• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه pls

سایت دانش گستر با استفاده از تیم باتجربه در زمینه انجام پروژه pls این تضمین را به شما میدهد پروژه شما کاملا حرفه ای و با پایین ترین قیمت انجام شود.
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه دانشجویی نرم افزار پی ال اس(PLS)

متخصصان مجرب نرم افزار Pls دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه دانشجویی نرم افزار پی ال اس را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند .

بهترین دلیل استفاده از نرم افزارپی ال اس(Pls) حجم نمونه اندک این نرم افزار است.روش های نسل اول مدل سازی معادلات ساختاری که با نرم افزارهايی نظير LISREL، EQS و AMOS اجرا می شدند،‌ نياز به تعداد نمونه زياد دارند، در حالی که PLS (پی ال اس) توان اجرای مدل با تعداد نمونه خيلی کم را دارا می باشد.

يک مزيت مهم ديگر که محققين به آن استناد می کنند، امکان استفاده از مدل های اندازه گيری با يک شاخص در روش PLS-SEM می باشد. اين روش به پژوهشگر اين امکان را می دهد که بتواند در مدل پژوهشی خود از مدل های اندازه گيری با يک سوال استفاده کند.

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه pls

  • انجام تحلیل های سلسله مراتبی خطی و غیر خطی

  • انجام کنترل هم خطی‌های متعدد بین متغیرهای مستقل

    • انجام مدل کردن متغیرهای وابسته چندگانه بر اساس متغیرهای مستقل چندگانه

  • انجام پروژه ها و پایان نامه های مرتبط با این نرم افزار

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

قابلیت های کلیدی نرم افزار Pls

مدیریت پروژه ها به صورت کاملاً حرفه ای: مرورگر جدید SmartPLS به شمااین امکان را می دهد تا بطور حرفه ای پروژه های خود را مدیریت و اداره کنید. با یک کلیک شما می توانید یک پروژه جدید ایجاد بسازید، مجموعه داده های خود را به نرم افزار وارد کنید، و نیز از این داده ها برای پروژه های SmartPLS خروجی و ورودی بگیرید.

دسترسی به آخرین روش های PLS برای تحلیل: نرم افزار SmartPLS نسخه ۳ شامل آخرین امکانات طراحی شده برای تحلیل است که برای مثال در این زمینه می توان از ماتریس تحلیل اهمیت عملکرد (IMPA)، تحلیل چند گروهی (MGA)، مدل های جزئی سلسله مراتبی، مدل های مرتبه دوم، روابط غیر خطی (برای مثال تاثیرات درجه دوم)، تحلیل تایید چهار مرحله ای (CTA)، بخش بندی ترکیب محدود (FIMIX)، و بخش بندی پیش بینی گرا (POS) نام برد. این نسخه از نرم افزار، قوی ترین و سودمندترین حالت آن نسبت به گذشته است.