• تلفن: 09154896434
 • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
 • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام اکسل

انجام اکسل کاملا حرفه ای و تخصصی با مناسب ترین قیمت و پشتیبانی
انجام پروژه اکسل خود را به ما واگذار کنید تا در کوتاهترین زمان ممکن باکیفیت ترین پروژه اکسل را از ما دریافت کنید .
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه اکسل

کادر مجرب سایت دانش گستر انجام اکسل را اعم از شیت بندی ، فرمول نویسی ، انجام محاسبات ، ایجاد فرم جهت ورود اطلاعات و هرگونه سفارشی در زمینه کار انجام پروژه اکسل داشته باشید با کیفیت بسیار عالی و پشتیبانی پس از تحویل پروژه انجام خواهد میدهد . اگر می خواهید از خدمات ما بهره مند شوید هم اکنون روی کلید ثبت سفارش کلیک کنید .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام اکسل

 • PIVOT TABLE

 • هوش تجاری در اکسل

 • بیان مسئله

 • POWER QUERY

 • ساخت فرم جهت ورود اطلاعات

 • فرمول نویسی

 • POWER PIVOT

 • ساخت داشبورد

 • انجام محاسبات

 • PIVOT CHART

 • گزارش گیری

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

برخی از قابلیت های نرم افزار اکسل

اکسل از جمله کاربردی ترین مجموعه نرم افزارهای Microsoft Office می باشد، اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده (Spread Sheet) است، به این معنی که در واقع اکسل جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف کند، فرمول نویسی کند، ظاهر هر سلول را به دلخواه تغییر دهد و یا محدودیت های دسترسی برای هر سلول تعریف کند. قابلیت های بیشمار نرم افزار اکسل و سهولت یادگیری و استفاده از آنها، بکارگیری این نرم افزار را در حوزه ی کارهای مهندسی ، اداری ، مالی ، پروژه های آماری نظیر انجام پروژه maxqda و … به امری اجتناب ناپذیر تبدیل نموده است .

اکسل میتواند برای امور بسیار ساده مانند لیست کردن خرید های روزانه شخصی و یا اموری پیچیده مانند تهیه داشبوردهای مدیریتی مورد استفاده باشد که می تواند برای انجام پروژه مدیریت نیز بسیار کاربردی باشد . علاوه بر تمام قابلیت هایی که در اکسل قرارداده شده (مانند رسم نمودارها، فرمول نویسی، تهیه بانک داده، داشبوردها و….) اکسل میتواند با استفاده از کد نویسی VBA تبدیل به یک نرم افزار بسیار حرفه ای برای تحیل داده ها و گزارش گیری شود .

کاربرد نرم افزار اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها مانند پروژه های آماری از قیبل انجام اکسس ، فرمول نویسی، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند، ملموس است. به عنوان مثال در کارهای مهندسی می توان به کاربرد هایی از قبیل تهیه ی فرمول شیت ها، چک لیست ها و نوشتن نرم افزار های مختلف برای امور طراحی، تحلیل و گزارش گیری اشاره نمود .

ویژگی های انجام پروژه اکسل در دانش گستر

ترجمه فرانسوی به فارسی

چرا انجام پروژه اکسل خود را به دانش گستر واگذار کنیم ؟

سایت دانش گستر در زمینه انجام اکسل و پروژه های اکسل از محققانی با تجربه ای بیش از 10 سال استفاده میکند که این توانایی را دارند تا در کوتاهترین زمان ممکن پروژه اکسل شما را با بهترین کیفیت به سرانجام برسانند .

اما مهم ترین مسئله در انجام هر پروژه ای پشتیبانی پروژه پس از تحویل کار می باشد . ما در کنار ارائه مناسبترین قیمت پشتیبانی کامل پس از تحویل پروژه را به شما ارائه خواهیم کرد تا هیچ نگرانی از بابت کار نداشته باشید .

اگر می خواهید از خدمات حرفه ای سایت ما در زمینه انجام اکسل بهره مند شوید هم اکنون سفارش خود را برای ما ثبت کنید . 

پشتیبانی پروژه آباکوس

قیمت پروژه های اکسل در چه رنجی است ؟

قیمت پروژه های اکسل تابعی از مشخصات پروژه شما و درخواست شما می باشد . برای تعیین قیمت عوامل بسیار زیادی تاثیر گذار هستند از جمله حجم کار که قرار است چه تعداد داده در نرم افزار کار شود یا اینکه چه فرمول هایی در نرم افزار استفاده شود و بسیاری عوامل دیگر در تعیین قیمت تاثیر گذار هستند .

برای تعیین قیمت پروژه خود ابتدا پروژه را از طریق فرم ثبت سفارش برای ما ارسال کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان در خواست شما را بررسی کنند و قیمت را به شما اعلام کنند .

اگر می خواهید از قیمت انجام پروژه اکسل خود در کمتر از یک ساعت مطلع شوید همین الان در خواست خود را برای ما ثبت کنید . 

انجام پروژه اکسل

ویژگی سایت دانش گستر در بخش پشتیبانی پروژه

مهم ترین فاکتور انجام هر پروژه ای بحث پشتیبانی از پروژه ها می باشد . به دلایل مختلفی هر پروژه ممکن است نیازمند تغییراتی باشد از قبیل تغییراتی که استاد اعمال خواهد کرد یا اینکه کارفرما پس از اتمام کار تمایل دارد بخش هایی از پروژه را تغییر دهد .

در هر صورت به دلایل گوناگونی ممکن است هر پروژه ای نیازمند تغییرات باشد که این امر در سایت ما به خوب اتفاق می افتد و پس از تحویل پروژه تمام تغییراتی که مد نظر شما باشد اعمال خواهد شد تا رضایت شما حاصل گردد .

وجه تمایز ما پشتیبانی قوی از پروژه ها . 

انجام سریع اکسل

چه مدت زمان خواهد برد تا به درخواست من پاسخ داده شود ؟

پس از اینکه در خواست پروژه خود را برای ما ثبت کنید در کمتر از یک ساعت به درخواست شما پاسخ خواهیم داد و قیمت پروژه را به شما اعلام خواهیم کرد و می توانید از روند انجام پروژه اکسل خود مطلع شوید .

اگر برای پروژه خود عجله دارید قطعا به بهترین سایت مراجعه کردید و ما میتوانیم انجام اکسل شما را در کوتاهترین زمان ممکن تحویل دهیم و با خیالی آسوده از حیث کیفیت و سرعت عمل پروژه را از ما تحویل بگیرید .

همین امروز باید پروژه اکسل خود را آماده کنید؟ نگران نباشید فقط کافی است درخواست خود را ثبت کنید و پروژه را کامل از ما تحویل بگیرید . 

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید