• تلفن: 09154896434
 • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
 • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام فتوشاپ

انجام فتوشاپ با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت با تضمین پشتیبانی
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ یکی از قدرتمندترین ها در زمینه ی کارهای گرافیکی می باشد.این نرم افزار قابلیت های زیاد به ما می دهد که می توانیم با آنها کار طراحی لوگو، روتوش عکس ، طراحی کارت ویزیت و بسیار کارهای دیگر را با بالاترین کیفیت انجام داد. متخصصان فتوشاپ دانش گستر توانایی انجام فتوشاپ پروژه های شما را دارند و با بهترین کیفیت می توانند به شما عزیزان تحویل دهند. انجام پروژه فتوشاپ خود را برای ما ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان پروژه ی شما را انجام دهیم و به شما تحویل دهیم.

نرم افزار فتوشاپ چیست؟

نرم افزار فتوشاپ از دسته نرم افزارهای Editor Imaqe می باشد به این معنا كه به كمك این نرم افزار می توان بر روی تصاویر ویرایش نمود و حتی تصاویری در درون این نرم افزار خلق نمود این نرم افزار كه توسط شركت Adobe ساخته شده است به كمك چند نرم افزار دیگر كه تحت همین نرم افزار كار می كنند می توانند برروی فیلم ها نیز ویرایش هایی را داشته باشند.

فتوشاپ به عنوان یک نرم افزار کار روی تصاویر دارای قابلیت های بسیاری است که می توان به ویرایش عکس و تصاویر، مونتاژ تصاویر ، ایجاد عملیات ویژه روی عکس ها ، فیلتر کردن ، تغییر رنگ و نور و روتوش عکس های سفید و رنگی و انجام پروژه فتوشاپ اشاره کرد ولی کاربرد اصلی نرم افزار فتوشاپ در ویرایش عکس ها می باشد. بدون شک نرم‌افزار Adobe Photoshop به دلیل دارا بودن ابزارها و دستورهای مفید وکاربردی یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی آرم ،نشانه و لوگو محسوب می‌شود.

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام فتوشاپ

 • ویرایش عکس با فتوشاپ

 • انجام پروژه تصویر سازی

 • ادیت کردن عکس

 • هندسه نقوش

 • طراحی پست های تلگرام

 • طراحی سربرگ

 • طراحی پست های اینستاگرام

 • روتوش عکس با فتوشاپ

 • طراحی تراکت

پروژه فتوشاپ کارت ویزیت

طراحی کارت ویزیت

 

شاید به جرات می توان گفت مهم ترین و کاربردی ترین ابزار تبلیغات و بازاریابی کارت ویزیت می باشد که ظاهرا با پیشرفت تکنولوژی و امدن مدیاهای جدید نه تنها این ابزار تبلیغاتی از صحنه خارج نشده است که روز به روز نیز مقبول تر شده است.

بدون شک نرم‌افزار Adobe Photoshop به دلیل دارا بودن ابزارها و دستورهای مفید وکاربردی یکی از بهترین گزینه‌ها برای طراحی کارت ویزیت محسوب می‌شود. اگر شما قصد داريد براي خودتان كارت ويزيت طراحي كنيد وميخواهيد اين كار را طبق سليقه خودتان انجام دهيد سلیقه خود را با ما در میان بگذارید تا با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت طراحی کارت ویزیت شما انجام شود.

پروژه فتوشاپ پوستر

طراحی پوستر تبلیغاتی

 

می توان گفت که پوستر در حال حاضر یک ابزار مقرون به صرفه برای ارتقای مشاغل هستند. بسیاری از صاحبان کسب و کارها برای تبلیغات محصولات یا خدمات جدید خود، اقدام به تولید پوستر تبلیغاتی می کنند. حتی پوستر ها برای مشاغل کوچکی که به دنبال کاهش هزینه های تبلیغات خود هستند نیز بسیار کاربردی است.
خدمات ما شامل طراحی پوستر تبلیغاتی ، طراحی پوستر های علمی و طراحی پوستر همایش می باشد. شما عزیزان میتوانید جهت آگاهی از قیمت طراحی پوستر با فتوشاپ سفارش طراحی پوسترخود را ثبت کنید.

طراحی لوگو

 

یکی از موضوعات مهم در زمینه طراحی گرافیک، طراحی لوگو است.لوگو در سایر محصولات گرافیکی مانند کارت‌های ویزیت ، پوستر، ترلکت و … استفاده می‌شوند. برای طراحی لوگو نرم افزارهای متفاوتی وجود دارد که یکی از محبوب ترین نرم افزارهای این دسته، نرم افزار فتوشاپ است که امکانات و ابزار های متفاوتی را در اختیار کاربران می گذارد تا به راحتی فرم و طرح مورد نظر خود را اجرا کنند .
تیم گرافیک دانش گستر مطابق با اصول برند سازی، طراحی لوگو را انجام میدهد. کافی است سفارش طراحی لوگو خود را ثبت نمایید تا در کمتر از چند دقیقه با شما تماس بگیریم و هزینه را به اطلاع شما برسانیم.

درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان مشاوران با شما تماس بگیرند و کار پروژه شما شروع شود.

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

پشتیبانی از پروژه فتوشاپ

ما برای سفارش پروژه فتوشاپ شما پشتیبانی اختصاصی خواهیم داشت و گام به گام از روند پیش رفت کار شما را مطلع خواهیم کرد و به هیچ عنوان نگران کیفیت پشتیبانی نباشید. تا زمانی که طرح مورد نظر شما انجام نشده باشد ما پیگیر پروژه شما خواهیم بود.

زمان و کیفیت انجام فتوشاپ پروژه شما

همواره کیفیت کار برای مشتری بسیار حائز اهمیت بوده و همچنین زمان اجرای یک طرح نیز بسیار مهم است، تیم فتوشاپ دانش گستر تمام پروژه های شما را با بهترین کیفیت و کوتاهترین زمان به شما تحویل خواهد داد و نگران کیفیت انجام فتوشاپ خود نباشید.

نحوه انجام پروژه فتوشاپ

شما با ثبت در خواست میتوانید پروژه فتوشاپ خود را برای ما ارسال کنید و با شما تماس بگیریم و راجب قیمت و زمان انجام پروژه فتوشاپ با شما به توافق برسیم و پس از توافق مبلغ پیش پرداخت را واریز میکنید و کار شروع می شود و پس از اتمام کار با شما هم اهنگ میکنیم و شما تسویه حساب می کنید و کار به شما تحویل داده می شود.

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

چطور مطمئن باشم که شما میتونید طرح من رو اجرا کنید؟

تیم ما در زمینه پروژه های فتوشاپ دارای تجربه و مهارت بالایی هستند، شما هر طرحی مد نظر داشته باشید به راحتی اجرا میکنند و ریزترین موارد هم طبق نظر شما اعمال خواهد شد ، همیشه از پروژه شما پشتیبانی داریم تا در نهایت به طرح مطلوب شما منجر شود.

پروژه فتوشاپ من چقدر زمان میبره تا آماده تحویل بشه؟

مدت زمان انجام پروژه فتوشاپ شما بستگی به سختی و چگونگی کار شما دارد البته برای پروژه های ساده و معمولی بین یک تا 2 روزه انجام میشه و برای پروژه های سخت تر باید پروژه شما بررسی شود تا زمان به شما اعلام گردد.

پس از ثبت سفارش چه مدتی زمان میبره که با من تماس گرفته بشه؟

در هر ساعتی که شما درخواست خود را ثبت کنید در کمتر از یک ساعت با شما تماس گرفته می شود و هم آهنگی های لازم انجام خواهد شد. اگر عجله دارید به بهترین سایت مراجعه کرده اید.

اگر از کیفیت کار راضی نبودم چی میشه؟

به هیچ عنوان نگران کیفیت پروژه فتوشاپ خود نباشید،اگر از کیفیت کار راضی نبودید ما محقق شما را عوض خواهیم کرد تا زمانی که نظر شما از بابت کیفیت کار جلب شود.البته محققین دانش گستر باتجربه و کاربلد هستند و اینکه شما از کیفیت کار راضی نباشید تقریبا بعید است.