• تلفن: 09154896434
 • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
 • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه ایتبس Etabs

انجام پروژه ایتبس Etabs به کمک برترین مهندسین عمران دارای مدرک نظام مهندسی با بالاترین کیفیت و مناسبترین قیمت با تضمین پشتیبانی پروژه ها پس از تحویل هم در حوزه اجرایی و هم دانشجویی
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه های ایتبس

ما در حوزه نرم افزار ایتبس به صورت کاملا تخصصی با کمک برترین مهندسین عمران فعالیت میکنیم و تمام پروژه های شما را پوشش خواهیم داد . در زمینه انجام پروژه های ایتبس اگر پروژه دانشجویی دارید یا اگر پروژه اجرایی دارید نگران نباشید فقط کافی است درخواست خود را برای ما ارسال کنید و باقی کار را به ما واگذار کنید .

سایت دانش گستر با تیمی متخصص در حوزه انجام پروژه ایتبس آماده است تا با بهترین کیفیت پروژه های شما را پشتیبانی کند .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه ایتبس

 • مدلینگ و بارگذاری اجزای سازه

 • ترسیم و طراحی دیوار برشی

 • طراحی سقف های مختلف نظیر کوبیاکس و گیرین وافل

 • طراحی و ترسیم دال بتنی در ایتبس

 • کنترل سازه های فولادی بتنی بر اساس آیین نامه های اجرایی

 • انجام پروژه ایتبس سازه های بتنی

 • ترسیم نمودارهای نیروهای وارد به سازه خمش و برش

 • انجام پروژه ایتبس سازه های فولادی

 • طراحی سقف شیبدار و شیروانی در ایتبس

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

ویژگی ها و کاربردهای نرم افزار ایتبس

نرم افزار ایتبس یک نرم افزار کاملا تخصصی در رشته عمران محسوب می شود و فقط زمانی می توانید از این نرم افزار به درستی استفاده کنید که در رشته عمران تحصیل کرده باشید و دانش کافی داشته باشید . تصور کنید دانشی در حوزه خیز ، کمانش و لنگر وارد بر سازه ندارید و بخواهید با این نرم افزار کار کنید ، قطعا نخواهید توانست نتیجه مطلوبی دریافت کنید .

این نرم افزار مناسب طراحی ساختمان های فولادی و بتنی می باشد و مرجع اصلی مهندسین عمران میباشد که مورد تایید سازمان نظام مهندسی می باشد ، و فقط سازه هایی که با این نرم افزار طراحی شده باشند مورد پذیریش این سازمان است .

مهندسین عمران با کمک این نرم افزار پس از طراحی سازه های فولادی و بتنی و بارگذاری های متناسب با شرایط سازه که چه کاربری دارد (مسکونی ، تجاری ، اداری و … ) را انجام میدهند ، شرایط زلزله طرح را برای سازه شبیه سازی می کنند . اگر سازه در شرایط شبیه سازی شده پاسخ مناسبی دهد و اجزای اصلی ساختمان مانند سقف و ستون ها و تیرها مقاومت کنند سازه مورد تایید است ، در غیر این صورت لازم است که سازه تقویت شود تا بتواند دربرابر زلزله مقاومت کند .

این نرم افزار می تواند تشخیص دهد مثلا ستون مورد استفاده تا چه میزان اقتصادی است و به این صورت است که در شرایط زلزله به شما نمایش می دهد چه میزان از ظرفیت مقطع مورد استفاده قرار گرفته است ، و درشرایطی که از ظرفیت کمی از مقطع استفاده کرده باشید می توانید مقطع را ضعیفتر کنید تا طرح و سازه اقتصادی تری داشته باشید .

انجام پروژه Etabs به صورت تضمینی در دانش گستر

انجام پروژه متره

انجام پروژه ایتبس با کادری مجرب

محققان ایتبس سایت دانش گستر از تجربه بالایی در این زمینه برخوردارند و در زمینه پروژه های این نرم افزار به صورت کاملا تخصصی فعالیت می کنند . محققان ایتبس سایت ما یا دارای مدرک نظام مهندسی هستند و یا برای دفاتر مهندسی که پروانه نظام مهندسی دارند کار می کنند . چه تضمینی بالاتر از اینکه یکی از بزرگترین سازمان های ایران یعنی نظام مهندسی طراحی این عزیزان را تایید می کنند .

ما در کنار ارائه پروژه های با کیفیت بسیار بالا سعی می کنیم قیمت های اعلام شده هم رقابتی باشد . رقابتی بودن قیمت ها اعلام شده از سمت ما به این گونه است که طرح شما را برای تعدادی از محققان خود ارسال می کنیم و مناسب ترین قیمت را به شما اعلام خواهیم کرد .

برترین پروژه های ایتبس فقط در سایت دانش گستر

تعیین قیمت پروژه کامسول

تعیین قیمت پروژه های ایتبس

پروژه های ایتبس ارسالی از سوی شما عزیزان با شرایط بسیار گوناگونی ارسال می شود و جزییات مد نظر شما برای هر طرح بسیار متفاوت است . از این رو برای تعیین قیمت انجام پروژه ایتبس Etabs لازم است که ابتدا طرح و جزییات پروژه مورد نظر شما برای ما ارسال گردد . پس از ارسال پروژه شما و بررسی مجریان طرح قیمت به شما اعلام خواهد شد .

اگر می خواهید از قیمت پروژه خود مطلع شوید می توانید همین الان پروژه خود را برای ما از طریق پل های ارتباطی ما ارسال کنید . لطفا از تماس تلفنی جهت تعیین قیمت پروژه خودداری کنید چراکه تا طرح شما مورد ارزیابی قرار نگیرد نمی توان مشخص کرد که قیمت پروژه شما چقدر خواهد بود .

برای اطلاع از قیمت پروژه خود همین حالا درخواست خود را برای ما ارسال کنید . 

انجام پروژه متره با کادری مجرب

کیفیت بالا در کنار تضمین پشتیبانی پروژه ها

ما در کنار ارائه بالاترین کیفیت پروژه ایتبس و همچنین قیمتی رقابتی این تضمین را می دهیم که پس از این که پروژه به شما تحویل داده شود ، به صورت کامل پشتیبانی خواهد شد . ممکن است پس از اینکه پروژه را تحویل بگیرید نیاز باشد اصلاحتی از سوی شما صورت بگیرید یا استاد شما بخواهد تغییراتی اعمال کنید . ما این تغییرات را برای شما پشتیبانی خواهیم کرد .

دقت کنید پشتیبانی در مواردی که از ابتدا تعیین نکرده بودید و در تعیین قیمت لحاظ نشده بوده مستلزم بررسی مجدد و افزایش قیمت می باشد . ولی نگران نباشید قطعا افزایش قیمت زیاد نخواهد بود و تمام تغییرات پشتیبانی خواهد شد .

اطمینان از کیفیت = ارائه پشتیبانی قوی

etabs image

پشتیبانی ما در حوزه نرم افزار ایتبس

پروژه های ایتبس ارسالی شامل دو دسته است .

دسته اول : پروژه هایی است که اجرایی هستند و قرار است به تایید نظام مهندسی برسند و اجرا شوند .

دسته دوم : پروژه هایی هستند که دانشجویان برای ما ارسال می کنند و لازم است که طبق صورت پروژه ارسالی انجام شود و به تایید استاد مربوطه برسد.

ما در هر دو زمینه فعالیت میکنیم و پوشش کاملی از این دو حوزه خواهیم داشت . ممکن است شما بخواهید سازه فولادی و یا سازه بتنی را در نرم افزار ایتبس طراحی کنید ، یا ممکن است بخواهید برای طرح تحقیقاتی خود اجزای سازه را به صورت جداگانه شبیه سازی کنید و مورد برررسی قرار دهید . تمام این موارد پشتیبانی خواهد شد فقط کافی است درخواست خود را برای ما ثبت کنید تا به پشتیبانی سایت ما وصل شوید .

پشتیبانی 24 ساعت شبانه روز از پروژه های شما در سایت دانش گستر

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید