• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه لومیون Lumion

انجام پروژه لومیون به صورت تخصصی با بهترین قیمت و برترین مهندسین معماری با تضمین پشتیبانی سایت دانش گستر
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه های لومیون

نرم افزار لومیون یک نرم افزار حرفه ای در حوزه رندرگیری و همچنین انیمیشن سازی به خصوص در رشته معماری می باشد . شما می توانید تصاویر و طرح های خود را به راحتی در نرم افزار لومیون مدل کنید و انیمیشن های بسیار زیبایی را ایجاد کنید . روند رندرگیری و انیمیشن سازی در لومیون بسیار سریع انجام می شود که از ویژگی های منحصر به فرد این نرم افزار است .

اگر برای انجام پروژه لومیون خود نیاز به کمک دارید یا می خواهید پروژه خود را برون سپاری کنید همین حالا درخواست خود را برای ما ثبت کنید .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه لومیون

  • انجام پروژه لومیون معماری

  • طراحی اجزای داخلی ساختمان

  • طراحی دیورا و مبلمان

  • رندر گیری با لومیون

  • انجام پروژه طراحی 3 بعدی با راینو

  • طراحی دکوراسیون داخلی

  • طراحی نما و محیط سازی

  • انجام پروژه لومیون انیمیشن سازی

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

کاربردها ی نرم افزار لومیون

نرم افزار Lumion یک نرم افزار کاربردی جهت طراحی های 3بعدی و معماری می باشد . استراتژی اصلی این نرم افزار بر سادگی در کارکردن با نرم افزار است و همچنین سرعت بالا در رندرگیری . به دلیل محیط کاربری ساده و وجود آیتم های آماده کار با این نرم افزار بسیار لذت بخش است .

در مواردی که محدودیت زمانی دارید و نمی توانید با نرم افزارهایی مانند 3D max یا Sketchup طرح خود را انجام دهید بهترین گزینه لومیون است . در این نرم افزار می توانید با سرعت بسیار بالاتری طرح خود را پیاده کنید و همچنین با سرعت بسیار بیشتری رندر نهایی از طرح خود بگیرید .

حتی در بعضی مواقع طرح خود را با اسکچاپ یا تری دی مکس انجام داده اید و زمان کافی جهت رندر گرفتن با این نرم افزارها را ندارید ، در چنین شرایطی می توانید با وارد کردن طرح خود به لومیون با سرعت بسیار بالا از آن رندر بگیرید .

جهت ارسال سفارش انجام پروژه لومیون خود از بخش ثبت سفارش پروژه در همین صفحه درخواست خود را برای ما ارسال کنید .

ویژگی های سایت ما در انجام پروژه های lumion

انجام پروژه سیف

انجام پروژه های لومیون به صورت تخصصی

سایت دانش گستر با بهره گیری از برترین محققین در حوزه نرم افزار لومیون که فارق التحصیل رشته معماری می باشند این تضمین را میدهد که انجام پروژه لومیون شما با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت انجام خواهد شد .

باتوجه به اینکه پروژه های شما برای چندین محقق ما در حوزه نرم افزار لومیون ارسال می گردد ، قیمت های اعلام شده به صورت رقابتی است و قطعا مناسبت ترین قیمت را به شما پیشنهاد خواهیم کرد .

سایت دانش گستر برترین سایت خدمات انجام پروژه با تیم پشتیبانی قوی

پشتیبانی قوی پروژه سیف

پشتیبانی پروژه های لومیون شما

پشتیبانی یکی از اصلی ترین بخش های انجام پروژه ها می باشد . زمانی که پروژه ای انجام شود و برای کارفرما ارسال گردد ، اما رضایت کارفرما جلب نگردد عملا پروژه انجام نشده است . قاعدتا در چنین شرایطی لازم است پشتیبانی لازم صورت گیرد تا پروژه با ایجاد تغییرات لازم مطلوب نظر کارفرما گردد .

در سایت ما تمام پروژه هایی که انجام می شود دارای پشتیبانی قوی و حمایت از کارفرما خواهد بود . تحت شرایطی که شما از کیفیت کار راضی نبودید که به ندرت رخ می دهد پروژه شما برای تغییرات لازم مجدد به محقق مربوطه ارسال می گردد . پس از انجام تغییرات لازم مجدد پروژه برای شما ارسال خواهد شد .

ارائه خدمات قوی و پشتیبانی قدرتمند با تیمی باتجربه در سایت دانش گستر

تعیین قیمت پروژه کامسول

هزینه پروژه لومیون حدودا چقدر است ؟

پروژه های لومیون در فیلدهای متنوعی کار می شود از قبیل رندرگیر محیط سازی ، انیمشن سازی و موارد دیگر که هر کدام پیچیدگی های خود را دارد . برای تعیین قیمت پروژه های لومیون می توانید پروژه مورد نظر خود را برای ما از طریق فرم ثبت سفارش یا لینک شبکه های اجتماعی تلگرام و واتس آپ درج شده در صفحه ثبت سفارش سایت ارسال نمایید .

پس از اینکه پروژه خود را برای ما ارسال کردید پشتیبان سایت در اسرع وقت پروژه شما را جهت اسعلام قیمت و زمان به محققان مربوطه ارسال خواهد کرد . نهایتا ظرف مدت 24 تا 48 ساعت نتیجه نهایی به شما اعلام خواهد شد .

جهت اطلاع از قیمت پروژه خود همین حالا در خواست خود را برای ما ارسال کنید .

تضمین کیفیت پروژه سیف

چگونه محققان خود را انتخاب می کنید؟

در خصوص این موضوع سایت ما در زمینه نرم افزار لومیون از افراد باتجربه که داراری رزومه قوی در این حوزه می باشند بهره میبرد . این افراد در زمینه رشته معماری فعالیت می کنند و دارای مدارک لیسانس و فوق لیسانس هستند .

در مواردی که افراد جدید قصد همکاری با ما دارند ابتدا رزومه افراد مورد ارزیابی قرار می گیرد. در شرایطی که حداقل های لازم را داشته باشند مورد آزمون قرار خواهند گرفت و اگر کیفیت طرح اجرایی در حد مطلوب بود می توانند فعالیت خود را آغاز کنند .

همواره در کنار شما هستیم تا پروژه خود را با بالاترین کیفیت ممکن تحویل بگیرید .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید