خوبی توانسته اند از عهده این بخش بربیایند . به دلیل کمتر استفاده شدن این زبان در کشور ایران ، در واقع بیگانگی با زبان اسپانیایی بیشتر از زبان های دیگر به چشم می آید .

شبکه مترجمین دانش گستر توانسته اند که ، رضایت کامل مشتریان را طی سالها فعالیت خود در بخش ترجمه اسپانیایی به فارسی جالب کند . این کسب رضایت از سمت مشتری نتیجه تلاش ها ، مهارت و تجربه مترجمین دانش گستر است که در مدت فعالیت خود به آن دست پیدا کرده اند .

مترجمین دانش گستر از تمام نیرو و دانش خود در راستای بهتر شدن خدمات و ترجمه های ارسالی به مشتری استفاده می کند . شما قطعا بدون هیچ شک و تعلل خاطر ، سفارش خود را همین الان در سایت ما ثبت کنید . ما برای شما خلق رویا خواهیم کرد . کیفیت بی نظیر را در ترجمه نهایی نظاره گر باشید .

ترجمه کردی به فارسی

کاربرد ترجمه اسپانیایی

برای کسانی که قصد سفر به کشور اسپانیا و یا کشور هایی که به این زبان تکلم می کنند را دارند ، ترجمه جملات و کلمه های روزمره بسیار مهم است . مجموعه دانش گستر کتابچه هایی را آماده کرده ، تحت عنوان راهنمای سفر که کلملات و عبارات کاربردی و روزمره زبان اسپانیایی در آن گنجانده شده است .

سایز این کتابچه ها کوچک و دسترسی به لغت مورد نظر به دلیل دسته بندی اصولی در آنها به سرعت اتفاق می افتد . مترجمین دانش گستر سعی دارند با روش‌های کاربردی خدمات خود را به مخاطبان ارائه کنند . در هر زمینه که نیاز به ترجمه اسپانیایی به فارسی داشته باشید مترجمان دانش گستر در کنار شما هستند .

ترجمه کردی به فارسی

ترجمه فارسی به اسپانیایی

مترجمان دانش گستر فقط به ترجمه اسپانیایی به فارسی بسنده نکرده اند و ترجمه فارسی به اسپانیایی را هم در دستور کار خود قرار داده اند . شما عزیزان و کاربران گرامی هر نوع متن فارسی که در اختیار داشته باشید می توانید به زبان اسپانیایی بازگردانی کنید . در مجموعه دانش گستر برای هر مشکل قطعا راه حلی وجود دارد .

مترجمان محترم این مجموعه ، متون فارسی شما را قبل از ترجمه ویراستاری کرده و بعد از آن کار ترجمه و بازگردانی به زبان اسپانیایی را انجام می دهند . از این بابت نگران نباشید که متن شما پس از بازگردانی ، قوائد زبان شناسی در آن رعایت نشده باشد . کارشناسان ترجمه پس از اتمام ترجمه این متون را بررسی خواهند کرد و از صحت آن مطمئن خواهند شد .

انجام ترجمه فارسی به اسپانیایی با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت توسط برترین مترجمان دانش گستر در حال انجام است . برای تجربه حس رضایت مندی کامل از سفارش ، کافی است که فقط یک بار سفارش خود را در سایت دانش گستر ثبت کنید .

ترجمه کردی به فارسی

معرفی گروه مترجم دانش گستر

شبکه گسترده دانش گستر تشکیل شده از حرفه ای ترین افراد سطح کشور است . هر یک از پرسنل مجموعه با آنالیز و بررسی تمام جوانب در سمت و شغل مناسب قرار گرفته اند . شخصی که در حوزه زبان انگلیسی تخصص دارد ، فقط و فقط در همان زمینه فعالیت می کند .

این تغییر سمت و جایگاه به هیچ عنوان صورت نمی گیرد مگر تنها در یک صورت ، اینکه شخص توانسته باشد مهارت جدیدی را به صورت کامل و جامع به طوری که بتواند خدمتی را ارائه دهد فرا گرفته باشد . افرادی که در گروه دانش گستر استخدام می شوند فرایند بسیار سخت و برانامه ریزی شده ای را طی کرده اند .

کارشناسان حرفه ای مجموعه ، مراحل و آزمون های استخدامی را طرح ریزی کرده اند که دریافت نمره قبول در این آزمون ها کار ساده و آسانی نیست . افرادی که بتوانند در این امتحانات نمره قبولی را کسب کنند ، قطعا در مجموعه دانش گستر استخدام خواهند شد .

برای ثبت سفارش ترجمه مقاله هم اکنون کلیک کنید

ترجمه جزوه و کتاب مرجع

ترجمه کتاب های دانشگاهی در مجموعه دانش گستر به ساده ترین متون و قابل فهم ترین نگارش ، بازگردانی و ترجمه می شود . کتب و جزوات مرجع در تمامی رشته ها که به زبان اسپانیایی نوشته شوند در مجموعه دانش گستر قابل به ترجمه روان است . با اطمینان قلبی کامل فقط کافی است اسم کتاب مرجع مورد نظر خود را در قسمت ثبت سفارشات وارد کنید .

ترجمه کتاب و جزوات دانشگاهی از مرتبه بالای اهمیت برخوردار هستند . زیرا این کتاب ها منبع علمی و پایه ریزی علم دانشجویان عزیز ایرانی هستند . مجموعه دانش گستر این اهمیت را درک کرده و بیشترین تلاش خود را در این زمینه قرار داده است . تا مبادا خطا و یا ایرادی متوجه متون این جزوات و کتاب ها باشد .

همراه با مجموعه دانش گستر شما قطعا ب بهترین ترجمه های اسپانیایی به فارسی دست پیدا خواهید کرد .  نگران تغییر مفهوم متون جزوه خود نباشید . مجموعه دانش گستر عینا همان متن که دریافت می کند را با همان مضنون و مفهوم متن اصلی بازگردانی کرده و برای شما ارسال می کند .

ترجمه فوری و سریع

برای افرادی که زمان کافی ندارند و یا برای به دست آوردن ترجمه خود بسیار عجله دارند ، تدبیری اندیشده ایم تا که ترجمه متون اسپانیایی به فارسی را در اسرع وقت دریافت کنند . در این روش متن سفارش داده شده توسط چندیدن مترجم ماهر به صورت همزمان ترجمه می شود .

پس از اتمام این ترجمه ، متون توسط یک کارشناس جمع آوری و تدوین می شوند . پس از انجام بررسی های نهایی متن با کیفیت فوق العاده برای شما کاربر گرامی ارسال می شود . در مجموعه دانش گستر ، در بخش ترجمه فوری متون با سرعت خارق العاده ای ترجمه خواهند شد .

در گروه دانش گستر ترجمه ، خدمات بر اصول نیاز کاربران طرح ریزی شده اند . تمام نیاز های شما به صورت دقیق و با جزئیات بررسی می شود و سپس خدمتی که پاسخ گوی این نیاز باشد را ارائه می دهیم . همراه با مجموعه دانش گستر شما هیچگاه کمبودی را احساس نخواهید کرد .

ترجمه گام به گام

یکی دیگر از خدمات ارزنده دیگر که مجموعه دانش گستر برای کاربران خود در نظر گرفته ، ترجمه گام به گام و مرحله ای است . کاربر می تواند با استفاده این خدمت متن بزرگ و حجیم خود را به قسمت های کوچک تر تقسیم کند و برای انجام ترجمه به مترجم خود ارسال نماید .

مترجم موظف است که پس از رسیدن به قسمت مورد نظر کابر ، به او اطلاع دهد و ترجمه فقط همان قسمت را برای مشتری ارسال نماید . شما کاربر گرامی پس از دریافت ترجمه ، متن را بررسی و خطا یابی کنید . پس از اینکه از صحت یک بخش از متن خود اطمینان حاصل کردید ، هزینه را پرداخت کرده و درخواست ادامه روند را داشته باشید .

این روش برای کاربر از چند جهت مفید است . اول اینکه هزینه کلی ترجمه ، به هزینه های کوچکتر تبدیل می شوند . قطعا پرداخت این هزینه های کوچک برای کاربر راحت تر است . نکته حائز اهمیت بعدی این است که کاربران می توانند با وقت بیشتر و خیال آسوده تر ترجمه متون را مورد بررسی قرار دهند .

ترجمه متون تخصصی اسپانیایی

قطعا دربین متونی که شما عزیزان برای ترجمه ارسال می کنید ، متون تخصصی در رشته ها مختلف مانند پزشکی ، مهندسی ، کامپیوتر ، هنر و … وجود دارد . در این مجموعه متون ثبت شده در سفارشات به تفکیک حوزه ، به مترجم متخصص خود ارجاع داده می شود .

ترجمه اسپانیایی به فارسی به طور اختصاصی و تخصصی برای هر رشته و موضوع در مجموعه دانش گستر تعریف شده است . شما در زمان ثبت سفارش باید حوزه تخصصی متن خود را مشخص کنید تا به مترجم اصلی خود متصل شده و متن برای او ارسال شود .

گارانتی 48 ساعته

مجموعه دانش گستر با توجه به اطمینان و اعتمادی که به مجموعه خود و کادر مترجمین خود دارد ، برای تمامی خدمات خود گارانتی 48 ساعته ارسال خواهد کرد . ارسال این گارانتی به این معنی است که شما پس از دریافت فال ترجمه خود ، میتوانید در حدود 48 ساعت بعد هرگونه خطا و اشکال را در ترجمه مشاهده کردید ، گزارش کنید .

مترجمین و پشتیبانان سایت موظف اند که پاسخ گوی شما عزیزان در اسرع وقت و کوتاه ترین زمان باشند . ابهامات و سوالات خود را در قسمت پشتیبانی مطرح کنید و حتی در صورت نیاز می توانید به صورت مستقیم با مترجم خود در ارتباط باشید . در ترجمه فارسی به اسپانیایی و بالعکس گاهی نیاز است که مترجم نیز از شما سوالاتی را درباره متن مورد نظر بپرسد .

شما عزیزان حتی می توانید که در صورت عدم رضایت از متن ترجمه شده خود ، درخواست تغییر مترجم را داشته باشید . با ارسال این درخواست ، متن شما از مترجم قبلی باز پس گرفته شده و به مترجم جدید ارسال می گردد . با مجموعه دانش گستر شما کیفیت فوق العاده را تجربه خواهید کرد .

ترجمه مقاله

مقالات و نشریات بسیار زیادی در سراسر دنیا و مخصوصا در کشور های اسپانیایی زبان منتشر می شود . این مقالات بسیار ارزشمند بوده و برای استفاده پژوهشگران ایرانی نیازمند ترجمه صحیح هستند . تیم محقق مجموعه دانش گستر مقالات مهم و علمی روز دنیا را شناسایی کرده و برای ترجمه به گروه مترجمین دانش گستر ارجاع می دهند .

شما کاربران .و علم دوستان ، می توانید در آرشیو مقالات ، مقاله مورد نظر را جست و جو کنید . اگر در این آرشیو مقاله خود را پیدا کنید که چه بهتر ، اما اگر در این آرشیو وجود نداشت میتوانید مقاله خود را برای انجام ترجمه ثبت کنید . در بخش ترجمه مقاله پژوهشگرانی فعالیت می کنند که تسلط کافی بر زبان اسپانیایی دارند .

ترجمه فیلم و پادکست آموزشی

در مجموعه  دانش گستر همچنین فیلم ها و صوت های آموزشی با کیفیت فوق العاده بالا ترجمه می شوند . ترجمه فیلم ها به صورت فایل زیر نویس در اختیار شما قرار می گیرند . همچنین در این مجموعه تدوین و بارگذاری فایل زیر نویس بر روی فیلم اصلی ، برای راحتی کاربران ، انجام می شود .

ترجمه فایل های صوتی هم به صورت متن و هم به صورت صوت برای شما عزیزان ارسال خواهد شد . تنها کاری که شما عزیزان باید انجام دهید ثبت سفارش و درخواست ترجمه در سایت دانش گستر است . ترجمه اسپانیایی به فارسی به هر شکل و نوعی از متن ، فیلم ، صوت و حتی تصویر باشد به بهترین نحو ممکن صورت می پذیرد .

حق الزحمه بابت ترجمه

هزینه پرداختی شما عزیزان بابت انجام ترجمه فارسی به اسپانیایی و همچنین برعکس این عمل ، به چندیدن فاکتور وابستگی دارد . اولین و مهم ترین عامل انتخاب سطح ترجمه از سمت کاربر است . در مجموعه دانش گستر دو سطح برای انجام ترجمه تعریف شده است . سطح عالی و سطح خوب .

شما عزیزان در انتخاب هر یک از این سطوح مختار هستید و با توجه به اهمیت موضوع مورد ترجمه خود سطح متناسب را انتخاب کنید . سطح خوب .و سطح عالی در تمام طول مسیر ، روند یکسانی دارند  و تنها موردی که این دو سطح را از یک دیگر جدا میکند در مرحله آخر و قبل ارسال به مشتری است .

در سطح خوب ترجمه بلافاصله بعد از اتمام به مشتری ارسال خواهد شد اما در سطح عالی متن شما پس از اتمام توسط یک کارشناس خبره ، وارسی و عیب یابی می شود . این سطح بندی به کاربران کمک می کند که متناسب با هزینه مد نظر خود و همچنین اهمیت متن موجود حق انتخاب داشته باشند .

مترجم همراه

مجموعه دانش گستر برای شما عزیزان مترجم همراه در نظر گرفته است . مترجم همراه به دو صورت آنلاین و حضوری برای کاربارن گرامی آماده خدمت رسانی است . در سفر های خارجی و یا سفر های کاری به کشور های اسپانیایی زبان شما نیازمند به یک مترجم برای برقرا کردن ارتباط دارید .

مترجم همراه مجموعه دانش گستر در لحظه به لحظه سفر شما همراه شما باقی خواهد ماند . شما تنها با چند کلیک ساده به مترجم آنلاین خود متصل خواهید شد و مؤثر ترین ارتباط ها را خواهید داشت . مجموعه دانش گستر مترجمان خود را به نحوی تعلیم داده است که برترین کیفیت ممکن را از خدمات موجود برای مشتری را انجام دهند .

با این تفاسیر از ثبت سفارش خود مطمئن باشید ، شما قطعا بهترین نتیجه را خواهید دید .

ضمانت کیفیت محصول خروجی

با توجه به سابقه درخشان و همچنین سوابق تحصیلی و کاری هرکدام از مترجمین مجموعه دانش گستر ، به این نتیجه خواهیم رسید که با حرفه ای ترین ها در حوزه ترجمه رو به رو هستیم . قطعا یک شخص حرفه ای به هیچ عنوان اثری از خود به جای نمی گذارد که سابقه او را تهدید کند .

این فرضیه برای مجموعه دانش گستر هم صدق می کند . مجموعه دانش گستر با داشتن مترجمین حرفه ای و کاربلد تبدیل به برترین مجموعه در حوزه های مختلف ترجمه شده است . و قطعا به هیچ عنوان محصولی را با کیفیت پایین تولید نکرده و برای مشتریان خود ارسال نمی کند .

ترجمه رزومه ، مدارک تحصیلی و شغلی

در مجموعه دانش گستر تمامی مدارک شغلی ، تحصیلی ، رزومه و حتی قرار دادها و اسناد تجاری شما عزیزان قابل ترجمه و بازگردانی به متون فارسی به صحیح ترین شکل ممکن است . همچنین شما کاربران گرامی از حفظ امنیت و محرمانگی متون خود اطمینان خاطر کامل داشته باشید .

برای این حفظ محرمانگی در مجموعه دانش گستر قوانین و تعهد نامه های بسیار محکمی وضع شده است و تمامی پرسنل به این تعهدات پایند هستند . در صورتی که یک نفر این قوانین را زیر پا بگذارد برخورد بسیار شدیدی از سمت مدیریت مجموعه دانش گستر با او خواهد شد .

رزومه افراد شاید مهم ترین مدرک یک شخص باشد ، زیرا که حاصل سالیان طولانی تلاش و تحصیل شخص را در خود گنجانده است . این اهمیت ویژه را مترجمین دانش گستر به خوبی درک کرده و برترین مترجمان خود را در بخش ترجمه رزومه قرار داده است .

سخن آخر

با توجه به گستردگی و اهمیت زبان اسپانیایی و تاثیر آن بر دیگر زبان ها ، ترجمه این زبان هم به همین ترتیب از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود . در مجموعه دانش گستر به دلیل اینکه بهترین مترجمان این حوزه را استخدام نموده است برترین خروجی های ترجمه را تحویل مشتریان خود می دهد .

در مجموعه دانش گستر شما شاهد بالاترین کیفیت از ترجمه اسپانیایی به فارسی خواهید بود . این کیفیت بسیار عالی لایق شما کاربرانی است که مجموعه دانش گستر را برای انجام ترجمه انتخاب نموده اید .

کیفیت ترجمه اسپانیایی به فارسی را چگونه تضمین می کنید ؟

سایت دانش گستر با بهره گیری از مترجمان متخصص و با تجربه این تضمین را به شما می دهد که کیفیت کار ترجمه اسپانیایی به فارسی شما در بالاترین سطح ممکن قرار دارد . لازم به توضیح است که با استفاده از شرایط ترجمه طلایی محتوای ترجمه شده شما قبل از ارائه بازنگری خواهد شد.

چه مدت زمان می برد تا مقاله من ترجمه شود؟

در مواردی که مقاله شما زیر 10 صفحه حجم داشته باشد می توانیم بین 1 تا 2 روزکاری ترجمه شما را آماده کنیم اما اگر عجله دارید می توانید با استفاده از شرایط طلایی سایت دانش گستر ترجمه خود را در کمتر از یک روز تحویل بگیرید .

چه مدت زمان میبرد تا پس از سفارش کار ترجمه آغاز شود؟

هر زمانی که شما سفارش ترجمه خود را برای ما ثبت کنید ظرف مدت یک الی 2 ساعت فایل شما برای مترجمان ارسال خواهد شد و پس از آن با شما تماس میگیریم و شرایط و قیمت را به شما اطلاع می دهیم و پس از توافق کار را شروع میکنیم

چه تضمینی برای کیفیت ترجمه وجود دارد؟

پس از این که کار ترجمه را از ما تحویل بگیرید وارد گارانتی 48 ساعته ترجمه خواهید شد در این مدت وقت دارید تا کیفیت ترجمه را بررسی کنید و هر بخش که احساس کردید نیاز به اصلاح دارد را به اطلاع ما برسانید تا سریعا برای شما اصلاح کنیم و اگرچناچه از کل کار راضی نباشید امکان تغییر مترجم برای شما فراهم است .

آیا می توانم نمونه کاری را قبل از شروع از مترجمان شما داشته باشم؟

بله اگر تمایل دارید که قبل از شروع کار ترجمه نمونه ای از کار مترجم خود را ببینیند می توانیم برای شما ارسال کنیم .

آیا در زمینه ترجمه کتاب اسپانیایی هم فعالیت می کنید ؟

بله ، ما در این حوزه به صورت تخصصی ترجمه کتاب را پذیرش میکنیم و با بالاترین سطح کیفیت به شما عزیزان تحویل خواهیم داد .