• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه حقوق

انجام پروژه حقوق با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست بهترین دانشجویان رشته حقوق
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه دانشجویی حقوق

کارشناسان رشته حقوق سایت دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه های حقوق را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . رشته حقوق در مقطع کارشناسی ارشد به نه گرایش حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق خصوصی، حقوق مالکیت فکری، حقوق اقتصادی، حقوق محیط زیست، حقوق عمومی‌، حقوق بین‌الملل، حقوق تجارت بین‌الملل و حقوق بشر تقسیم می شود‌‌. توضیح بعضی از این گرایش ها برای آشنایی شما عزیزان در زیر آمده است.

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه حقوق

  • انجام پروژه حقوق بین الملل

  • انجام پروژه حقوق خصوصی

  • انجام تمام پروژه های حقوق

  • انجام پروژه فقه و حقوق

حقوق خصوصی

حقوق خصوصی از قديمی ترين رشته‌های دانش حقوق و اساس بسياری از رشته‌هايی است، كه در سال‌های اخير به دليل توسعه اين دانش در نظام آموزشی كشور به عنوان رشته مستقل تدريس می‌شود، در واقع موضوع حقوق داخلی در تقسيم‌بندی كلی سنتی به دو حوزه حقوق خصوصی و حقوق‌عمومی تقسيم می گردد.

حقوق بین الملل

حقوق تجارت بین الملل

با رشد امكانات ارتباطی بين جوامع مختلف ، روابط بازرگانی از مرزهای كشورها فراتر رفته و جنبه‌ی بين‌المللی پيدا كرده‌ است. در روابط بازرگانی بين‌المللی به دليل دخالت عنصر خارجی ، قواعد حاكم بر رابطه و نظام حقوقی حل و فصل اختلافات ناشی از آن ، با روابط تجاری داخلی تفاوت پيدا می‌كند. حقوق تجارت بين‌الملل از قواعدی بحث می‌كند كه بر روابط تجاری فرامرزی و شيوی حل و فصل اختلافات ناشی از آن حاكم است. در تقسيم‌بندی كلی مباحث مطرح در اين رشته به سه حوزه‌ي : 1ـ قراردادهای تجاری بين المللی 2ـ داوری تجاری بين‌المللی 3ـ ورشكستگی بين‌المللی قابل تقسيم‌بندی است.

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید