• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه MSP

انجام پروژه MSP در سایت دانش گستر کاملا حرفه ای و سریع با بالاترین تجربه در زمینه پروژه های مدیریتی
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه ام اس پی

انجام مدیریت پروژه و کنترل پروژه توسط تیم ما بسیار دقیق و تحت نرم افزار Microsoft Projrct انجام میشود. لازم به ذکر است که اگر سوالی در مورد پروژه های مدیریت ساخت یا کنترل پروژه برایتان پیش آمد یا قبل از شروع ، نیاز به تماس با ما داشتید ، با خیال آسوده با ما تماس بگیرید صمیمانه پاسخگوی شما هستیم . در ادامه می خواهیم کمی درباره این نرم افزار توضیح دهیم

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام MSP

  • تخصيص منابع

  • گزارش گیری

  • تهيه نمودار S- Curve ( نمودار پيشرفت تجمعی – هفتگی و ماهيانه )

  • تهيه جداول پيشرفت روزانه ، هفتگی ، ماهيانه بر اساس وزن زمانی و ريالی برای انجام پروژه MSP

  • برنامه ريزی زمان با استفاده از نرم افزار ام اس پی

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

برخی از قابلیت های نرم افزار MSP

نرم افزار ام اس پی در ابتدا توسط مدیر توسعه محصول مایکروسافت الن ام بوید به عنوان یک ابزار داخلی برای کمک به مدیریت شمار زیادی از پروژه های نرم افزاری که در درون شرکت در حال توسعه بودند، پیشنهاد شد . همچنین از دیگر ابزارهای مجموعه آفیس که بسیار به msp نزدیک است می توان به اکسل اشاره کرده که مناسب پروژه اکسل میباشد . آقای بوید مشخصات آن را نوشت و یک شرکت محلی سیاتل را برای توسعه دادن نمونه اولیه این نرم افزار مشغول کرد.نرم افزار ام اس پی ابزاری ارزشمند برای سازماندهی طرح ها، زمان بندی کارها، اختصاص منابع و هزینه‌ کارها، تنظیم طرح برای برآورد کردن محدودیت ها و آماده کردن گزارش ها برای انتقال طرح نهایی به همه کسانی که باید طرح مورد نظر را اجرا کنند است .

در بیانی دیگر نرم افزار msp یک وسیله مدیریت پروژهای طولانی است، که می تواند مورد کاربرد معلمان، دانش آموزان، سرپرستان و کارمندان جهت مدیریت زمان و کنترل جریان کار در هر گونه پروژه یا کار باشد و به جرات می توان گفت یکی از بهترین نرم افزار ها جهت انجام پروژه MSP خواهد بود . استفاره از جداول و فهرست پروژه ها می تواند انجام کارهای بزرگ را مدیریت کند و همچنین قابلیت مدیر را در تغییر جدول کاری و زیر پروژه ها افزایش دهد .

اساس کار بدین صورت است که ابتدا با وارد کردن فعالیت های پروژه در نرم افزار و مشخص کردن ارتباط بین این فعالیت ها، منابع مورد استفاده در پروژه ها را نیز روی فعالیت ها اعمال می کنیم. سپس نرم افزار با توجه به رابطه بین فعالیت ها و منابع، فعالیت ها را طوری زمان بندی می کند که پروژه در کوتاه ترین زمان ممکن به اتمام رسد. و اگر هزینه استفاده از منابع را نیز به نرم افزار بدهیم برآورد کلی هزینه پروژه را نیز خواهیم داشت . قابل ذکر است که این نرم افزار مشخص می کند که تک تک فعالیت ها در چه زمانی باید شروع شوند و در چه زمانی خاتمه پیدا کند .