• تلفن: 09154896434
  • ایمیل: daneshgostarprj@gmail
  • ساعات کاری: 08:30-23:00

انجام پروژه اتوکد

انجام پروژه اتوکد با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت با تضمین پشتیبانی در تمام رشته های مهندسی نظیر معماری ، عمران ، مکانیک ، طراحی صنعتی و ....
ثبت سفارش پروژه

انجام پروژه های اتوکد

نرم افزار اتوکد نرم افزار پایه ای و بسیار قدرتمند در زمینه طراحی و نقشه کشی و طراحی قطعات می باشد . نرم افزار autocad که قوی ترین گروه نرم افزاری Autodesk می باشد به کمک مهندسان و معماران آمده تا بتوانند طراحی های خود را با بالاترین دقت ممکن انجام دهند و خروجی بسیار زیبا و شکیل ارائه کند .

درواقع ایده اصلی طراحی نرم افزار اتوکد افزایش سرعت طراحی ها بود و همچنین کاهش خطاهای احتمالی که قبلا ترسیم های دستی داشت . قبلا ترسیم ها با مداد و خط کش انجام میشد که سرعت بسیار پایین بود و محدودیت های زیادی وجود داشت . با ارائه نرم افزار اتوکد تمام این محدودیت ها برطرف شد و دقت ترسیم ها به حداکثرخود رسید و سرعت طراحی را چند برابر کرد .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

بخشی از تخصص ما در زمینه انجام پروژه اتوکد

  • ترسیم فنداسیون و میل گردها مطابق نقشه های اجرایی و دانشجویی

  • طراحی الگو سه بعدی برای پیرینت و ساخت ماکت رشته معماری

  • طراحی آشپزخانه و آیتم های داخل آن به صورت سفارشی

  • طراحی و ترسیم در اتوکد در حالت 3 بعدی و طراحی قطعات

  • طراحی تیر و ستون و ترسیم نقشه های اجرایی

  • انجام طراحی پلان و دیتایل در اتوکد

  • مدل سازی 3 بعدی و خلق ایده در اتوکد

سفارش پروژه اتوکد

سفارش پروژه اتوکد

برای ثبت سفارش پروژه اتوکد خود کافی است از طریق لینک بالا پروژه خود را از طریق فرم مربوطه برای ما ارسال کنید . پس از ارسال پروژه کارشناسان ما پروژه شما را مورد ارزیابی قرار داده و قیمت و مدت زمان انجام پروژه اتوکد را به شما اعلام خواهند کرد .

برای بهره مندی از خدمات بی نظیر سایت ما نظیر پشتیبانی و اعلام قیمت مناسب و ارائه ی با کیفیت ترین پروژه همین حالا در خواست خود را برای ما ارسال کنید .

انجام پروژه اتوکد معماری

انجام اتوکد معماری

محققان طراحی اتوکد دانش گستر باتجربه زیاد در زمینه انجام پروژه های اتوکد معماری در خواست شما را با بهترین کیفیت انجام خواهند داد و جزئیات مورد نظر شما را در طراحی خود لحاظ خواهند کرد .

نرم افزار اتوکد در رشته معماری بسیار پرکاربرد می باشد چراکه تمام نقشه های معماری ساختمان ها با این نرم افزار طراحی می شود . اگرچانچه تمایل دارید طرح معماری شما را محققان ما انجام دهند همین حالا درخواست خود را برای ما ثبت کنید .

همچنین اگر در زمینه انجام پروژه دانشجویی اتوکد نیاز به کمک دارید و می خواهید پروژه خود را برون سپاری کنید می توانید در خواست انجام اتوکد خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاهترین زمان پروژه شما را اماده کنیم .

ترجمه معماری برای شرکت و سازمان

انجام اتوکد عمران

نرم افزار اتوکد در زمینه عمران نیز بسیار کاربردی بوده و تمام نقشه های اجرایی سازه های فولادی و بتنی با این نرم افزار محبوب و پرکاربرد طراحی می شود .

اگر چناچه تمایل دارید نقشه های اجرایی پروژه خود را به سازمانی معتبر و تخصصی واگذار کنید قطعا محققان ما می توانند نیاز شما را برآورده کنند . محققان ما دارای تجربه زیاد در زمنیه طراحی با نرم افزار اتوکد هستند و به راحتی می توانند تمام پروژه های شما را پشتیبانی کنند .

اگر دانشجو هستید و برای رشته عمران نیاز دارید تا نفشه های اجرایی پروژه شما ترسیم گردد همین حالا در خواست خود را برای ما ارسال کنید تا در کوتاهترین زمان در خواست انجام اتوکد شما را انجام دهیم .

درخواست خود را ثبت کنید تا در کوتاهترین زمان مشاوران ما با شما تماس بگیرند و کار پروژه شما شروع شود .

برای ثبت سفارش انجام پروژه هم اکنون کلیک کنید

چطور مطمئن باشم که شما میتونید طرح من رو اجرا کنید؟

تیم ما در زمینه پروژه های اتوکد دارای تجربه و مهارت بالایی هستند، شما هر طرحی مد نظر داشته باشید به راحتی اجرا میکنند و ریزترین موارد هم طبق نظر شما اعمال خواهد شد ، همیشه از پروژه شما پشتیبانی داریم تا در نهایت به طرح مطلوب شما منجر شود.

پروژه اتوکد من چقدر زمان میبره تا آماده بشه؟

مدت زمان انجام اتوکد شما بستگی به سختی و چگونگی کار شما دارد البته برای پروژه های ساده و معمولی بین یک تا 2 روزه انجام خواهد شد و برای پروژه های سخت تر باید پروژه شما بررسی شود تا زمان به شما اعلام گردد .

پس از ثبت سفارش چه مدتی زمان میبره که با من تماس گرفته بشه؟

در هر ساعتی که شما درخواست خود را ثبت کنید در کمتر از یک ساعت با شما تماس گرفته می شود و هم آهنگی های لازم انجام خواهد شد. اگر عجله دارید به بهترین سایت مراجعه کرده اید.