• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

سفارش تایپ

سفارش تایپ در نرم افزار ورد با سرعت بالا و کاملا حرفه ای
ثبت سفارش پروژه

سفارش تایپ فوری

تیم ما سفارش تایپ و ویرایش فایل های ورد را نیز انجام می دهند. می توانید با خیالی آسوده مطالب خود را به ما داده و تایپ شده آن را در کم ترین زمان ممکن تحویل بگیرید . در ادامه قصد داریم برخی ویژگی های کلیدی نرم افزار ورد را معرفی کنیم .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه تایپ فوری

  • تایپ و ویرایش انواع فایل های ورد

  • مشخص کردن تمامی سرفصل ها

  • شماره گذاری صفحات

  • صفحه بندی فایل های word

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

برخی از قابلیت های نرم افزار ورد

نرم افزار ورد مناسب برای فایل های متنی و برخی اطلاعات که حجم زیادی ندارند است . قطعا همه شما عزیزان با این نرم افزار اشنایی دارید و با آن کار کرده اید . اما ما قصد داریم تا برخی از ویژگی های متفاوت این نرم افزار را به شما معرفی کنیم:

1 _ استفاده از قابلیت Researcher

شاید بخواهید برای آموزش خود یک متن کوتاه و یک صفحه‌ای بنویسید یا برای پژوهش خود یک متن کوتاه را تایپ کنید. در همین زمینه یکی از قابلیت های ورد مایکروسافت می‌تواند به کمکتان بیاید. با استفاده از بخش Researcher قطعا در وقت و تلاش خود صرفه‌جویی خواهید کرد .

جهت دسترسی به این بخش به تب References رفته و در بخش Research گزینه Researcher را انتخاب کنید. وقتی که نوار کناری مربوط به این قسمت باز شد، می توانید کلیدواژه یا عبارت مورد نظر خود را در باکس جست‌وجو وارد کنید. این ابزار به کمک موتور بینگ عبارت مورد نظر شما را در اینترنت جست و جو کرده و نتایج مربوطه را در همان نوار کناری ارائه می‌کند .

2 _ کمک گرفتن از Accessibility Checker

اگر می‌خواهید افراد معلول و ناتوان بتوانند از مقالات و اسناد شما بهتر بهره مند شوند و امکان مطالعه و ویرایش برای آنها فراهم باشد، حتما باید از این قابلیت ورد استفاده کنید. این یکی دیگر از قابلیت های ورد مایکروسافت است که سند شما را اسکن کرده و مشکلات احتمالی را شناسایی و برطرف می‌کند .

مواردی که توسط این ابزار مورد بررسی قرار می‌گیرد عبارتند از استایل عناوین در متن، کارکترهای سفید تکراری و کپشن‌های بسته برای ویدیوها. وقتی می خواهید تا بررسی بر روی سند شما صورت گیرد، به تب Review در برنامه ورد رفته و گزینه Check Accessibility را انتخاب کنید .

3 _ افزودن یک ویدئو به صورت آنلاین

شاید سند شما مربوط به یک جلسه آموزشی، دستورالعملی خاص یا منبع ویدیویی باشد. یکی دیگر از قابلیت های ورد در همین راستا طراحی شده و امکان افزودن یک ویدیو آنلاین به کمک آن فراهم شده تا در کنار کلمات و متن کاربر قرار گیرد .

به تب Insert رفته و در بخش Media گزینه Online Video را انتخاب کنید. حالا در اینجا برای افزودن ویدیو سه گزینه رو دارید. می‌توانید در موتور جست‌وجوی بینگ یا شبکه اجتماعی یوتیوب به جست و جو پرداخته یا کد مخصوص embed ویدیو را در باکس مربوطه وارد کنید .

4 _ مقایسه و یا ادغام اسناد باهم

آیا تاکنون برای تکمیل پروژه خاصی مجبور به مقایسه و یا ادغام دو یا چند سند بوده‌اید؟ ممکن است برای تکمیل یک پروژه، چندین نفر برای شما فایل ورد خاصی ارسال کنند و شما به عنوان مسئول اصلی مجبور باشید همه آنها را در هم ادغام کنید و چکیده‌ای معنادار از آن تولید شود. برای چنین شرایطی قابلیت Compare and Combine ورد به کمک شما خواهد آمد .

جهت دسترسی به آن به تب Review رفته، گزینه Compare را پیدا کنید. حالا در بخش جدیدی که باز می‌شود جهت مقایسه اسناد گزینه Compare و برای ادغام آنها از گزینه Combine استفاده کنید. هر دو مورد یک منوی پاپ آپ در رایانه شما نمایش می‌دهند تا اسناد مورد نظر در هارد را به برنامه معرفی کنید .