• تلفن: 09154896434
 • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
 • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه متلب

انجام پروژه متلب و انجام متلب در تمام رشته ها با تیمی باتجربه و مناسب ترین قیمت . تمام پروژه های متلب انجام شده در سایت ما دارای تضمین پشتیبانی پس از تحویل پروژه می باشد .
ثبت سفارش پروژه

انجام متلب در دانش گستر به صورت کاملا تخصصی

متخصصان مجرب نرم افزار متلب سایت دانش گستر آمادگی دارند پروژه های انجام متلب شما را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . متلب نرم افزاری با امکانات فراوان است که قصد داریم کمی این امکانات را برای شما عزیزان معرفی کنیم .

نرم افزار متلب چیست و چه کاربردی دارد ؟

نرم افزار متلب ( MATLAB ) یک زبان برنامه نویسی سطح بالای نسل چهارم و یک محیط تعاملی برای محاسبات عددی و نیز تجسم و برنامه‌نویسی است . در واقع حاصل ترکیب دو واژه MATrix (ماتریس) و LABoratory (آزمایشگاه) چیزی است که خروجی نرم افزار متلب هست . این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است که در آن حتی اعداد منفرد نیز به صورت یک ماتریس با ابعاد ۱*۱ در نظر گرفته می‌شود.

5 بخش اصلی نرم افزار متلب شامل موارد زیر است :

زبان متلب :نرم افزار متلب در واقع یک زبان سطح بالای ماتریس – آرایه‌ای می باشد که ویژگی‌ برنامه‌نویسی شی گرا را دارا می باشد و می‌توان به کمک آن برنامه‌های ساده و پیچیده را برنامه ریزی کرد . همچنین این نرم افزار بسیار مناسب انجام پروژه کامپیوتر می باشد .

محیط کاری متلب : مجموعه‌ای از ابزار و امکانات را برای شما مهیا می کند . که شما به‌عنوان کاربر این نرم افزار قدرتمند یا برنامه‌نویس با آن‌ها در تعامل هستید . این محیط شامل امکاناتی نظیر مدیریت متغیرها در فضای کاری و ابزارهایی جهت توسعه، مدیریت و همچنین رفع خطا و ایجاد M فایل‌ها در برنامه‌های متلب می‌باشد .

کنترل گرافیک در نرم افزار متلب : در واقع همان سیستم گرافیکی متلب می باشد . که شامل دستورات سطح بالا برای تجسم داده‌های دوبعدی و سه‌بعدی، پردازش تصویر، انیمیشن و گرافیک خواهد بود . همچنین شامل دستورات با سطح پایین تری می باشد که به شما اجازه می‌دهد که ظاهر گرافیکی برنامه‌های خود را به‌صورت سفارشی سازی شده طراحی نمایید .

کتابخانه توابع ریاضی متلب بخش بسیار مهم و پر اهمیت این نرم افزار : مجموعه ای بسیار گسترده‌ و قدرتمند از الگوریتم‌های محاسباتی مانند توابع ابتدایی از قبیل سینوس، کسینوس تا توابع پیچیده تری مثل ماتریس معکوس ، مقادیر ویژه ماتریس و تبدیل فوریه سریع که بخشی از قدرت این نرم افزار را نمایان می کند .

رابط کاربری نرم افزار متلب یا API : کتابخانه‌ای می باشد که امکان نوشتن برنامه‌های فرترن و C که با متلب در تعامل می باشند را برای شما فراهم می‌کند. این رابط همچنین شامل امکانات بی نظیر فراخوانی روال از متلب (اتصال پویا)، فراخوانی متلب به‌عنوان یک موتور محاسباتی و خواندن و نوشتن به فایل‌های mat است .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه متلب

 • انجام پروژههوش مصنوعی

 • انجام پروژه دانشجویی الگوریتم ژنتیک

 • انجام پروژه ارتعاشات

 • تولباکس های مهندسی کنترل

 • مهندسی مالی

 • تحلیل خمش و کمانش و بدست آوردن نتایج عددی با متلب

 • حل عددی معادله به کمک روش های عددی با متلب

 • حل معادله به روش گلرکین (Galerkin)

 • انجام پروژه شبکه عصبی

 • انجام پروژه خرپا

 • انجام پروژه انتقال حرارت

 • انجام پروژه پردازش سیگنال

 • آنالیز و تحلیل تنش و کرنش با متلب

 • حساب دیفرانسیل و انتگرال و معادلات دیفرانسیل

 • شبیه سازی مقاله با متلب

 • محاسبات عددی پیشرفته با متلب

 • تست و اندازه‌گیری

 • انجام پروژه الگوریتم های بهینه سازی

 • انجام پروژه متلب غیر خطی

 • انجام پروژه سیمولینک

 • انجام پروژه محاسبات عددی

 • انجام پروژه کوآرتوس

 • رسم نمودارهای دوبعدی و سه‌بعدی و گرافیک

 • بهینه سازی با متلب

 • حل معادله با روش رانج کوتا (Runge – kutta)

 • سیستم‌های کنترل

 • انجام پروژه دینامیک سازه

 • انجام پروژه پردازش سیگنال

 • انجام پروژه دانشجویی سیستم های فازی

 • انجام پروژه HFSS

 • پردازش سیگنال و ارتباطات

 • انجام پروژه نانو با روش نان لوکال (None local)

 • حل معادله با روش GDQ

 • پردازش تصویر و ویدئو

انجام پروژه اکسل

انجام پروژه متلب به صورت تخصصی

 

سایت دانش گستر در زمینه انجام پروژه متلب با تیمی متخصص و باتجربه آماده است تا پروژه های شما را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام دهد و در کوتاهترین زمان ممکن به شما تحویل دهد .
نرم افزار متلب بسیار کاربردی در رشته های مهندسی می باشد و دانشجویان رشته های مهندسی در مقاطع کارشناسی ، ارشد و همچنین دکتری باید بخشی از پروژه های خود را با این نرم افزار انجام دهند . از طرفی کار با این نرم افزار به دلیل پیچیدگی هایی که دارد ممکن است برای بعضی از دانشجویان بسیار سخت و زمان بر باشد و وقت کافی برای یاد گیری آن را نداشته باشند . ما در کنار شما هستیم تا پروژه های متلب شما را به بهترین شکل انجام دهیم و با مناسب ترین قیمت به شما عزیزان تحویل دهیم .

پشتیبانی پروژه آباکوس

تضمین پشتیبانی در انجام پروژه ها

 

سایت دانش گستر با چند سال سابقه در زمینه انجام متلب و پروژه های این نرم افزار توانسته است تیمی قدرتمند از مهندسین متخصص در زمینه پروژه های متلب گرد آوری کند تا پروژه های شما را به بهترین شکل ممکن انجام دهیم .
پس از اینکه محقق مربوطه پروژه شما انتخاب شد روند پروژه متلب شما آغاز خواهد شد و در طی مراحل انجام پروژه به صورت مرحله به مرحله به شما گزارشی از چگونگی کار ارائه می شود تا از چگونگی انجام پروژه خود مطلع شوید . تا زمانی که پروژه به شما تحویل داده شود پشتیبانی ما در کنار شما خواهد بود و همچنین پس از تحویل پروژه پشتیبانی کامل از پروژه شما خواهیم داشت تا در صورت وجود مشکلات احتمالی تمام موارد رفع گردد .

انجام سریع اکسل

انتخاب محقق ، مهمترین چالش !!

 

همانطور که پیش تر گفتیم نرم افزار متلب نرم افزار بسیار گسترده ای است و برای تمامی رشته های دانشگاهی مهندسی نیز کاربرد دارد . از این رو انتخاب محقق مناسب پروژه متلب شما بسیار مهم و تعیین کننده در خروجی کار خواهد بود و اگر محقق مربوطه دانش کافی نسبت به موضوع شما نداشته باشد نمی تواند پروژه مورد نیاز شما را به بهترین شکل انجام دهد .
سایت دانش گستر با تفکیک محققین خود به رشته ها و تخصص های متخلف ابتدا محقق مربوط به رشته و موضوع شما را شناسایی میکنند و در انتها با توجه به سطح توانایی محققین انتخاب شده بهترین محقق مناسب کار شما انتخاب خواهد شد . همچنین در طی انجام پروژه اگر از کیفیت کار رضایت کافی نداشتید با بررسی های کارشناسان می توانید محقق خود را تغییر دهید تا به نتایج مطلوب دست یابید .

درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان مشاوران با شما تماس بگیرند و کار پروژه شما شروع شود.

پروژه های متلب

چه رشته هایی در انجام متلب پشتیبانی می شود؟

 

ما در تمامی رشته های دانشگاهی پروژه های متلب را برای شما عزیزان انجام خواهیم داد و با بالاترین کیفیت ممکن به شما عزیزان تحویل خواهیم داد . به هیچ عنوان نگران قیمت پروژه ها نباشید قیمت های اعلام شده از سوی ما کاملا رقابتی و مناسب خواهند بود .
ما در رشته های مختلفی فعالیت می کنیم نظیر انجام پروژه متلب برق ، انجام پروژه متلب کامپیوتر ، انجام پروژه مکانیک ، انجام پروژه مخابرات چند آنتتنه ، انجام پروژه متلب عمران و تمامی پروژه های متلب در تمامی رشته ها به دست ما قابل انجام است .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

کاربردهای نرم افزار متلب

کاربرد نرم افزار متلب

بیشترین کاربرد نرم افزار متلب در حوزه گروه مهندسی می باشد . مهندسان در رشته های مختلف برای انجام محاسبات پیچیده و زمان بر تمایل به استفاده از نرم افزارهایی دارند که این محاسبات را برای آنها ساده کند .

این زمان است که کاربرد نرم افزار متلب دیده می شود . مثلا شما تصور کنید قرار است با دادهایی که دارید می خواهید یک نمودار 3 بعدی ترسیم کنید تا بتوانید تحلیلی دقیق بر داده های خود داشته باشید . اگر بخواهید این کار را به صورت دستی انجام دهید قطعا وقت و زمان زیادی از شما خواهد گرفت و خطای کار نیز بالا خواهد بود .

شما با کمک نرم افزار متلب می توانید به راحتی نمودارهای 2 بعدی و 3 بعدی ترسیم کنید . و همچنین داده های خود را با بالاترین دقت تحلیل و پردازش کنید .

اگر می خواهید بیشتر با این نرم افزار آشنا شوید به لینک نرم افزار متلب چیست مراجعه کنید .

برای پروژه متلب خود می توانم با محقق در تماس باشم؟

تقاضای بیشتر کاربران بر این است که به صورت مستقیم با محقق خود در تماس باشند و روند کار پروژه را پیگیری کنند و موارد مورد نظر خود را انتقال دهند . اما نگران نباشید چراکه کارشناسان ما در کنار شما هستند تا تمام موارد را به محقق پروژه شما انتقال دهند و پیگیر پروژه شما هستند .

روند پروژه شما به صورت مرحله به مرحله تحت نظر کارشناس مربوطه کنترل خواهد شد و شما هر لحظه می توانید مطالب مد نظر خود را منتقل کنید و گزارشی از روند انجام کار دریافت کنید . همچنین اگر تمایل داشته باشید که به صورت مستقیم با محقق خود صحبت کنید ما برای شما ویدیو کنفرانسی فراهم میکنیم تا بتوانید موارد دلخواه را به محقق خود منتقل کنید .

پرداخت مبلغ پروژه چگونه انجام می شود؟

در ابتدا پروژه شما به دست کارشناس ما بررسی می شود و محقق متخصص در زمینه انجام پروژه متلب شما که دارای تخصص و تجربه لازم در زمینه کاری شما است انتخاب می گردد . پس از آن مبلغ پیش نهادی به شما اعلام می گردد و در صورت توافق اولیه نصف مبلغ کل به عنوان پیش پرداخت واریز می گردد .

در بعضی موارد که قیمت کل پروژه مبلغ زیادی باشد طبیعتا پرداخت نصف مبلغ کل پروژه سنگین خواهد بود . در این شرایط با توافقی که با کارشناسه مربوطه صورت می پذیر مبلغی به عنوان پیش پرداخت برای شروع کار واریز خواهد شد . در مورد این دسته از پروژه ها قراردادی ما بین سایت دانش گستر و فرد درخواست کننده پروژه منعقد می گردد تا هیچ نگرانی برای انجام پروژه از سوی شما نباشد .

پشتیبانی به چه صورت می باشد؟

همواره پشتیبانی از پروژه های دانشجویی برای ما بسیار اهمیت دارد چه در حین انجام پروژه و چه پس از تحویل کامل پروژه . یکی از ویژگی های بارز سایت ما کیفیت پشتیبانی می باشد ما در تمام روزهای هفته حتی روزهای تعطیل در تمام ساعات شبانه روز پاسخ گوی شما عزیزان هستیم .

در اکثر موارد پس از انجام پروژه و تحویل پروژه به صورت کامل لازم است که اصلاحاتی روی پروژه انجام گیرد . این اصلاحات می تواند از سمت دانشجو یا از سمت استاد اعمال گردد . پس در واقع بخش مهمی از کار پس از تحویل پروژه به شما عزیزان آغاز می گردد و ما در کنار شما هستیم تا درصورت لزوم هرگونه تغییری برای شما انجام گردد .

اگر از کیفیت انجام پروژه خود راضی نبودم چگونه از من حمایت می کنید؟

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم مهم ترین مسئله در سایت دانش گستر پشتیبانی از پروژه ها می باشد . ما تا زمانی که رضایت شما حاصل گردد تغییرات مورد نظر شما را روی پروژه شما اعمال می کنیم تا رضایت شما حاصل گردد .

در مواردی که به هیچ عنوان از کیفیت کار راضی نباشید میتوانید درخواست داوری برای پروژه خود دهید در این شرایط کارشناسان ما از داور مرتبط با رشته شما کمک میگیرند تا با داوری بی طرف بتوانند نظر شما را جلب کنند و در صورتی پروژه درست انجام نشده باشد خسارت به شما پرداخت گردد .

لازم به ذکر است که پروژه های انجام شده در سایت دانش گستر با کیفیت بسیار بالا انجام می شود و قبل از ارسال برای شما کارشناسی شده و پس از آن برای شما ارسال می گردد و تا کنون چنین موردی در سایت ما رخ نداده است .

پروژه های متلب در چه زمینه ای در سایت شما پشتیبانی می شود؟

سایت دانش گستر با چندین سال تجربه در زمینه انجام پروژه متلب ظرفیت زیادی در تمام رشته ها را دارد و تمام پروژه های متلب در سایت ما به صورت کامل پشتیبانی می شود و با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان آماده می گردد .

اگر از هر دانشگاهی هستید چه داخل کشور و چه دانشگاه های خارج از کشور تمام پروژه های شما عزیزان به دست محققین قدرتمند سایت دانش گستر قابل انجام می باشد و بهترین کیفیت را برای شما تامین خواهند کرد .

محققین سایت خود را چگونه انتخاب می کنید؟

محققین سایت دانش گستر از برترین دانشگاه های کشور برگزیده شده اند که دارای رزمه ای بسیار قوی هستند و توانایی بالایی در زمینه پروژه های دانشگاهی و پروژه های اجرایی دارند . تمام محققین سایت دانش گستر با ارزیابی دقیق کارشناسان ما انتخاب شده اند و قطعا افرادی که تجربه ی کمی دارند و یا قدرت کافی برای پروژه ها را ندارند در لیست محققین ما نخواهند بود .

روند ارزیابی محققین بدین صورت است که ابتدا محقق رزمه و سوابق خود را برای ما ارسال میکند و پس از ارزیابی سوابق محقق مربوطه پروژه ای به صورت آزمایشی به ایشان واگذار خواهد شد و پس از اینکه پروژه با کیفیت مناسب در اختیار ما قرار گیرد و از نظر کارشناسان سایت مورد تایید باشد این محققین نیز به سایت ما اضافه خواهند شد .

حدود قیمت پروژه من چقدر است؟

یکی از سوالاتی که خیلی از ما پرسیده می شود قیمت پروژه های ارسالی از سمت شما عزیزان است . لازم به ذکر است باتوجه به گستردگی پروژه ها در رشته های مختلف و همچنین موضوعات بسیار متنوع تعیین قیمت نیازمند بررسی دقیق از سوی محققین و همچنین کارشناسان ما می باشد تا بتوان قیمتی مناسب و همچنین رقابتی برای پروژه تعیین کرد .

باتوجه به توضیحات ذکر شده جهت تعیین قیمت پروژه ها پس از ارسال پروژه لازم است پروژه مورد ارزیابی قرار گیرد و این روند برای پروژه های مختلف می تواند بین یک ساعت تا 24 ساعت زمان بر باشد و لطفا از تماس های مکرر جهت تعیین قیمت خود داری فرمایید و با صبر و حوصله اجازه دهید قیمت دقیق پروژه برای شما ارزیابی و خدمتتان اعلام گردد .

چه تضمینی بر تعیین قیمت رقابتی خواهد بود؟

همانطور که پیش تر اشاره شد ما از ظرفیت بالایی در زمینه پروژه ها برخوردار هستیم و تعداد محققینی که با ما کار می کنند بسیار زیاد هستند . از این رو قیمت پروژه ها به صورت مناقصه ای اعلام خواهد شد و مناسب ترین قیمت به شما اعلام میگردد . البته محققی که پایین ترین قیمت را اعلام کند بازهم مورد تایید سازمان ما می باشد و از جهت کیفیت پروژه مورد تایید است .

در مواردی که شما عزیزان درخواست کیفیت بالای پروژه را داشته باشید قطعا تعیین قیمت به صورت مناقصه ای نیست و ما برترین محقق در این زمینه را برای شما انتخاب می کنیم تا از حیث کیفیت کار به هیچ عنوان نگرانی وجود نداشته باشد .

چگونه می توانم در زمینه انجام پروژه متلب با شما همکاری داشته باشم؟

جهت همکاری با سایت ما ابتدا باید با مراجعه به صفحه همکاری انجام پروژه شرایط همکای را مطالعه بفرمایید و پس از آن روزمه خود را برای ما ارسال کنید تا پس از بررسی کارشناسان سایت دانش گستر نتیجه را به شما اطلاع دهیم .