• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه طراحی صنعتی

انجام پروژه طراحی صنعتی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به دست بهترین مهندسین رشته مکانیک
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه دانشجویی طراحی صنعتی

متخصصان مجرب طراحی صنعتی دانش گستر آمادگی دارند انجام پروژه های طراحی صنعتی را با بهترين کيفيت ، مناسب ترين قيمت و در کوتاهترين زمان به عهده گرفته و تحويل شما عزيزان دهند . انجام پروژه دانشجویی طراحی صنعتی با نرم افزار های گسترده ای صورت می گیرد که لازم است با بعضی از آن ها آشنا شوید .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه طراحی صنعتی

  • انجام پروژه Cad Cam

  • انجام پروژه تصویر سازی

  • انجام پروژه Rhino Ceros

  • انجام پروژه Corel Draw

  • انجام پروژه solid work

  • انجام پروژه 3dmax

پروژه طراحی صنعتی با 3dmax

نرم افزار تری دی مکس (3D MAX)

 

قطعا نرم افزار تری دی مکس (3D MAX) یکی از بهترین ها در زمینه طراحی سه بعدی به شمار می آید . معماران و گرافیست ها می توانند از این نرم افزار برای طراحی نمای ساختمان و نمای داخلی آن استفاده کنند . این نرم افزار به صورت 3 بعدی تصور دقیقی از آنچه ساخته خواهد شد را به کاربر می دهد . این نرم افزار این امکان را به شما می دهد که در این محیط 3 بعدی حرکت کنید و خود را در محیط فرض کنید . مهندسین معماری بی شک از این نرم افزار استفاده های زیادی خواهند کرد .

پروژه طراحی صنعتی با فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ (photoshop )

 

نرم افزار فتوشاپ (photoshop ) بسیار مناسب برای طراحی گرافیکی و ویرایش عکس است . این نرم افزار دارای قابلیت های بی شماری در این زمینه هاست و کمی یادگیری آن دشوار است . این نرم افزار در بین رقبای خود جزء محبوبترین ها به حساب می آید . فتوشاپ ابزارهای بی شماری دارد که به کمک آن ها ایجاد هر طرح گرافیکی ممکن می شود . اگر شما به فتوشاپ مسلط شوید قطعا کار کردن با دیگر نرم افزارها برای شما آسان خواهد بود .

پروژه طراحی صنعتی سالیدورک

نرم افزار سالیدورک (SolidWorks)

 

نرم افزار سالیدورک (SolidWorks) یک نرم‌افزار مهندسی طراحی به کمک رایانه است که بر روی ویندوز اجرا می‌شود و توسط شرکت فرانسوی داسو سیستمز ساخته شده و همچنان توسعه داده می‌شود . این نرم‌افزار دارای سه محیط به نام‌های پارت (part) اسمبلی (assembly) و دراوینگ (drawing) می‌باشد. محیط اول برای رسم قطعه بوده، در محیط دوم قطعات یک مکانیسم بر روی هم سوار شده و در محیط آخر از آنها نقشه مهندسی (معمولاً برای نسخه چاپی) تهیه می‌شود .

درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان مشاوران با شما تماس بگیرند و کار پروژه شما شروع شود.

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید