• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه Flow3d

تیم دانش گستر با متخصصان با تجربه و مهارت فنی در انجام پروژه فلوتری دی همراه شماست.
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه فلوتری دی توسط تیم دانش گستر

متخصصان عمران تیم دانش گستر به دنبال فعالیت های خود در این تیم این بار با انجام پروژه Flow3d وارد فاز جدیدی از فعالیت شده اند و شما را در انجام پروژه فلوتری دی چه در سطح اجرایی و چه در سطح دانشجویی همراهی خواهند کرد.

انجام پروژه فلوتری دی تنها مختص به رشته عمران نمی باشد بلکه سایر رشته ها همانند مهندسی مواد، مکانیک، هوافضا، هسته ای، نظامی ، کشاورزی و … از این نرم افزار بی نصیب نمانده اند. اما نگران نباشید از آنجایی که متخصصان تیم دانش گستر به تمام کامپوننت ها و مهارت های فنی این نرم افزار تسلط کامل دارند، انجام پروژه Flow3d در هر سطحی برای آن ها قابل اجراست.

برای انجام هرچه سریع تر پروژه Flow3d درخواست خود را ثبت کنید تا انجام پروژه فلوتری دی شما در نوبت قرار گرفته و پس از بررسی توسط تیم دانش گستر و انجام آن، در کوتاه ترین زمان در اختیار شما عزیزان قرار بگیرد.

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در انجام پروژه Flow3D

  • معادلات حاکم

  • خواص مغناطیسی مواد

  • سیستم های میکرومکانیکی

  • شبیه سازی هندسی در فلوتری دی

  • باتری ها و پیل های سوختی

  • ماژول نیمه هادی- اپتوالکترونیک

انجام پروژه فلوتری دی

با فلوتری دی آشنا شوید

نرم افزار فلوتری دی، نرم افزاری سه بعدی است که با استفاده از روش های عددی، تحلیل و مدل سازی رفتار سیالات را برای مهندسان بسیار راحت تر کرده است و جایگزین مناسبی در حل مسائل هیدرودینامیک و مکانیک سیالات برای مدل های فیزیکی می باشد. راحتی کار به این منظور است که دیگر برای تحلیل مدل های سه بعدی در فلوتری دی، به ماژول های پیچیده، اتلاف زمان و همچنین استفاده از ابررایانه ها نیازی نخواهد بود.

یکی از شاخه های مکانیک سیالات CFD (Computational Fluid Dynamics) یا دینامیک سیالات محاسباتی است. این شاخه یکی از محبوب ترین روش های تحلیلی و آزمایشگاهی برای حل مسائل

سیالات، انتقال حرارت انتقال مواد به کمک سیال می باشد. نرم افزار Flow3d یکی از معروف ترین نرم افزارها برای تحلیل جریان سیال به روش دینامیک سیالات محاسباتی است. در فلوتری دی مدل سازی های سه بعدی با هندسه ی پیچیده به آسانی انجام می پذیرد. در این نرم افزار از معادلات ناویر و استوکس برای حل مسائل استفاده می شود و از 5 مدل آشفتگی بهره می برد که شامل مدل های طول اختلاط پرانتل، یک معادله، دو معادله، مدل شبیه سازی بزرگ و مدل های RNG می باشد.

شما می توانید با این نرم افزار این پنج مدل آشفتگی را شبیه سازی و نمایش دهید که از جمله آن ها می توان به مدل سازی پرش هیدرولیکی، مدل سازی جریان عبوری از دریچه، مدل سازی جریان در قوس رودخانه و سایر نمونه ها اشاره کرد. متخصصان تیم دانش گستر مهارت های لازم برای به کارگیری این مدل ها و آشفتگی ها را داشته و در انجام پروژه Flow3d از هرآنچه که نیاز است بهره خواهند گرفت تا رضایت شما عزیزان حاصل شود.

انجام پروژه Gams

بیایید کمی از کیفیت خدمات حرف بزنیم

از آن جایی که امروزه تولید کالا و خدمات به حد زیادی افزایش یافته است، کالا و خدماتی برنده خواهد شد که در درجه اول از کیفیت بالایی برخوردار باشد. تیم دانش گستر برای به دست آوردن این امتیاز سعی دارد هرآنچه که در توان دارد را به کار گرفته تا به کیفیت مطلوب برسد و این کیفیت تا اینجای کار حاصل شده است.

خدمات مناسب قیمت مناسب هم لازم دارد، پس نمی توانیم به بهانه کیفیت عالی هر برچسب قیمتی را به خدمات خود زده و به فروش برسانیم زیرا در این صورت فقط قشر محدودی از جامعه طرفدار محصول و خدمات ما خواهد شد . و از طرفی هم نمی توانیم بخاطر قیمت پایین تر از کیفیت محصول کم کنیم. تیم دانش گستر سعی دارد این ترازو را در حالت تعادل نگه داشته و کیفیت و قیمت یکسانی را به شما عزیزان ارائه دهد.

متخصصان دانش گستر هیچگاه تصمیم نخواهند داشت برای منافع مادی و مالی، ارزش معنوی خدمات خود را کاهش دهند و تا جایی که امکان داشته باشد، به حمایت قشر پایین تر جامعه می پردازد تا جایی که بطور ماهانه تخفیف هایی را برای انجام پروژه فلوتری دی و سایر پروژه ها درسایت قرار می دهد.

انجام پروژه Gams

دلیل استفاده مهندسین عمران از فلوتری دی

مهندسین عمران اکثر مواقع در پروژه های خود با محیط سیال، که غالبا آب است، روبرو می شوند. انواع گرایش های رشته عمران مانند آب، سازه های هیدرولیکی، محیط زیست، مهندسی رودخانه و … در بسیاری از موارد با مدل سازی های رفتار سیال یا عوامل تاثیرگذار بر سازه ها مواجه هستند. برخی از این مسائل که با این مدل از نرم افزار Flow3d قابل حل است را در ادامه بیان می میکنیم:

– جریان سه بعدی که اطراف سازه های سه بعدی مانند پل ها و سدها قرار دارد.
– تغییر شکل اجسام توسط بارهای ناشی از جریان را نیز می توان مدل سازی کرد.
– مدل سازی رسوب گذاری و آبشستگی که در طراحی مخازن و سدها بسیار مهم است.
– مدل سازی بلایای طبیعی مانند سونام، سیل و شکت سد
– در محیط سیال می توان اجسام متحرک را مدل سازی کرد.
– و سایر موارد…

با توجه به کاربردهایی که برای نرم افزار فلوتری دی گفته شد، مطمعنا متوجه اهمیت آن برای مهندسان و دانشجویان این رشته و تمامی کسانی که در آینده قصد فعالیت در این زمینه را دارند، شده اید و یادگیری و تسلط این نرم افزار ضرورت کار آن ها خواهد بود. از آنجایی که تیم دانش گستر تخصص کافی برای انجام پروژه فلوتری دی در هر سطحی را دارد، پذیرش پروژه درباره هر مبحث امکان پذیر است.

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

پروژه کامسول

قابلیت های نرم افزار فلوتر دی :

یکی از دغدغه های فکری که  مهندسان مکانیک  در مدت زیادی با آن دسته پنجه می زدند حل مسائل مکانیک سیالات و هیدرودینامیک بوده است. به جرات می توان گفت در طی چند دهه قبل تنها راهی که برای حل این مسائل متخصصن میتوانستند از آن استفاده کنند، استفاده از مدل های فیزیکی بوده است  که ساخت این مدل ها خود به اندازه کافی هزینه و زمان زیادی را به خودش اختصاص میداد و همچنین حل تحلیلی و ریاضی این معادلات که مربوط به سیالات بود جز در موارد مسائل خاص در دسترس نبود  به همین دلیل استفاده از مدل های عددی کامپیوتر برای حل چنین مسئله هایی مورد توجه کاربران قرار گرفت و مدل های مختلف با تنوع بسیار بالا  و متناسب با نیاز کاربران در این چند سال معرفی شده است.

دینامیک سیالات محاسباتی یکی از چند زمینه هایی است که  توانسته علوم پایه مکانیک قدیمی را به علوم و فنون نوین مرتبط کند در این بخش  دینامیک سیالات برای به دست اوردن جواب های بهینه از راه حل ها و الگوریتم های مختلفی استفاده می کنند. نرم افزار Flow3D یکی از این مدل‌های عددی سه بعدی کامپیوتری و محصول شرکت Flow Science است که از سال 1980 میلادی کار خودش را شروع کرده است .

برنامه فلوتردی یک قابلیت بسیار مهم  را دارا می باشد، این قابلیت برنامه برای آنالیز هیدرولیکی، توانایی مدل کردن جریان‌های با سطح آزاد با استفاده از روش VOF (Volume Of Fluid) است.

یکی از مهم‌ترین مزایای فلوتری‌دی می توانیم به این مسئله توجه داشته باشیم که نیازی به ماژول های اضافی در فرایند حل مسئله ندارد و همچنین این قابلیت را دارد که خروجی های یک ، دو ، سه بعدی تولید کند هم‌چنین این امکان را دارد که کاربر بتواند  در زمان اعمال  تغییرات لحظه‌ای پارامترهای هیدرولیکی را در ابعاد و جهات مختلف، به‌صورت فایل‌های متنی یا گرافیکی هم  استخراج کند.

علاوه بر قابلیت های گفته شده می توان تخمین سطح آزاد سیال، مدل‌سازی انواع جریان و تحلیل رفتار آنها را نیز جز قابلیت های فلو تردی دانست است. این نرم افزار قابلیت تحلیل جریان سه ‌بعدی سیال اطراف سازه‌هایی هم‌چون سدها و پل‌ها را مدل‌سازی را دارد و در طراحی سازه‌هایی هم‌چون سدها، پل‌ها و مخازن، پدیده‌های آبشستگی و رسوب‌گذاری بسیار چشمگیری دارد  .

طراحی ها و قابلیت های  دیگری که با استفاده از این نرم فزار می توان انجام داد عبارتند از :

طراحی تجهیزات تصفیه‌ی آب و فاضلاب، مخازن، ایستگاه‌های پمپاژ، سدها و سرریزها

مدل‌سازی اجسام جامد متحرک در محیط سیال

مدل‌سازی تنش و تغییر شکل ‌های اجسام جامد تحت بارهای ناشی از جریان

طراحی پلکان ماهی

طراحی تجهیزات تصفیه آب و فاضلاب، تحلیل مخازن، سازه‌های کنترلی، ایستگاه‌های پمپاژ

هیدرولیک رودخانه: قابل استفاده  برای بررسی دینامیک پیچیده رودخانه و رفتار آن به ویژه با استفاده از تعیین سطح آزاد آب که در مسائل مهندسی رودخانه مورد توجه است و کاربر می تواند با این نرم افزار حوادث غیر مطرقبه مانند شکست سد ها سیل و سونامی را مدل سازی کند.