• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پایان نامه مدیریت

انجام پایان نامه مدیریت ، انجام پایان نامه دکتری مدیریت ، انجام پایان نامه ارشد مدیریت به صورت حرفه ای با تیم باتجربه زیاد و ارزان ترین قیمت با پشتیبانی تا روز دفاع
ثبت سفارش پایان نامه

انجام پایان نامه ارشد و دکتری مدیریت ، تخصصی و ارزان

دانشجویانی که نحوه‌ی نگارش پایان نامه را فرا می‌گیرند، نخست این نکته را می‌آموزند که در انجام پایان نامه ارشد مدیریت، یک پرسش پژوهشیِ اصلی، باید مطرح و پاسخ داده شود. یک پایان نامه‌ی کارشناسی ارشد، تا به این مرحله، مهم‌ترین قسمت از تحصیلاتتان به‌شمار خواهد آمد و طرح یک پرسش پژوهشیِ مرتبط با پایان نامه که نقش ستون فقرات آن‌را ایفا می‌کند، نگارش پایان نامه را از یک کار کسالت‌آور به یک امر حائز اهمیت تبدیل می‌کند. در این مطلب قصد داریم مراحل نگارش یک پایان نامه را به دانشجویان عزیز توضیح دهیم.

اگر به دنبال ترجمه مقاله رشته خود هستید می توانید به لینک مربوطه مراجعه کنید.

برای ثبت سفارش انجام پایان نامه هم اکنون کلیک کنید

انجام پروژه حسابداری عمومی

حمایت از شما در انجام پایان نامه ارشد مدیریت

انجام پایان نامه ارشد مدیریت با هدف ترویج تحقیق و توسعه در رشته های مدیریتی انجام می شود ما می توانیم در کنار شما به عنوان مشاور پایان نامه در رشته های مدیریتی باشیم از آنجاییکه اکثرا دانشجویان با دفاع پایان نامه مشکل دارند، سعی کرده ایم آموزش های پایان نامه را بصورت رایگان در اختیار قرار دهیم ما در کنار شما برای نگارش پایان نامه می باشیم. و حق خود را به عنوان مشاور و راهنمای شما در رساله انجام خواهیم داد. انجام پروژه مدیریت کاملا حرفه ای در شرکت دانش گستر

نگارش پایان نامه مدیریت در شرکت دانش گستر ، با استفاده از غنی ترین منابع و بر اساس آخرین متد و به روزترین مقالات چاپ شده در ژورنالهای بین المللی انجام می شود ما برای پایان نامه های مقطع کارشناسی ارشد مدیریت، بالغ بر بالای 100 منبع معتبر و جدید استفاده می کنیم.

انجام پروژه اکسل

انجام پایان نامه دکتری مدیریت با عالی ترین کیفیت

به جرأت می توان گفت سایت دانش گستر در سطح کشور جزء برترین ها در انجام پایان نامه دکتری مدیریت می باشد . ما از لحاظ تجارب ارزشمند در نگارش پایان نامه های مدیریت؛ دسترسی به انبوه مقالات جدید مدیریتی، ظرفیت های بالا در زمینه ترجمه روان مقالات و بهره مندی از محتوای آنها، ظرفیت های فراوانی داریم و این ادعای ما نیست بلکه باور و اعتقاد دانشجویان نخبه و اساتید رشته مدیریت کشور می باشد.

هر فصل از پایان نامه تا حصول رضایت شما پشتیبانی تیم ما را خواهد داشت و به هیچ عنوان نگران کیفیت کار خود نباشید.

انجام پروژه Etabs با کادری مجرب

قیمت انجام پایان نامه مدیریت چقدر است؟

قیمت مشاوره رشته های مدیریت، به عوامل متعددی بستگی دارد که مهمترین آنها عنوان و موضوع پایان نامه است. علاوه بر تاثیر موضوع بر روی قیمت؛ عواملی همچون روش تحقیق، دانشگاه محل تحصیل دانشجو (و سطح انتظار اساتید محترم راهنما)، فرصتی که دانشجو در اختیار دارد، منابعی که پیرامون موضوع پایان نامه وجود دارد و سایر عوامل دیگر تاثیر گذار هستند قیمت انجام پایان نامه مدیریت در شرکت دانش گستر ملاک نیست مساله ای که حائز اهمیت است کیفیت پایان نامه است (با پشتیبانی کامل تا جلسه دفاع) می باشد.

سالها تجربه ما در نگارش پایان نامه های مختلف، موجب شده درک درستی از «کیفیت مطلوب پایان نامه» بدست بیاوریم و از این تجارب در ارائه بهترین خدمات نهایت استفاده را ببریم.

سفارش پایان نامه مدیریت

ما کیفیت پایان نامه شما را تضمین خواهیم کرد

استفاده از مطالب دقیق علمی و آکادمیک، انسجام محتوای پایان نامه و جلوگیری از گسیختگی مطالب آن، رعایت صحیح ذکر منابع، استفاده از منابع به روز و معتبر، دقت در رعایت علائم نگارشی و دستوری، و حتی در نظر گرفتن حجم مطالب و تعداد صفحات مناسب برای یک پایان نامه؛ همگی عواملی هستند که می توانند در کیفیت خوب کار شما تاثیر گذار باشند.

شاید شعار «کیفیت اتفاقی نیست» در ظاهر خیلی تکراری به نظر بیاد اما واقعیتی غیر قابل انکار هست. عزیزان؛ تکرار و استمرار در هر کار موجب کسب تجربه می شود و بکارگیری این تجارب؛ باعث انجام کارهایی بهتر، با کیفیت تر و در حد کمال هست و اما دانشجویان عزیزی که انجام پایان نامه خودشان را به شرکت دانش گستر محول می کنند؛ خدماتی را دریافت می کنند که حاصل تمام این تجارب خواهد بود.

برای ثبت سفارش انجام پایان نامه هم اکنون کلیک کنید

اما چه مراحی برای پایان نامه باید طی شود؟

مرحله اول : انتخاب اساتید

1) انتخاب یکی از اساتید دانشگاه دانشکده مربوطه به عنوان استاد راهنما و استاد مشاور

2) استاد راهنما میتوان از دانشکده مربوطه نباشد اما حتما باید دارای کد استادی باشد و به تایید دانشکده برسد

3) انتخاب استاد مشاور باید با مشورت استاد راهنما انتخاب شود در صورت نیاز استاد مشاور انتخاب میشود

مرحله دوم: انتخاب موضوع

1) دانشجو با توجه به رشته خود و تواناییش موضوعی به استاد راهنما پیشنهاد میکند و در نهایت موضوع اعلام شده توسط استاد راهنما تعیین میگردد

2) بعد از تایید استاد راهنما موضوع باید در سامانه ایران داک ثبت گردد ترجمه مقالات

چرا ایران داک؟

الف) عدم تکراری بودن موضوع پایان نامه مدیریت

ب) موضوع به نام شما شود و دانشجو یا شخص دیگری بر روی موضوع شما فعالیت نکند.

مرحله سوم: پرکردن فرم های اولیه

1) دریافت اطلاعات استاد راهنما و مشاور برای انجام پایان نامه دکتری مدیریت یا انجام پایان نامه ارشد مدیریت از واحد پژوهش دانشگاه (شماره تماس،نام و نام خانوادگی،کد استاد، مقطع تحصیلی، رشته، محل تولد و …….)

2) پرکردن فرم طرح پیشنهادی (پروپوزال) با نظارت استاد راهنما (بعد از تکمیل فرم باید وارد CD شود)

3) ارائه پروپوزال تکمیل شده توسط دانشجو به مدیر گروه جهت طرح در شورای گروه آموزشی و بعد از تصویب برای پیگیری به دفتر پژوهش مراجعه شود.

4) در صورت تایید یا رد پروپوزال (اصلاحیه) توسط شورای گروه یا پژوهش دانشجو میتواند این موضوع را ازطریق مدیر گروه مربوطه مطلع شود.

مرحله چهارم: اجرای پایان نامه

 پایان نامه دارای 5 فصل میباشد که تمامی فصل ها باید مقدمه داشته باشد.

فصل اول: کلیات پژوهش : برای نوشتن مقدمه باید بدانید باقی قسمت های پژوهش در مورد چه موضوعاتی هستند. پس بهتر است ابتدا بخش های دیگر پایان نامه را تکمیل کنید و پس از آن به نگارش بخش ها و زیرشاخه های مقدمه بپردازید. جمله ی اول مقدمه بسیار مهم است، این جمله می تواند خواننده را برای خواندن ادامه پایان نامه متقاعد کند. پاراگراف های بعدی باید به موضوعاتی از جمله تحقیقات پیشین در زمینه موضوع پژوهش، افرادی که ایده اولیه این موضوع را مطرح کردند و همچنین جدیدترین مطالعاتی که در این زمینه انجام گرفته بپردازد. در نهایت باید توضیح داده شود که چرا مطالعات بیشتری در این زمینه لازم است.

مطالعات ذکر شده باید شامل موارد زیر باشد :

– بیان مساله

– سابقه موضوع

– اهمیت و ضرورت موضوع

– چارچوب نظری و مدل تحقیق ( برای موضوع تحقیق باید مدل طراحی شود با ذکر منبع)

– فرضیات تحقیق (رابطه موضوع معنادار هست یا خیر)

– روش تحقیق

– جامعه آماری

– قلمرو تحقیق ( موضوع ، زمان ، مکان)

– روش نمونه و حجم نمونه گیری

– روش و ایزار جمع آوری اطلاعات

– تعاریف اصطلاحات و متغییر های تحقیق مربوطه

فصل دوم: مبانی نظری و پیشینه تحقیق

در این فصل از پایان نامه اطلاعاتی ارائه می شود که خواننده را متقاعد کند نتایج بدست آمده در این پژوهش درست است.همچنین به برخی سوالات نیز در این قسمت باید پاسخ داده شود. این بخش همچنین نشانگر پیشرفت اطلاعات و دانش پژوهشگر در یک رشته تحقیقاتی است. دانشجویان عزیز برای انجام این بخش احتیاج دارند که مقالات خود را ترجمه کنند اگر نیاز به ترجمه متن سریع دارید میتوانید از مترجمان متخصص دانش گستر استفاده کنید تا با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت ترجمه مقاله را به شما ارائه دهند. بنابراین باید سابقه موضوع به خوبی بررسی شود و متنی که ارائه می شود فواید زیر را داشته باشد:

 افزوده شدن اطلاعات محقق در رابطه با مطالعه و تحقیقاتش

 قرار گرفتن تجربیات دیگران در اختیار محقق

 آشنایی محقق با انواع مختلف روش هایی که در آن تحقیق به کار می رود

 آشکار شدن نقاط ضعف و نقص اطلاعات در رابطه با موضوع تحقیق

 محقق می تواند آسان ترین روش تحقیق برای مساله مورد مطالعه اش را انتخاب کند.

 تاریخچه موضوع

 مبانی نظری پژوهش (هر آنچه که برای موضوع مطلب لازم است)

 پیشینه شرکت های مرتبط با موضوع

فصل سوم: متدولوژی تحقیق

روش تحقیق انجام پایان نامه مدیریت (بر مبنای هدف و بر مبنای روش گرداوری)

مراحل و روش تحقیق : این فصل از پایان نامه نقش سرنوشت سازی را ایفا می کند. در این فصل متغیر معرفی می شود، متغیر در اصل خصوصیات و حالات مورد اندازه گیری است که می تواند تغییر کرده یا تغییر ایجاد کند بنابراین هنگام طرح و برنامه ریزی یک تحقیق مهم است که متغیرهایی که اندازه گیری خواهند شد انتخاب شده و تشریح شوند چرا که متغیرها با اهداف تحقیق ارتباط خواهند داشت

– فرایند تحقیق

– ابزار پژوهش و روش گرداوری داده ها (کتابخانه ای ، میدانی)

– روایی و پایایی ابزار پژوهش (آزمون های روایی و پایایی)

– روش ها و ابزارهای تجزیه و تحلیل داده ها (توصیفی ، استنباطی)

فصل چهارم: تجزیه و تحلیل داده ها

فصل چهارم نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و برخی آن را قلب تپنده پایان نامه می دانند چرا که در این قسمت، نتایج حاصل از حل معادلات، شبیه سازی یا انجام آزمایشات بیان می شود و به طور کلی می توان نتایج حاصل از تدوین پایان نامه را در این قسمت بدست آورد

این فصل از پایان نامه جاییست که پاسخ ها در آن قرار دارند بنابراین باید فقط محدود به ارائه داده ها باشد و در آن تفسیری صورت نگیرد.

– نتایج تحقیق را می توانید در قالب نمودار، آمار، جداول و شکل ها ارائه دهید.

– بازه تغییر و تفسیر اطلاعات را نیز مشخص کنید.

– نتایج ردکننده فرضیات تحقیق و پژوهش را نیز مانند نتایج تاییدکننده فرضیات آن بیان کنید.

– به قدری وارد جزییات شوید که دیگران نیز بتوانند تفسیر خودشان را داشته باشند و توضیحات خود را ارائه دهند.

– آمار توصیفی (طراحی پرسشنامه و تجزیه و تحلیل تک تک متغییر ها)

– آمار استنباطی

– بررسی نرمال بودن داده ها برای تمامی فرضیه ها

– ارزیابی پایایی سوالات پرسشنامه

فصل پنجم: نتیجه گیری و پیشنهادات

آخرین بخش از فصل پایان نامه بخشی است که در آن نتایج نهایی تفسیر و بررسی شده و پیشنهاداتی ارائه می شود. هدف از نگارش این فصل بازگشت به بیان مساله و هدف اصلی تحقیق است. فصل پنجم می تواند نقش فشرده ای از تحقیق را برای کسانی که وقت خواندن تمام مطالب گزارش را ندارند ایفا کند. بنابراین، این بخش به طور خلاصه و اجمالی هر آنچه در فصل های مهم گزارش تحقیق بیان شده است را بازگو میکند.

برای ارائه این بخش سعی کنید از دید خواننده ها فکر کنید. فصل چهار نتایج را ارائه می کند در حالی که فصل پنج معنای این نتایج را می گوید. در پایان این قسمت می توانید پیشنهادات خود را در رابطه با نتیجه تحقیق ارائه دهید و توصیه هایی برای انجام پژوهش های بیشتر داشته باشید.

– نتیجه گیری برای تمامی فرضیه ها

– ارائه پیشنهاد و راه کار( پیشنهادات اجرایی حاصل از تحقیق ، پیشنهادهایی برای تحقیق آتی)

– مشکلات در انجام پژوهش

بعد از اتمام منابع فارسی و لاتین و همچنین منابع اینترنتی در پایان کار درج میگردد.

نکته : تمامی مراحل پایان نامه باید زیر نظر استاد راهنما و مشاور باشد و با اساتید در تماس باشد و گزارش بدهد که پایان نامه در چه مرحله ای قرار دارد.

بعد از تصویب پایان نامه توسط اساتید به دفتر پژوهش اعلام آمادگی میکنند و پژوهش بعد از طی کردن مراحل اداری کدی به عنوان کد پایان نامه به دانشجو میدهد .

مرحله ششم: دفاع از پایان نامه

– دانشجو می تواند پس از گذشت شش ماه از تصویب پروپوزال در صورت آمادگی و موافقت اساتید راهنما و مشاور از پایان نامه خود دفاع کند

– دانشجو بعد از دریافت کد پایان نامه هنگام تعیین تاریخ دفاع باید حداقل 15 روز قبل از دفاع توسط دانشجو به دفتر امور پژوهش دانشکده تحویل داده شود

– دریافت فرم دعوت نامه اساتید راهنما و مشاور و داور جهت حضور در جلسه دفاعیه و تحویل به اساتید

– دانشجو باید هنگام تحویل فرم ها به پژوهش فایل چکیده پایان نامه خود را در محیط WORD تایپ کند

– استاد داور توسط مدیر گروه تعیین می شود

– جلسه دفاع با حضور استاد مشاور ، استاد راهنما ، داور و دانشجو برگذار میگردد.

– دانشجو موظف است برای هر استاد پوشه های مربوط به پایان نامه را تهیه کند و در اختیار اساتید قرار دهد (فرم مربوط به نمره و در صورت نیاز به اصلاحیه فرم اصلاحیه)

– ارسال پایان نامه در روز قبل دفاع به اساتید از طریق ایمیل و یاداوری روز دفاع

– تهیه پاورپونت از پایان نامه برای روز دفاع

ما در کنار شما هستیم از شروع روند کار پایان نامه تا روز دفاع و در این مسیر شما را یاری خواهیم کرد که پایان نامه شما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت انجام شود. همین الان درخواست خود را برای ما ثبت کنید!!!

برای ثبت سفارش انجام پایان نامه هم اکنون کلیک کنید