• تلفن: 09154896434
 • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
 • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه راینو Rhino

انجام پروژه راینو در سایت تخصصی انجام پروژه دانش گستر به دست بهترین مهندسین معماری با پشتیبانی سایت دانش گستر و مناسب ترین قیمت
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه های راینو

نرم افزار راینو یک نرم افزار طراحی حجم های سه بعدی با دقت بالا و امکانات بی نظیری می باشد . این نرم افزار بیشتر مورد استفاده مهندسان معماری و مکانیک قرار می گیرد که می توانند طرح های خود را به راحتی با این نرم افزار طراحی کنند .

اگر برای انجام پروژه راینو Rhino خود نیاز به کمک دارید یا می خواهید پروژه خود را برون سپاری کنید همین حالا درخواست خود را برای ما ثبت کنید .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه راینو

 • طراحی معماری

 • انجام پروژه راینو طراحی مبلمان

 • طراحی کارتون و کاریکاتور

 • طراحی صورت با راینو

 • طراحی طلا و جواهرات

 • طراحی های دریایی

 • انجام پروژه طراحی 3 بعدی با راینو

 • طراحی دکوراسیون داخلی

 • طراحی موجودات و شخصیت ها

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

کاربردها و ویژگی های نرم افزار راینو

نرم افزار راینو یک نرم افزار طراحی و ترسیم ۳ بعدی بسیار قدرتمند است . راینو به شما کمک خواهد کرد در طراحی های ۳ بعدی خود یک سر و گردن از رقبا بالاتر باشید .

نرم افزار راینو مناسب طراحی های ۳ بعدی پیچیده و سخت می باشد از این رو هم مناسب برای طراحی های معماری و طراحی صنعتی می باشد . به صورت کلی دو مدل فرایند طراحی در نرم افزار های طراحی به کار می رود . یک مدلسازی نربز (NURBS modeling) دیگری مدلسازی سطوح (Mesh modeling) باید گفت مدلسازی نربز دقت بالاتری دقت چرا که بر مبنای خطوط ریاضی است . نرم افزار راینو از مدلسازی نربز بهره می برد و همین امر باعث می شود طراحی های شما بسیار به واقعیت نزدیک باشد .

نرم افزار های مانند اسکچاپ و تری دی مکس و اتوکد از مدلسازی مش یا سطوح استفاده می کنند که می توانیم بگوییم برای طراحی های ۳بعدی راینو مناسب تر خواهد بود . اما باید دقت کنید کار با نرم افزار راینو نیاز به مهارت بالا دارد تا بتوانید طرح با دقت بالا طراحی کنید . همچنین لایه های ۳ بعدی تولید شده در نرم افزار راینو سبک تر از نرم افزارهایی مانند تری دی مکس است .

در زیر فیلم رسمی منتشر شده در سایت راینو را مشاهده می کنید که در یک دقیقه توانایی های منحصر به فرد این نرم افزار را به نمایش می کشد .

جهت ارسال سفارش انجام پروژه رویت خود از بخش ثبت سفارش پروژه در همین صفحه درخواست خود را برای ما ارسال کنید .

ویژگی های سایت ما در انجام پروژه های Rhino

انجام پروژه سیف

انجام پروژه های راینو در گرایش های مختلف

باتوجه به توضیحاتی که در بالا دادیم این نرم افزار در زمینه های مختلف کاربرد خواهد داشت . در زمینه های رشته معماری جهت طراحی دکوراسیون داخلی یا طراحی نما ساختمان و همچنین طراحی دیوار و مبلمان داخل خانه کاربرد دارد . یا در زمینه طراحی های صنعتی جهت طراحی زیور آلات یا طراحی قطعات ماشین یا هواپیما کاربردی است .

باتوجه به محققین باتجربه بالا در زمینه نرم افزار رویت که هم در رشته های طراحی صنعتی و هم رشته معماری فعالیت می کنند ، این تضمین را می دهیم تمام پروژه های راینو شما به خوبی پشتبانی خواهد شد .

جهت بهره مندی از خدمات بی نظیر سایت دانش گستر همین حالا درخواست خود را برای ما ثبت کنید . 

پشتیبانی قوی پروژه سیف

پشتیبانی از پروژه های راینو

شعار اصلی سایت ما حمایت و پشتیبانی از پروژه های انجام شده . ما در زمینه انجام پروژه راینو همواره سعی کرده ایم از افرادی باتجربه بالا استفاده کنیم . استفاده از افراد با تجربه بالا باعث شده تا به جهت حمایت و پشتیبانی از پروژه های شما هیچ گونه مشکلی نداشته باشیم .

اگر پروژه انجام شده مطابق نظر شما نبود! که به ندرت در سایت دانش گستر اتفاق می افتد می توانید درخواست خود را به ما جهت تغییرات اطلاع دهید تا در اسرع وقت پیگیری های لازم انجام شود و تغییرات لازم انجام شود .

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی قدرتمند با تیمی باتجربه در سایت دانش گستر

تعیین قیمت پروژه کامسول

هزینه پروژه های راینو چقدر است؟

پروژه های راینو در زمینه های مختلفی انجام می شود که این امر باعث گستردگی بسیار بالا در پروژه های ارسالی از سوی شما عزیزان می باشد . تعدد پروژه ها در فیلدهای متنوع باعث شده تا امر قیمت گذاری پروژه های راینو یک کار تخصصی باشد .

از این رو جهت تعیین قیمت پروژه های خود می توانید پروژه مورد نظر را برای ما از طریق لینک ثبت سفارش در همینه صفحه ارسال کنید . پس از ارسال پروژه پشتیبان سایت در اسرع وقت پروژه شما را برای تعیین کارشناس مربوطه بررسی کرده و در نهایت پس از ارسال برای کارشناس و استعلام قیمت ، قیمت پروژه به شما اعلام خواهد شد.

جهت اطلاع از قیمت پروژه خود همین حالا در خواست خود را برای ما ارسال کنید .

تضمین کیفیت پروژه سیف

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ دهید؟

سایت دانش گستر در بخش پشتیبانی بسیار قوی بوده و به صورت 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود . در هر ساعت از شبانه روز که در خواست خود را برای ما ارسال کنید در کمتر از 4 ساعت در روند پیگیری قرار خواهد گرفت .

پس از اینکه پشتیبان سایت پروژه شما را از جهت تعیین محقق مربوطه ارزیابی کند پروژه برای محقق ارسال می گردد . هر زمان که از محقق پاسخ مناسب از حیث قیمت و مدت زمان انجام کار دریافت کند بلافاصله شرایط را به شما اطلاع خواهند داد . این روند به صورت کلی بین 24 ساعت تا 48 ساعت اتفاق خواهد افتاد . البته لاتوجه به سرعت بالای ما در پیگیری ها غالبا ظرف مدت 24 ساعت و کمتر انجام می شود .

همواره در کنار شما هستیم تا پروژه خود را با بالاترین کیفیت ممکن تحویل بگیرید .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید